320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes võidab mõmm-mõmmi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Orginally posted by ROOTSI KUNN

    Mis kuradi pärast neid aregumaid: Argenttinat ja Brasiiliat kogu aeg topitakse. Võtaks parem kodukamarale lähemalt-- ROOTSI võidab finaalis Taanit 3-2
    Päris nii lähedalt kah võtta ei saa.5 väravat finaali kohta on ikka liiga palju,max 3 tükki.

    Kommentaar


      #32
      Võidab ITAALIA(kui just pennude peale asi jälle ei lähe)
      ja kui midagi täitsa p**** läheb siis võidab see ,kes Itaalia play-offis välja lööb.
      Tegelikut oleks vist kõige realistlikum pakkuda Prantsusmaad, aga sellisel juhul on suvi küll v*****.
      Portugalile hoian ka pöialt.
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        #33
        Kes siis võidab?

        Teate ma kardan seda MM-i. Ka kergejõustikus oli esialgu suur üllatus kui neegripoisid hakkasid äkki kiiresti silkama ja valgetest kaugemale-kõrgemale hüppama. Varsti muutus asi tavaliseks ja nüüd imestatakse kui mõni valge mees musta võidab.
        Tüürin sinna, et Nigeeria vajutab see kord vist kõigile koti pähe. Märke sellest on küllaga- olümpiavõit, head esitused praegu, kus kõiki loputatakse, kiired, tehnilised mängijad. Võibolla oleks Nigeeria või Kameruni võit esialgu värskendav vaheldus aga ma kardan et see vaheldus võib kestma jääda analoogiliselt kergejõustikuga. Ja see ei meeldi mulle kohe mitte. Loodan, et neegrid lähevad enne poolfinaali raha pärast kisklema..

        Loodan Iirimaa, Inglismaa, Taani edusse!
        Ei, ma ei ole rassist.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          #34
          Ehh, lagritsa poistel hakkab raudselt play-offides katus sõitma Ainuke vähegi sümpaatne sats sellelt mandrilt on Senegal.

          Oi kui lahe oli ikka vaadata kuidas eelmine mm Taani nigereid loputas. Oleks veel brassidele kah ära lükanud, aga see paganama Rivaldo

          Kommentaar


            #35
            Originally posted by Edson
            Ei, ma ei ole rassist.
            kindlasti mitte
            Supplies!

            Kommentaar


              #36
              võidab kas Prantsusmaa või Brasiilia, Brasiilia koondises hakkab täiega Romario eest kolle taguma Ronaldinho, kes võidab ka golden-booti, Ronnie lõi Kataloonia vastu mõni päev tagasi 2 kenat väravat ja 2 päeva enne seda Espanyol B kooseisu vastu mängides sai hat-trickiga hakkama, loodan parimat, tema poolt mängitav jalgpall on lihtsalt nii nauditav, liikumin, petted, söödud, tõsted, karistuslöögid, suurepäerane kiirus ja kiirendus..
              Ühesõnaga, Brasiilia või Prantsusmaa ja Ronnie hakkab lammutama, täiega!!

              Kommentaar


                #37
                Ise olen Rootsi ja Saksamaa poolt, kuid kuid eeldan, et ega Saksamaa küll kaugele jõua ja ega Rootsigi finaali ei jõua. Samas, kui nüüd peaks võitma mingi Euroopa tiim, siis tehakse sellega ajalugu, sest pole ju eurooplased väljaspool enda mannert kunagi võitnud, küll on teinud seda aga brasiillased Rootsis 1958ndal aastal. Kaldun arvama, et Argentiina paneb kogu asja kinni.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic 'Kes võidab mõmm-mõmmi'

                  Itaalia teeb asja ära, kui just pennude peale ei lähe.
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale 'Kes võidab mõmm-mõmmi'

                    Algselt tegi selle postituse Oll


                    Itaalia teeb asja ära, kui just pennude peale ei lähe.
                    Pennude peale ei läinudki aga see-eest said kohtunikud oma tööga "VÄGA HÄSTI" hakkama.
                    Graham Poll näitas, miks võiks tähtsates mängudes siiski videokordusi vaadata.
                    Algselt postitas tank
                    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale 'Kes võidab mõmm-mõmmi'

                      Deutschland, Deutschland über alles...
                      Mul on liiv ja sul on savi.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale 'Kes võidab mõmm-mõmmi'

                        Kõik lootused on suunatud Saksamaa poole, kuid kainelt mõeldes on Brasiilial rohkem shansse , eriti peale seda kui manki sai teise kollase kaardi....
                        Why do gorillas have big nostrils?
                        Because they have big fingers!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X