320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Megapehme penalti on täiesti tavaline penalti?
    sa ei lugenud vist mu postitust lõpuni?

    IMO see polnud pennal ja ma olin hämmingus, et VAR seda ümber ei pööranud.

    Samas VAR on siin turnal paar eksimust juba teinud mida isegi premis nii naljalt ei tehta, et jah.. kahju.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      EMi joont arvestades oli väga loogiline, et seda otsust ei muudetud ja midagi ei tehtud. Laias laastus üritas Tutk vist öelda seda, et oli puude ja väljakukohtunik tõlgendas seda veana. Ja nagu varemgi olen maininud, et videokohtunike asi pole asju tõlgendada. Sellel EMil vist 100% väljakukohtuniku tõlgendusi jõusse jäetud (maitse asi muidugi, kas de Ligti käejuhtumit lugendada tõlgenduseks) ja samamoodi jäänuks vast jõusse see, kui keegi lükanuks Maguire'i näpuga pikali ja sealt tulnuks penalti.
      see on total bs, kohtunikule tundus, et oli viga. vaata seda kaadrit mis kohtuniku tagant viga näitab - ehtne pennal.
      teistest nurkadest on aga SELGELT näha, et puudet ei olnud.

      see tõlgendamise jutt on juba nii vale sellepärast, et siis ei saagi VAR mitte ühtegi otsust ümber muuta, igakord ütleme, et kohtunik tõlgendas seekord nii!

      ELI5 - kohtunik ei saa tõlgendada puudet veaks kui puudet tegelikult ei toimunud.

      lisaks EMi varil on komme saata kohtunikud videopildi juurde, kui asi oli tema olukorra tõlgendamises võib ta ju selle potentsiaals finalisti määrava otsuse üle vaadata ja selle juurde uuesti jääda ja kõik on rahul.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        see tõlgendamise jutt on juba nii vale sellepärast, et siis ei saagi VAR mitte ühtegi otsust ümber muuta, igakord ütleme, et kohtunik tõlgendas seekord nii!
        Kas mängijal oli käsi? Kas viga oli kastis sees? Kas veaolukorras oli puude? Kas oli suluseis? - Neid mitte tõlgendatavaid asju küllaga ju. Aga sellel EMil tõesti küsimus "Kas puude oli piisav vea andmiseks?" sinna nimistusse ei lähe. Taaskord, maitse asi. Mulle ei meeldinud eilne otsus, aga samas korraks jalad kokku läksid, ning samal ajal muul turniiril on VAR toiminud päris libedalt, mistap olen nõus selle praeguse lähenemise alla neelama.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kas mängijal oli käsi? Kas viga oli kastis sees? Kas veaolukorras oli puude? Kas oli suluseis? - Neid mitte tõlgendatavaid asju küllaga ju. Aga sellel EMil tõesti küsimus "Kas puude oli piisav vea andmiseks?" sinna nimistusse ei lähe. Taaskord, maitse asi. Mulle ei meeldinud eilne otsus, aga samas korraks jalad kokku läksid, ning samal ajal muul turniiril on VAR toiminud päris libedalt, mistap olen nõus selle praeguse lähenemise alla neelama.
          puudet POLNUD. how the fuck VAR mõtleb, et "ju siis kohtunik tõlgendas selle olukorra puuteks kuigi seda tegelikult ei toimunud"???

          https://streamwo.com/yRFDxBH 23sek +
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Ei, ma saan aru, et VAR tegutses reeglistiku raames ja no kuna ma olin ja olen ka finaalis Inglismaa poolt, siis mulle ju sobis tulemuse mõttes.

            Lihtsalt see penaltiolukord iseenesest jääb kripeldama (ja siin ei mängi see rolli, kelle poolt ning vastu see oli). Kohtunik oli ise mitte just kõige parema nurga all, et seda olukorda hinnata ja ses mõttes, arvestades millise kaaluga mäng see oli ja pealegi lisaajale läinuna, on kummaline tema kategooriline käemärk penaltipunkti suunas. Ta oleks võinud jätta üldse vilistamata ja lasta VAR-il seda hinnata. Sellises mängus, kus sul on õlekõrs VAR-i näol, ei peagi kohtunik jumalat mängima ja ühe meeskonna lootused ühe käeviibutusega kustutama. Kui VAR oleks leidnud, et oli penaltivääriline viga, siis okei, no ju siis on see penalti.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ei, ma saan aru, et VAR tegutses reeglistiku raames ja no kuna ma olin ja olen ka finaalis Inglismaa poolt, siis mulle ju sobis tulemuse mõttes.

              Lihtsalt see penaltiolukord iseenesest jääb kripeldama (ja siin ei mängi see rolli, kelle poolt ning vastu see oli). Kohtunik oli ise mitte just kõige parema nurga all, et seda olukorda hinnata ja ses mõttes, arvestades millise kaaluga mäng see oli ja pealegi lisaajale läinuna, on kummaline tema kategooriline käemärk penaltipunkti suunas. Ta oleks võinud jätta üldse vilistamata ja lasta VAR-il seda hinnata. Sellises mängus, kus sul on õlekõrs VAR-i näol, ei peagi kohtunik jumalat mängima ja ühe meeskonna lootused ühe käeviibutusega kustutama. Kui VAR oleks leidnud, et oli penaltivääriline viga, siis okei, no ju siis on see penalti.
              see on ka loll mõte, et kohtunik lihtsalt ei vilista kuna VAR ju olemas. VAR on samamoodi olemas, et otsus ümber muuta. seda loogikat on lahatud siin korduvalt tegelikult.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                VAR on samamoodi olemas, et otsus ümber muuta.
                No ma saan aru, et VAR ei saanud eilse penaltiolukorra puhul üldse sekkudagi, sest "puude ju oli" ja kuna kohtunik oli oma otsuse teinud, siis see otsus ka jõusse jäi.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  puudet POLNUD. how the fuck VAR mõtleb, et "ju siis kohtunik tõlgendas selle olukorra puuteks kuigi seda tegelikult ei toimunud"???

                  https://streamwo.com/yRFDxBH 23sek +
                  Kui sa midagi caps lockis kirjutad, siis see ei tee asja tõesemaks. Ma vist ei eksi, et otsuse jõusse jätmisel näidati seda kordust. Taanlase põlv käis vastu Sterlingi säärt, et mingi "üldse puudet polnud" jutt on ka mööda. Oli väga-väga pehme, aga siiski silmaga nähtav puude.


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Kohtunik oli ise mitte just kõige parema nurga all, et seda olukorda hinnata ja ses mõttes, arvestades millise kaaluga mäng see oli ja pealegi lisaajale läinuna, on kummaline tema kategooriline käemärk penaltipunkti suunas. Ta oleks võinud jätta üldse vilistamata ja lasta VAR-il seda hinnata. Sellises mängus, kus sul on õlekõrs VAR-i näol, ei peagi kohtunik jumalat mängima ja ühe meeskonna lootused ühe käeviibutusega kustutama. Kui VAR oleks leidnud, et oli penaltivääriline viga, siis okei, no ju siis on see penalti.
                  Jep.

                  -e-
                  Muidugi on meil tõlkes kadume läinud see, et tegu on reaalsuses video abikohtunikuga, mitte videokohtunikuga. Seal väike vahe sees. Oletame, et kastis on särgist rebimine ja kohtunik annab penalti. Lipuvend ei lähe tema juurde, et "yo, tead, rebimine küll oli, aga kui ma oleks peakohtunik, siis ma hoiaks hoopis teist liini". Umbes samas rollis on video abikohtunik, kelle asi pole keset mängu õpetada, et mis liini vend peaks hoidma ja kuidas asju tõlgendama. Oleks minu teha, siis ma annaks videokohtunikule märgatavalt suurema võimu, aga seda vast laiem publik ei neelaks alla.
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kui sa midagi caps lockis kirjutad, siis see ei tee asja tõesemaks. Ma vist ei eksi, et otsuse jõusse jätmisel näidati seda kordust. Taanlase põlv käis vastu Sterlingi säärt, et mingi "üldse puudet polnud" jutt on ka mööda. Oli väga-väga pehme, aga siiski silmaga nähtav puude.



                    Jep.

                    -e-
                    Muidugi on meil tõlkes kadume läinud see, et tegu on reaalsuses video abikohtunikuga, mitte videokohtunikuga. Seal väike vahe sees. Oletame, et kastis on särgist rebimine ja kohtunik annab penalti. Lipuvend ei lähe tema juurde, et "yo, tead, rebimine küll oli, aga kui ma oleks peakohtunik, siis ma hoiaks hoopis teist liini". Umbes samas rollis on video abikohtunik, kelle asi pole keset mängu õpetada, et mis liini vend peaks hoidma ja kuidas asju tõlgendama. Oleks minu teha, siis ma annaks videokohtunikule märgatavalt suurema võimu, aga seda vast laiem publik ei neelaks alla.
                    1. kasutasin capsi, sest sa ignoreerisid seda väidet kui mind quotesid.
                    2. äärekohtunik ütleb kohe kindlasti peakohtunikule mis tema asjast arvab. ta ei ütle, et ta hoiaks teistsugust liini vaid mis tema arust toimus. see on peakohtuniku asi teda usaldada või mitte, täpselt samamoodi on VARiga.
                    3. pilt mis lisasid, seal viskub sterling taani kaitsja pihta.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      puhanud graelish vs sterling kes terve mäng jooksnud ja võiks end vigastada... kumb välja võtta? retardgate teab vastust.

                      vahetusi oli veel vist kui ma ei eksi? rash/sancho ükskõik kes sinna ette ja oleks mäng tehtud
                      See on Inglismaa koondis mitte Manchester United.

                      Kommentaar


                        Kui me fännidena tahame, et kohtunike töös valitseks mingigi järjepidevus ja üldarusaadavad põhimõtted, siis peame olema võimelised aktsepteerima ka otsuseid, mis on puht tehniliselt korrektsed, kuid emotsionaalselt väga-väga rasked alla neelata. Eilne pennal oli üks selliseid otsuseid. Esimese emotsiooni välja laskmise järel tuleb aru saada, et pehme pennal ei tähenda veel valesti antud pennalt ehk kohtuniku eksimust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kui sa midagi caps lockis kirjutad, siis see ei tee asja tõesemaks. Ma vist ei eksi, et otsuse jõusse jätmisel näidati seda kordust. Taanlase põlv käis vastu Sterlingi säärt, et mingi "üldse puudet polnud" jutt on ka mööda. Oli väga-väga pehme, aga siiski silmaga nähtav puude.



                          Jep.

                          -e-
                          Muidugi on meil tõlkes kadume läinud see, et tegu on reaalsuses video abikohtunikuga, mitte videokohtunikuga. Seal väike vahe sees. Oletame, et kastis on särgist rebimine ja kohtunik annab penalti. Lipuvend ei lähe tema juurde, et "yo, tead, rebimine küll oli, aga kui ma oleks peakohtunik, siis ma hoiaks hoopis teist liini". Umbes samas rollis on video abikohtunik, kelle asi pole keset mängu õpetada, et mis liini vend peaks hoidma ja kuidas asju tõlgendama. Oleks minu teha, siis ma annaks videokohtunikule märgatavalt suurema võimu, aga seda vast laiem publik ei neelaks alla.
                          Kui ma õigesti mäletan seda kordust, siis põhiline kontakt oli Sterlingul Jenseniga (nr 24), mitte Maehlega (nr 5). Samas oli see ka piisavalt nõrk, et kohtunikule jätta võimalus mitte vilistada. Siiski otsustas ta pendla anda ning vaidlustada saab seda ainult emotsionaalsest vaatepunktist lähtudes.

                          Kommentaar


                            Ausalt, mega üllatav, et palju sellist arvamust. Finaalis soovitaks inglastel kasti joosta ja siis hüpata pikali kuskil kaitsja kõrval, jalad Ashley Youngi moodi visata kaitsja poole ja kontakt olemas. Kindel pennal, te emotsionaalsed ei saa lihtsalt aru!!
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Nii nõmedat fännibaasi ja meediat nagu inglastel ei ole ühelgi teisel vuti suuriigil. Ei maksa siin tulla jutuga, et kõik on chill. fpalm:
                              Ha! Good one!
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Ha! Good one!
                                Täitsa juhuslikult peetakse inglase ka köige nömedamateks turistideks maailmas?
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X