320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul kukkus reaalselt lillevaas sel hetkel ümber, kui Morata lõi värava... dafuq?!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Laporte saab siis järgmisena Prantsusmaa välja lükata ja palavad tervitused Deschampsi'le saata.

      Kommentaar


        Kas siis Portugali mäng näitas Manu headust?
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Lisaajale minek näitas, et Horvaatia tipud ei jää Hispaania omadest enam kuigi palju alla.

          Kommentaar


            120nd mänguminutit näitasid, et 60nd minutit on sellest pool.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kas kuskil kolmanda maailma riikides seda liikumist pole, et kolonisatsioon lõpuks lõppeks ja endised kolonisaatorid endiselt riikide loodusvara ehk asumaade parimaid jalgpallureid enda koondisesse tõmmata ei tohiks?

              Mingi FIFA president võiks ju selle ära teha, Aafrika jalkaliitude hääled oleksid tagatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas kuskil kolmanda maailma riikides seda liikumist pole, et kolonisatsioon lõpuks lõppeks ja endised kolonisaatorid endiselt riikide loodusvara ehk asumaade parimaid jalgpallureid enda koondisesse tõmmata ei tohiks?

                Mingi FIFA president võiks ju selle ära teha, Aafrika jalkaliitude hääled oleksid tagatud.
                Vihjad sellele, et kui mees sünnib Pariisis, elab terve elu Prantsusmaal, käib seal koolis ja jalkatrennis, siis nii kui saab 18, peab kuskile näiteks Elevandiluuranniku koondisse mängima minema?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                  Vihjad sellele, et kui mees sünnib Pariisis, elab terve elu Prantsusmaal, käib seal koolis ja jalkatrennis, siis nii kui saab 18, peab kuskile näiteks Elevandiluuranniku koondisse mängima minema?
                  Ei, mitte sellele, sünnijärgsus on ok. Praegu tõmmatakse ju ka need Aafrikas sündinud djüüdid suurriikidesse ära. Eriti see üks riik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                    Vihjad sellele, et kui mees sünnib Pariisis, elab terve elu Prantsusmaal, käib seal koolis ja jalkatrennis, siis nii kui saab 18, peab kuskile näiteks Elevandiluuranniku koondisse mängima minema?
                    Ma ei saanud ka Mõnu mõttest aru, et kas siis Fifa peaks astuma riikidest üle ning hakkama näpuga näitama, et sinu kodakondsust me ei aksepteeri ning gtfo?

                    Kommentaar


                      Krt, kuidas kahetsen, ey 3-1 seisult mängu jälgimise lõpetasin, sest ei uskunud enam horvaatidesse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma ei saanud ka Mõnu mõttest aru, et kas siis Fifa peaks astuma riikidest üle ning hakkama näpuga näitama, et sinu kodakondsust me ei aksepteeri ning gtfo?
                        Minu mõte oli, et kuidas mingid riigid seda lärmi ei tee ja kui siiani on FIFA juhi valimine käinud vastavalt kolmanda maailma soovidele (Euroopa kohti vähendatakse jne), et siis kuidas selle peale pole loodud presidendivalimiste platvormi. Ja kas mingi Kamerun jms riigid ei ole sellest mingisugust protestiliikumist teinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ei, mitte sellele, sünnijärgsus on ok. Praegu tõmmatakse ju ka need Aafrikas sündinud djüüdid suurriikidesse ära. Eriti see üks riik.
                          Nomaeitea mis riik siis? Ainus praeguse mängu algkooseisus olev aafrikast pärit mitte selles riigis, mida esindab sündinud tüüp on Šveitsi koondisest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Minu mõte oli, et kuidas mingid riigid seda lärmi ei tee ja kui siiani on FIFA juhi valimine käinud vastavalt kolmanda maailma soovidele (Euroopa kohti vähendatakse jne), et siis kuidas selle peale pole loodud presidendivalimiste platvormi. Ja kas mingi Kamerun jms riigid ei ole sellest mingisugust protestiliikumist teinud.
                            Kui sa oled juba ametlikus mängus A koondist esindanud, siis sa ju pmst nagunii enam vahetada ei saa. Noorena teise riigi kodakondsuse saad ning ennem kui oma koduriiki oled esindanud, siis jäävadki Fifa käed ka soovi korral liiga lühikeseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              Nomaeitea mis riik siis? Ainus praeguse mängu algkooseisus olev mitte selles riigis, mida esindab sündinud tüüp on Šveitsi koondisest.
                              Seal pole kolooniateemat. Ehk kui USAs ja Austraalias on väga tugevalt see "miks mingi ajalugu kellelegi nii liiga on teinud"-liikumine kõikjal, siis kuidas see jalkas pole teemaks saanud, et need riigid, kellelt mängijaid ära tõmmatakse, seda väga ei vastusta.

                              Ehk ma ei lähe praegu selle vanade rassistide teemaga, et postitad 1980. ja 2018. aasta Prantsusmaa koondise pildi ja heietad õhtumaade allakäigust, vaid pigem sellest, et nende kolmandate riikide jaoks on see ju suures plaanis jätkuv ebaõiglus (mida siis BLM liikumine kõige rohkem USA-s vastustab).

                              Kommentaar


                                Prantsuse koondis on jah hirmus kolonismi jäänuk - ainult üks meeskonnast on sündinud Aafrikas. Aga üks lausa Lõuna-Ameerikas. Ja oh õudu - üks neist lausa Itaalias!!!! (aga selles oli süüdi ka papa Thuram)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X