320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2004 valikmängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

    Läti esituse kohta tuleb ikka ainult ülivõrdeid kasutada. Mul ei tuleks pähegi kongus ninaga kõrilõikajate poolt olla... Kui lõunanaabrid ainult seal karup****s kuidagi vastu peaksid... Mis läheb muidugi raskeks.
    Ise nägin eile Nõmeta pubis tiblade mängu teist poolaega Walesi vastu ja see oli ikka päris kole mäng. Ainus ilus asi oli Giggsi küünarnukk venelasele näkku.
    Mängutulemus seevastu positiivne.
    Ehk suudab Wales kodupubliku ees Cardiffis tibladele koha kätte näidata.

    Aga palju koledam, kui see mäng, oli kahe Eesti Politsei vormi kandva miilitsa kohalviibimine baaris. Ei pea vist suurt selgitama, millisele meeskonnale nad seal kaasa elasid...
    Kutid istusid patrullimise asemel rahulikult teed juues teleka ees ja tundsid ennast mõnusalt!
    Ja minu suurim möödalaskmine oli see, et ma alles 15-20 min. möödudes läbi 112 nende pessa kõne võtsin... Seal oldi asjast vägagi huvitet ja lubati kohe uurima tulla, aga siis otsustasid seltsimehed miilitsad, just väikese kõne saanuna, baarist lahkuda...
    Kui tegemist oleks Eesti koondise mänguga, mida 2 eestlasest menti vaataks, ei oleks mul sellest midagi, aga selline asi ajas ikka pehmelt öeldes s**a keema küll...
    Vot sellised lood.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

      Minu arust mängis Venemaa eile kodus väga hästi ning Wales suutis ikka oma umbkaitsega taga nullis hoida. Wales vist lootis, et Giggs võtab üksi seal eest paar meest ette kiirusega ja lükkab siis mingi söödu vms. Tegelikult seda ta tegigi paar korda aga kunagi polnud seda ründajat omal kohal kellele see viimane sööt anda.
      Venemaal oli palju võimalusi aga Walesi väravavaht oli alati omal kohal ning tihtipeale hakkas Venemaa kasti ümbruses söötudega liialdama selle asemel, et löögile minna.
      Anyway loodan, et Venemaa paneb võõrsil oma paremuse maksma.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

        Originally posted by greenday


        Need kes Läti edust siirast röömu ei tunne, on küll ikka parajad idioodid.
        No mina ei tunne, küllap olen ma siis idioot. Loodetavasti lõppeb mäng Istanbulis nii 3:0 Türgi kasuks.


        Originally posted by Robinho
        Sa elad ikka päris Lõunas sel juhul, kui Sul Läti kanaleid välja võtab antenn
        25 km Läti piirist

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

          Originally posted by Loca


          Originally posted by greenday


          Need kes Läti edust siirast röömu ei tunne, on küll ikka parajad idioodid.
          No mina ei tunne, küllap olen ma siis idioot. Loodetavasti lõppeb mäng Istanbulis nii 3:0 Türgi kasuks.
          Eks me peame siis Locaga idiootide klubi asutama

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

            no kuulge, eks see ole igayhe enda (sydametunnistuse) asi, kas ja kellele ta pöialt peab. Mina loodan igaljuhul, et shotlased, lätlased, uelslased ja sloveenlased suudavad oma head seisu kolmapäeval hoida ja portugali jõuda. Hispaania ja Norra mängust on suht pohlad, kuigi vaekauss kaldub pigem hispaanlaste poolele. Eelpool mainit neljast satsist on aga ilmselt reaalseimad võimalused just Walesil - või ei ole väravateta viik jäises karukoopas märk väga suurest tahtest ja võimekusest?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

              Usun, et Hispaania saab edasi. Natuke teised mehed kohe algusest platsile panna ning probleeme ei tohiks tekkida.
              Casillas-Salgado-Puyol-Helguera-Raul Bravo-Joaquin-Baraja-Albelda-Reyes-Valeron-Raul

              Samuti loodan, et Türgi suudab oma paremuse maksma panna, väga rabedad olid nad Läti külmas. Staadion oli ka vist kergelt jääs. Loodetavasti saab ka Tuncay platsile. Ja Türgi ei tunne Rüstust ka eriti puudst. Omer Katkic on suurepärane väravavaht, oleks tal pikkust ainult rohkem.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                Ei ole Läti vastu, ikka nagu rohkem Türgi poolt, ei mõista miks neid nõnda kõvasti vihatakse. Vastupidiselt enamike eestlastega ei tunne erilist ühtekuuluvust lõunanaabritega, tunnen isiklikult rohkem türklasi kui lätlasi.
                Ahjaa, kõik võrdlevad meid kangeti lätlasega, kes viimase 10 aastaga teinud tohutu arengu(said vist Rootsilt(!) 12:0 kaela omal ajal) ja peavadki seda normaalseks, kuid vaadake Soomet - mis saavutusi on neil ette näidata ? On küll väga häid mängijaid ja üksikuid suursaavutusi, kuid läbimurre tegemata. Ka nüüd oma alagrupis neljandad ja vaid 10 punkti(ok kõvad vastased jne. aga ikkagi).
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                  Põhimõttelisesl jah olen eilsete tulemustega suht rahul!
                  Ise nägin mängu Šotimaa - Holland, päris hea mäng, ehk läheb Šotimaa edasi....(et loodetavaasti siis amsterdam arenal ka ründes kluivert-van hobune....!!)
                  Läti - Türgi, kah hea tulemus, seega kaldun nende poole, kes ootavad läti edasisaamist..
                  Venemaa - Wales - loodetavasti Wales suudab ka kodus vaatamata mitmete põhimeeste vigastusele üllatada (sest Walesi saamine EM finaalturniirile oleks ju üllatus).
                  Hispaania - Norra - hoian ikka pöialt Norrale, sest ikkagi põhjamaa ja nii.
                  Horvaatia - Sloveenia - no see paar on mulle konkreetselt savi!!
                  Et siis JAH üllatustele või nii!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                    Palun ka mind arvata greenday-nimelisse idiootide kluppi. Kuna Eesti ei paista lähemal ajal kusagile jõudvat, siis oleks ju tore kui vähmeasti naabritest kõvemad oleksime. Aga tore muidugi, et te arvate hästi Balti koostööst ja et ka lätlastel alati heameel on eestlaste edust.

                    Teistes mängudest loodan, et Shoti suudab Amsterdamis Hollandi survele vähemalt avapoolaja vastu pidada ja siis kui tulbikasvatajad hakkavad närvi minema ehk ka kontrast ühe ära lükata. Raske saab see muidugi olema. Walesil on kodus Aastatuhande staadionil 72000 fanaatilist poolehoidjat (ca 2.5% rahvaarvust, sellise suhtarvu saavad Euroopas ette näidata vist ainult San Marino, Liechtenstein, Andorra ja Fääri saared) ning nende toel suudetakse vast ka ründavamat mängu näidata.

                    PS. Teate, mis oli eelmise valiktsükli kõige positiivsem tulemus minu jaoks - Läti 1 San Marino 1.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                      Originally posted by Jaan


                      PS. Teate, mis oli eelmise valiktsükli kõige positiivsem tulemus minu jaoks - Läti 1 San Marino 1.
                      Eks ta kipub nii olema, et kui naabril (Lätil) läheb halvasti, siis kõik naeravad ja parastavad(nii minagi nimetatud tulemuse puhul)...jõuavad needsamad aga samal turniiril meist kaugemale...: \"Oo, Balti vennad ja õed, kui uhked me oleme te üle! Hoidke Balti lipp kõrgel! :P\"

                      Muideks, see jutt ei käi Jaani kohta Pigem minu ja paljude teiste, kes sinna nn. \'idiootide klubisse\' ei kuulu, enesetunde küsimus üldiselt. Siiski soovin kuuevarbalistele ( ) türgi saunas edu.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                        olin Skonto staadionil Läti Türgi mängu vaatamas ja au ja kiitus Eesti jalgpallifännidele.
                        Selle poolest oleme kõvasti lätlastest ees. Nägin vist maksimum 10et Läti jalgpallisärkides fänni ja lauldi ainult hüüdlauset: \"Latvia, Latvia\". Ei anna võrrelda eesti fännidega, kel erinevad laulud, hüüdlaused. Mingisugusest organiseerumisest polnud läti jalkafännide juures juttugi



                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                          Aga klassikalised Läti hüüdlaused \"Malatsõõ!\" ja \"Shaibu!\"? Äratundmisrõõm oli muidugi staadionil kõlanud idioodipasunate häält kuuldes.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                            erinevatelt vene huligaanide lehtedelt võib kokkuvõtteks moskva intsidentidele lugeda, et walesi poolehoidjaid ründas hotell Rossija juures umbes 400 (valdavalt) skinheadi. Kolakat saanud lisaks kaks walesi treenerit, plaan oli astuda lähikontakti ka koondise mängijatega, mis aga nähtavasti OMONi vahelesegamise tõttu ebaõnnestus. Ka staadionil olla walesi fännide sektorisse rakette ja muud kraami loobitud ning yritatud sinna asju klaarima minna. Üldiselt ollagi aga skinide põhiline taktika, et inostraanetseid luuratakse just hotelli juures. Venelased muidugi ei jäta ka walesi fänne provokatiivses käitumises süüdistamata.

                            siit aga võite tirida näitliku video (avi) vladimiri ja tuula fännide arveteklaarimisest.

                            aga kui vene fännid ei mürgelda, teevad nad kunsti. vähemalt spartaki omad.




                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                              kui lühidalt kõik mängud kokku võtta, siis selge pole veel midagi. ja see on kahtlemata rõõmustav. Isiklikult tundsin erilist heameelt Walesi ja Vene mängu tulemuse üle. Eriti arvestades venelaste arvamusi enne mängu (meile sobiv vastane, võidame 4:0, ei tea ühtki meest peale Giggsi jne). venelased proovisid oma mängu mängimise asemel ueilslasi provotseerida, kuid ebaõnnestunult. kuuldavasti tahavad uefa-lt palud Giggsi eemaldamist korduskohtumiseks. üsna mõistlik käsitlus kohtuniku tööst, on siin: http://www.sport-express.ru/art.shtml?77526

                              ometi ei ole Walesi ülesanne veel täidetud: venemaa on ka võõrsil ohtlik.
                              slo ja hor mängus ei oskagi võitjat ennustada, tõenäoliselt tuleb tuline mäng (seda näitas ka esimene mäng).
                              Paaris Hisp-Nor on esimesel ehk suuremad võimalused. Kahjuks ei usu, et Läti ja Shoti edasi pääsevad.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                                Mis minule eelkõige rõõmu teeb laupäevaste tulemuste juures, on see, kuidas Euroopa eri piirkondadest pärit meeskonnad suutsid suurvõimudega nagu võrdne võrdsega mängida. Briti saartel viimasel ajal Inglismaa ja Iirimaa varju jäänud Shotimaa ja Wales, Põhjamaa Norra, unes või ilmsi Balti riik Läti, Balkani maade \"väike tegija\" Sloveenia. Euroopa jalgpall ainult võidab sellest, et suurturniiridel kohtab uusi riike ja rahvaid. Seepärast poleks Hispaania või Hollandi eemalejäämine finaalturniirilt minu jaoks eriline kaotus. Muidugi - kui oleksin nende koondiste suur toetaja, arvaksin teisiti.

                                Aga mitte üheski paaris pole veel midagi selge. Soosikud võivad veel vabalt oma võtta. Põnev saab kolmapäeva õhtu olema igal juhul.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X