320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'EURO 2008\'

    Originally posted by mcnamara


    Genfis jõuti nüüd lõpuks võitja avalikustamiseni:
    EURO2008 korraldavad Austria ja Shveits! Täpsemad asjaolud siis hiljem.
    Selgub, et lõppvoorus osalesid võitjad, Shotimaa/Iirimaa ning Põhjamaad.
    Minu teada jäi teiseks üllatuslikult hoopis Ungari, lõppvalikusse mahtusid veel Kreeka/Türgi ja Põhjamaad. Ülejäänud, k.a. Iirimaa/Shoti, langesid välja juba avavoorus. Nii kirjutati: It was more like a drubbing that traps a team in the relegation zone. Austria and Switzerland triumphed, seeing off the surprising challenge of the runners-up Hungary, with Greece/Turkey and the Nordic bid further behind. Russia, and Bosnia/Croatia, joined the Celtic grouping as also-rans
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'EURO 2008\'

      Originally posted by jyrioo
      Minu teada jäi teiseks üllatuslikult hoopis Ungari, lõppvalikusse mahtusid veel Kreeka/Türgi ja Põhjamaad. Ülejäänud, k.a. Iirimaa/Shoti, langesid välja juba avavoorus. Nii kirjutati: It was more like a drubbing that traps a team in the relegation zone. Austria and Switzerland triumphed, seeing off the surprising challenge of the runners-up Hungary, with Greece/Turkey and the Nordic bid further behind. Russia, and Bosnia/Croatia, joined the Celtic grouping as also-rans
      Sul on muidugi õigus, aga eile vahetult pärast tulemuste teatavakstegemist ei olnud mul mingit võimalust seda teada. Samas näitab Ungari hea tulemus minu meelest seda, et tulevikus eelistaks UEFA ikkagi ühes või äärmisel juhul kahes riigis peetavaid kompaktseid turniire.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'EURO 2008\'

        Minu soosik Ungari jäi küll seekord napilt suurpeost ilma, aga olen kindel, et oma eluajal näen ma madjarite maal toimuvad suurvõistlused ära. Loodetavasti isiklikult kohal viibides.

        Mis Austria-Šveits valikusse puutub, siis ei ole mul samuti midagi suurt ette heita. Kindlasti tuleb kõrgetasemeline EM nii pallimurul kui ka väljaspool seda. Šveits on küll kahtlemata kallis riik viibimiseks, kuid see ei tohiks olla ülearu segavaks faktoriks mängude jälgimiseks ja üleüldise melu nautimiseks. EM ei toimu siiski ju igapäev. Austrias on ise käidud ja tegemist on tõeliselt kena riigiga koos kenade inimestega. Jalgpallifännid võiksid siinkohas hetkeks traditsioonilise õlle kohalike veinide vastu vahetada, sest need on igatahes proovimist väärt.

        Ehk... kui väga veab... võib ka siniseid poisse väljakul müttamas näha ja ma ei mõtle siinkohal itaallasi.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'EURO 2008\'

          Siis on raudselt Kreeka koondist silmas peetud.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'EURO 2008\'

            Võivad ju ka jugod või ka prantslased olla.
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'EURO 2008\'

              Ma ei tea, kas hakkan vanaks jääma või on asi milleski muus, aga mulle sellised ühipakkumised a la Taani-Norra-Rootsi-Soome-.... ei meeldi. Ikka hea oleks kui võistlus ühes riigis toimuks.

              Sellepärast ongi kahju, et Ungari seda võistlust endale ei saanud. Seda enam, et Ungari on üks tore maa. Inimesed on sõbralikud ja hinnad ka.

              Aga teisest küljest, hea et niig läks. Päris õudne mõelda kohe, kui näiteks Türgi/Kreeka oleks võitnud.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'EURO 2008\'

                mis selles Kreekes/Türgis siis nii koledet oleks? Asi lihtsalt selles, et EM\' i poleks niikuinii väljaspoole EU\' d lastud (nt: Türgi).Peale selle veel muidugi Kreeka ja Türgi vahelised pehmelt öeldes kehvad suhted.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'EURO 2008\'

                  Originally posted by dennis10
                  mis selles Kreekes/Türgis siis nii koledet oleks? Asi lihtsalt selles, et EM\' i poleks niikuinii väljaspoole EU\' d lastud (nt: Türgi).Peale selle veel muidugi Kreeka ja Türgi vahelised pehmelt öeldes kehvad suhted.
                  Väljaspoole EU-d? European Union nagu Euroopa Liit? Shveits ei ole liige ega isegi mitte kandidaat.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'EURO 2008\'

                    Väljaspoole EU-d? European Union nagu Euroopa Liit? Shveits ei ole liige ega isegi mitte kandidaat.
                    Tagasoidlikult lisan, et sama kehtib ka äsjase kandidaatmaa Norra kohta.
                    Elämä on laiffi!





                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'EURO 2008\'

                      Väljaspoole EU-d? European Union nagu Euroopa Liit? Shveits ei ole liige ega isegi mitte kandidaat.
                      Tagasoidlikult lisan, et sama kehtib ka äsjase kandidaatmaa Norra kohta.
                      Elämä on laiffi!





                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'EURO 2008\'

                        Kui keegi ei saa korraldamisõigust, siis teeme selle Rannaväravas ära? Teada on et keegi korraldajamaad ei tea!

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'EURO 2008\'

                          Ma loodan et Sveits ja Austraia saavad, aga ka Põhjamaade ja Iiri, Shotimaa vastu midagi pole.Ülejäänud on kindel EI

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'EURO 2008\'

                            Originally posted by SpiderMan


                            Ma loodan et Sveits ja Austraia saavad, aga ka Põhjamaade ja Iiri, Shotimaa vastu midagi pole.Ülejäänud on kindel EI

                            Noh. Peaaegu aastakese jäid oma postitusega hiljaks, kuid pole hullu
                            Nimelt otsustati sinu lemmikute ehk Austria ja Shveitsi kasuks juba eelmise aasta detsembris...

                            Ning enne järgmist EM-i tuleks eelolev üritus Portugalis kah ära vaadata.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'EURO 2008\'

                              Originally posted by hugen
                              Kui keegi ei saa korraldamisõigust, siis teeme selle Rannaväravas ära? Teada on et keegi korraldajamaad ei tea!
                              Originally posted by SpiderMan
                              Ma loodan et Sveits ja Austraia saavad, aga ka Põhjamaade ja Iiri, Shotimaa vastu midagi pole.Ülejäänud on kindel EI
                              Noored, vaadake ikka siin enne ringi ka - et samal leheküljel pisut eespool on selle kohta nagu koguni linkki välja toodud:
                              Originally posted by mcnamara
                              Genfis jõuti nüüd lõpuks võitja avalikustamiseni:
                              EURO2008 korraldavad Austria ja Shveits! Täpsemad asjaolud siis hiljem.
                              Selgub, et lõppvoorus osalesid võitjad, Shotimaa/Iirimaa ning Põhjamaad. http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/2569017.stm
                              Ilmselgelt polnud võitjas kahtlust.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'EURO 2008\'

                                siia ka värskust, tõsi mitte just kõige positiivsemas toonis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X