320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'MM2006\'

    Originally posted by mcnamara
    Jälle on üks rassistlike kalduvusega tegelane foorumisse ära eksinud?
    Kasahstan on UEFA liige ja peab oma valikmänge Euroopas. Punkt.
    Mis rassistlikud kalduvused mul siis on? tahaks ise ka teada:P

    Lihtsalt mulle(ja kindlasti ka paljudele teistele) ei meeldi, et mingid tegelased Aasiast või kust iganes tulevad nüüd UEFA lipu alla pappi lunima(?)
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'MM2006\'

      Minu valik oleks järgmine :
      Lähtun sellest, et tuleks \"edasipääsu võimaluse\" grupp.

      Rootsi
      Poola
      Slovakkia
      Island
      Eesti
      San Marino
      Andorra

      Deathgroup oleks minu silmis järgmine :

      Prantsusmaa
      Holland
      Bulgaaria
      Norra
      Eesti
      Moldova
      Kasahstan

      Viimane valik selle põhjal kellega kohtuda sooviks, millised oleksid huvitavad vastased:

      Inglismaa
      Taani
      šveits
      Norra
      Eesti
      Malta
      Luxemburg

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'MM2006\'

        Originally posted by Martin


        Originally posted by mcnamara
        Jälle on üks rassistlike kalduvusega tegelane foorumisse ära eksinud?
        Kasahstan on UEFA liige ja peab oma valikmänge Euroopas. Punkt.
        USA kalduvused? Kõik rassism? Uskumatu.

        Ja tõesti, vähe on Kasahstan Euroopa. Aasia oleks selgelt sobivam.
        Vladivostok vaevalt kunagi EUsse kuuluma hakkab, aga Euroop piir ei jookse enam ammu sealt, kus omal ajal koolis õpetati.. Türgi, Iisrael jms Lähis-Ida (ing.k kasut. rohkem \'middle east\') riigid võtavad ammu osa EMist, eurovisioonist jne,
        Kasahstani rahvusliku koosseisu juures, kus tõelisi asiaate üsna napiks jäänud (mingi 30% vist) on neil Jaapani& Hiinaga niikuinii palju vähem ühist
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'MM2006\'

          Njah kurb, aga tõsi.....
          Ei tea, kas järgmisena hakkavad Euroopa poole liikuma usbekkid, turkmeenid
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'MM2006\'

            Originally posted by Vince
            Deathgroup oleks minu silmis järgmine :
            Prantsusmaa
            Holland
            Bulgaaria
            Norra
            Eesti
            Moldova
            Kasahstan
            Viimane valik selle põhjal kellega kohtuda sooviks, millised oleksid huvitavad vastased:
            Inglismaa
            Taani
            šveits
            Norra
            Eesti
            Malta
            Luxemburg
            Inglismaa, Prantsusmaa, Hispaania ja Itaalia paigutatakse FIFA poolt 6-liikmelistesse alagruppidesse - seega ei saa päris selliseid gruppe tullagi...

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'MM2006\'

              Ega see valikgrupist edasipääsemine lihtne ei saagi ju olema.
              Päris põnev alagrupp tuleks nt.

              Inglismaa
              Venemaa
              Slovakkia
              Läti
              Eesti
              San Marino
              Andorra

              Ega asi vist olegi sõnades, vaid hoopis suhtumises.
              Tegelikult võib ju söömise, kõndimise või laulmise kohta
              ka niimoodi öelda, et hinge kinni võtab. Eesti keel
              võimaldab seda. Või võimaldame oma peas seda meie
              ise, kes me seda keelt kõneleme? Roppust iseeneses ju
              ei ole olemas—on ainult roppus minu või sinu jaoks.
              Wiedemann veel sõnu rumalaks ja viisakaks ei jaganud,
              Küll aga enamik uuema aja sõnaraamatuid, kust
              “roppused” suuremalt jaolt välja jäid. Ometi on need nn
              roppused eesti keele rikkus, mis põhjalikku uurimist
              väärt. Niisiis: mida teie teete, kui te teete “seda”?

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'MM2006\'

                Ma väga loodan, et Eesti saab Prantsusmaaga ühte alagruppi. Kui Zidane jätkab rahvuskoondises mängimist, siis oleks mul võimalus ZZ ka oma silmaga ära näha.

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'MM2006\'

                  Originally posted by Robinho


                  Ma väga loodan, et Eesti saab Prantsusmaaga ühte alagruppi. Kui Zidane jätkab rahvuskoondises mängimist, siis oleks mul võimalus ZZ ka oma silmaga ära näha.
                  Las ma pakun. ZZ on maailma parim poolkaitsja ning mängijate osas jääb aint Ronaldole alla?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'MM2006\'

                    kuulge, kas saksamaa siis valikmängudel üldse ei osale? nojah ega vist talle on ju koht mm-l kindlustatud
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'MM2006\'

                      Originally posted by kaala


                      kuulge, kas saksamaa siis valikmängudel üldse ei osale? nojah ega vist talle on ju koht mm-l kindlustatud
                      Eelmisel lehel on Kaarel nii kirjutanud: Host Germany (qualified automatically)

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'MM2006\'

                        Huvitav on heita pilk Aafrika riikide asetustele õhtuse loosimise eel:

                        Pool A: Senegal, South Africa, Cameroon, Nigeria, Tunisia
                        Pool B: Egypt, Morocco, Zimbabwe, Democratic Republic of Congo, Mali
                        Pool C: Algeria, Ivory Coast, Zambia, Kenya, Burkina Faso
                        Pool D: Ghana, Angola, Libya, Togo, Guinea
                        Pool E: Malawi, Uganda, Gabon, Sudan, Liberia
                        Pool F: Rwanda, Congo, Botswana, Benin, Cape Verde Islands

                        Eelmisel MM-il käinud seltskond läheb niisiis esimese asetusega eri gruppidesse. Päris tugevaid vutiriike leidub ometi ka kolmadast rühmast: Elevandiluurannik ja Zambia näiteks.


                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'MM2006\'

                          Originally posted by Martin
                          Las ma pakun. ZZ on maailma parim poolkaitsja ning mängijate osas jääb aint Ronaldole alla?
                          Jah, Zidane on praeguse aja parim mängujuht. Oleks tema karjäär juba nooremana sama särav olnud, kui see on olnud alates 1998. aasta MM-ist, oleks ta arvatavasti kõrgemal, kui R9. Zidane on lihtsalt maagiline. Teda ei peata ükski kaitsva orientatsiooniga mängija. Tal on imeline tehnika, suurepärane puude, löök on mõlema jalaga hea. Parema jala löök on tugevam, vasaku oma täpsem. Samas loeb ta ka imeliselt mängu ning kostitab ründajaid heade söötudega. Ta on jalgpalli geenius. Olgugi, et Nedvedi hooaeg (2002/2003) oli statistilises mõttes säravam, ei paku Paveli mäng sellist silmailu, mida pakub Yazidi mäng.
                          Aga mulle endale tundub, et mu jutt on mõttetu, sest teil on kahjuks mingi vimm Madridi mängijate vastu. Zidane, Ronaldo on Maailma parimad, teised Galacticod on lihtsalt väga head mängijad.
                          Aga Martin, las ma arvan. Sinu arust Maailma parimad Batty ja Smith?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'MM2006\'

                            Originally posted by Robinho
                            Jah, Zidane on praeguse aja parim mängujuht. Oleks tema karjäär juba nooremana sama särav olnud, kui see on olnud alates 1998. aasta MM-ist, oleks ta arvatavasti kõrgemal, kui R9. Zidane on lihtsalt maagiline. Teda ei peata ükski kaitsva orientatsiooniga mängija. Tal on imeline tehnika, suurepärane puude, löök on mõlema jalaga hea. Parema jala löök on tugevam, vasaku oma täpsem. Samas loeb ta ka imeliselt mängu ning kostitab ründajaid heade söötudega. Ta on jalgpalli geenius.
                            Tõepoolest. Me nägime seda kõike MM-il 2002. Ei saa seda kahjuks ütlemata jätta, kui mõni inimene niimoodi pilvedes hõljub nagu eelkõneleja.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'MM2006\'

                              Originally posted by mcnamara
                              Tõepoolest. Me nägime seda kõike MM-il 2002. Ei saa seda kahjuks ütlemata jätta, kui mõni inimene niimoodi pilvedes hõljub nagu eelkõneleja.
                              Eee, põhimõtteliselt oli Zidane esimesed kaks mängu vigastatud ning kolmandas mängus mängis ta poolvigasena. Ta ei teinud kehva mängu, oli isegi lähedal skoorimisele, kuid kahjuks ei suutnud ta Prantsusmaad edasi viia. Kuid see ei vähenda tema teeneid 1998. aasta MM-i ja 2000. EM-i võitmisel.
                              Ma saan veel aru, kui Ronaldo vastu punnite, kuid et te ka Zidane võimetes kahtlete... Aga palun, kes praeguse aja mängujuhtidest on ZZ-ist üle? Nedved, Aimar, Veron, Rivaldo??? Mitte sellel planeedil!!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'MM2006\'

                                Robinho, respekt minu poolt.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X