320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOLLANDI KOONDIS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

    Originally posted by erts


    Originally posted by Davids


    Kus on kyl Makaay
    Makaay peab ka ootama millal ükskord aru saadakse et van Hobune oleks meeskonnale kasulik mängija... kui ta pingil oleks....
    :P
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

      Originally posted by erts


      Originally posted by Davids


      Kus on kyl Makaay
      Makaay peab ka ootama millal ükskord aru saadakse et van Hobune oleks meeskonnale kasulik mängija... kui ta pingil oleks....
      Holland peaks mängima traditsioonilist 4-3-3. Ette peaksid minema Kluivert, Makaay ja van der Meyde. Põhikoosseisus võiks alustada ka Seedorf.
      ½121½

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

        Selgitage mulle, millest on järsku tekkinud vastuseis Ruud vani vastu?
        Kas mitte suuresti tänu Ruudile ollakse EM finaalturniiril?!
        Where were you in '62?

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

          Originally posted by dimaggio


          Selgitage mulle, millest on järsku tekkinud vastuseis Ruud vani vastu?
          Kas mitte suuresti tänu Ruudile ollakse EM finaalturniiril?!
          ma ütleks et ei. ruudy-horse on täpselt selline mängija, kes võib küll iga mäng värava lüüa... aga mingit loovust nagu näiteks vahvalt Bergkampilt on temalt mõttetu loota.... ja see just teebki kurvaks et Hollandi mäng on nüüd hoopis teistsugune kui vanasti.... nüüd otsitakse seda Ruudi kuskilt karistusalast ja igasugune loovus ja rünnakulust on mängust kadunud mul näiteks on sellest väga kahju....

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

            Originally posted by erts


            Originally posted by dimaggio


            Selgitage mulle, millest on järsku tekkinud vastuseis Ruud vani vastu?
            Kas mitte suuresti tänu Ruudile ollakse EM finaalturniiril?!
            ma ütleks et ei. ruudy-horse on täpselt selline mängija, kes võib küll iga mäng värava lüüa... aga mingit loovust nagu näiteks vahvalt Bergkampilt on temalt mõttetu loota.... ja see just teebki kurvaks et Hollandi mäng on nüüd hoopis teistsugune kui vanasti.... nüüd otsitakse seda Ruudi kuskilt karistusalast ja igasugune loovus ja rünnakulust on mängust kadunud mul näiteks on sellest väga kahju....
            mängu loovuse kadumine on kivi ikka keskvälja kapsaaeda - üks mees peab ju väravaid ka lööma. Kui mõlemad ründajad keskvälja aitaks, siis oleks ka nagu jama ju.
            minge Kingissepa praami peale

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

              jah, ka keskväli on Oranjel hapuks läinud.... vd Vaart ja vd Meyde jt nooremad pole ikka samal tasemel mis Seedorf, Davids, Bergkamp, Overmars, (heas vormis ) Zenden jt.

              edit: Bergkamp siis mitte kui poolkaitsja vaid kui ründaja, kes tihti ka keskväljale appi tuli ja oma vapustavate söötudega vastaste kaitset rebestas...

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                Originally posted by erts


                jah, ka keskväli on Oranjel hapuks läinud.... vd Vaart ja vd Meyde jt nooremad pole ikka samal tasemel mis Seedorf, Davids, Bergkamp, Overmars, (heas vormis ) Zenden jt.

                edit: Bergkamp siis mitte kui poolkaitsja vaid kui ründaja, kes tihti ka keskväljale appi tuli ja oma vapustavate söötudega vastaste kaitset rebestas...
                Ohjaa seda meest jääme me veel kauaks igatsema teist temasugust ei saa meil vist kunagi olema

                Aga natuke ka tsehhi mängust: hetkel käib hollandi meedias kõva diskussioon kas peaksid Kluivert ja van Nistelrooy koos põhis alustama või mitte (selle üle on juba pikemat aega vaieldud, aga hetkel pidi see eriti \"tuline\" olema). Ja veel ka nii palju, et Seedorf on konditsioonis ning ilmselt näeme teda põhis tsehhide vastu, kurvad uudised on aga Robben\'i kohapealt, kes peaks nüüd küll vigastusest paranenud olema, aga Advocaat\'i sõnul veel täit 90\'t min. vastu ei pea.

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                  Kluivert peaks igal juhul alustama!!!

                  Mina näeks kooseisu nii:


                  -----------------van Horseface--------------
                  ------------Kluivert---------------------------
                  Overmars-----Davids-----Cocu-----Seedorf
                  van Bronckhorst--Bouma--Stam---Heitinga (või Reiziger)
                  -------------------van der Sar---------------

                  ja vahetuses oleks esimeses järjekorras van der Vaart, van der Meyde ja Makaay

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                    Originally posted by erts


                    Kluivert peaks igal juhul alustama!!!

                    Mina näeks kooseisu nii:


                    -----------------van Horseface--------------
                    ------------Kluivert---------------------------
                    Overmars-----Davids-----Cocu-----Seedorf
                    van Bronckhorst--Bouma--Stam---Heitinga (või Reiziger)
                    -------------------van der Sar---------------

                    ja vahetuses oleks esimeses järjekorras van der Vaart, van der Meyde ja Makaay
                    mina eelistaks küll zendenit ,sest viimases mängus oli ta väärt sisuliselt MVPd
                    Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                      kas sa vaatad telekat tagant poolt või? mis krdi moodi???

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                        Ei hakka eilset mängu kommenteerima, ütlen lihtsalt et nüüd on asi väga nutune. Saatuslikuks saab ilmselt see, et Tsehhid ise Hollandit kardavad ja soovivad pigem Saksamaad play\'off\'s näha. Mängu kaks \"tegijat\" olid Dick Advocaat - Robben\'i vahetus (kogu minu sümpaatia juures, ütlen ikkagi, et sellist meest Hollandi koondise eesotsas ei tohiks enam näha) ja teiseks \"staariks\" oli kohtunik, kelle lõhuks kohe hea meelega ära.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                          Nistelrooy sai kahe mängulise keelu.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                            Originally posted by saar


                            Nistelrooy sai kahe mängulise keelu.
                            Mõtekas on teha siuke postitus. Võiks nagu öelda ka mille pärast ta sai.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                              Originally posted by zidane_5


                              Originally posted by saar


                              Nistelrooy sai kahe mängulise keelu.
                              Mõtekas on teha siuke postitus. Võiks nagu öelda ka mille pärast ta sai.
                              mis siin öelda? kõik, keda see vähegi huvitab, juba teavad, mille eest see bän tuli. Ühesõnaga vähem mölisemist ja rohkem tegusid....ütleksin ma RvN\'le selle kohta.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                                Hollandi koondise uus peatreener on Marco Van Basten.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X