320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Originally posted by Neth
    Peace kõigile ja ärge liialt südamesse mu poste võtku, olen selgelt subjektiivne hetkel.
    seda peaksid avataridki näitama väga edukalt niiet mcnamara taolised tyybid, hetkel palume mitte õli tulle valada

    endalgi hakkab juba esmane vihahoog raugema

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      huvitav, et sõim friski aadressil on kõva, aga MIS viltu oli, pole keegi välja toonud.
      vile oli sitt? sitt on kasulik kraam, kasutatakse ka väetisena.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Originally posted by Aramis
        Õpi kaotama! Minu arust on tänane siin foorumis siiamaani kõige haledam olnud.
        oh jumal... mis pedekas, sul vist isa-ema kodus roppe sõnu ei kasuta

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          Jah, oleks mingeid näiteid või midagi. Hea vile on üldjuhul selline, mida on võimalikult vähe, ilma et mäng tooreks läheks. Minu arust ei vilistatud küll liigselt ja mäng tundus väga puhas. Seega hea vile. Ja pluss veel see hämmastav algus, kus kordamööda jäeti pikali kukkunud Robben ja Deco käsi laiutama.
          Asi pole sõnades...Kaotama õppimine on midagi muud...Suhtumine, et a la kohtunik on kõiges süüdi - mage!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Kui sa teed teisel head, saad sitta vastu pead
            Kaotusekibeduses süüdistagem ikka treenereid ja kohtunikke.
            Ka mina ei leidnud midagi väga valesti olevat. Ricardole oleks võind kaardi anda, kuna tõhk raisk teeskles ikka muhedalt..muud eriti midagi.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Friski pole mõtet küll süüdistada. Holland ei saanud lihtsalt oma mängu käima ja ei suutnud luua võimalusi. Ja see polnud mitte Ruudi vaid eelkõige poolkaitse viga. David ja Overmars olid veel esimesel poolel paaril korral ohtlikud, sii Robben oli praktiliselt nähtamatu, teisel poolel ehk oli veitsa virgem. Kõige rohkem käis pall läbi Seedorfi, aga see mäng tegi ta küll ropult palju tehnilist praaki ja midagi ohtlikku küll ei suutnud luua.

              Loodan, et Tsehhi võidab.
              Y R A

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Ilus mäng ja need ennasttäis oranjed ka koju saadetud. Arvata oli kui meie foorumi kõige suuremad analüüsjad oma sõnu siia paotama tulevad siis saab siin lõbus olema.

                Mind paneb aga küll nüüd imestama kui RVN ei saaks mingit trahv või bänii. Mitmel korral oli näha kus mees siis väravavahti või kaitsjaid konkreetselt töötles. Uskuge mind selline mees ei suudaks mängida eestis madalamates liigades üle paari mängu(RVN siis).

                Kena õhtu oli.
                Ma tervitan Nethi ja ertsi

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Tulemusega täitsa rahul. Võitis see, kelle poolt olin.
                  Olgem ikka sõbralikud...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Mis te tõmblete sellepärast et Holland kaotas?Kõik olid kellegi poolt.Kes Hollandi,kes Portugali ja kui Portugal oleks kaodanud, siis oleks kõik nende fännid(ka mina)kirunud nii Friski kui ka teisi tegelasi, kes figureerisid kas platsil või selle kõrval.Minu arust oli Frisk selline keskmine täna, mitte hea ja ka mitte halb.Pole mõtet kedagi sõimata, see ei anna ikka enam midagiJa lõpetuseks-Parem võitis


                    Peace

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Eeldusel, et UEFA Euro 2004 ei ole sinu jaoks sõimusõna ja inspireerituna kibestunud itaallaste kokkumänguteooriast:

                      ***
                      Mingi aeg enne Taani-Rootsi mängu, pime tuba, laua ääres istuvad Rootsi-Taani koondised ja kohtunikud.

                      Taani treener Morten Olsen: \"Nii.. juhtima läheme alguses igatahes meie, esimesel poolajal ärge eriti hullult rünnake, nii... kes tahab lüüa?\"

                      Tomasson: \"Essa!\" Grönkjaer: \"Ai raisk!!\"

                      Olsen: \"Ok, olemas, enne 30. minti tee ära\".

                      Rootsi üks treeneritest Lars Lagerback: \"Kena, veeratame poolaja lõpuni, ja teise poolaja esimesel minutil las Larsson jookseb karistusalasse sisse... Sörensen, kus sa oled?\" - \"Siin\" - \",tõmbab ta jalust maha.\"

                      Sekkub sakslasest kohtunik Merk: \"Oo oo... ja siis ma annan penalti!\"

                      Larsson: \"Löön otse värava keskele, nii et hüppa kuskile ära igaks juhuks.\" \"Vasakule tahaks hüpata.. jah, ma vist hüppangi vasakule,\" mõtiskleb Sörensen omaette.

                      Olsen: \"Nii, 20 minti pärast lööme meie uuesti värava\", teeme midagi tõeliselt lahedalt..\"

                      Rootsi teine treener Söderberg jätkab: \"Mhmh, mis oleks kui meie kahe kaitsja jala rikoshetist tekiks kellelgi väravavahiga 1-1 olukord?\"

                      Olsen: \"Priima, nii... kes tahab lüüa?\"

                      Tomasson: \"Essa!\" Grönkjaer: \"Ai raisk!!\"

                      Lars Lagerback: \"Ma arvan, et teeme viimase värava päris lõpus? 89.,90. minut? Keegi lööb, Sörensen tõrjub nagu naine ja keegi lööb palli väravasse, ok? Kes lööb?\"

                      Söderberg: \"Las Jonson lööb, tal on ainsana ASTMA\" < kõik naeravad >.

                      \"Õhtul ilmselt sajab, nii et ma vilistan selle kohtumise peale väravat lõppenuks ka, ei viitsi seal niisama passida\" karjub Merk joonekohtunikele läbi naerumürina kõrva.

                      Nood noogutavad rahulolevalt. Toas valitseb üksteisemõistmise õnnis hõng...
                      _________________
                      bah.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Portugal mängis Hollandi täiesti üle. Omad olid sitad, mitte keegi kolmas...
                        Kohtunik tegi korraliku esituse ja paar väikest viga ehk oli, kuid neid ikka juhtub ja nende pärast hakata, teda süüdistama on ikka täielik lollus.
                        Ja kui Advocaat olekski Kluiverti sisse pannud ja ta oleks halvasti mänginud(ilmselt nii oleks ka läinud...) siis mölisetaks jällegi, et miks selline tont väljakule pandi
                        Ja kordaks ka vana tarkust: Kui võidab siis meeskond, aga kui kaotab, siis treener...
                        Kuigi foorum peaks olema vaba koht oma arvamuse avaldamiseks, siis 3-5 posti ühe ja sama mölaga kuidas keegi rikkus mängu ära pole nüüd kellegi arvamus ega mõtted vaid lauslollus!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          ütleks et treenerite duell jäi sarnaselt mängule platsil suht-koht ühte väravasse, Robbeni ja RVN personaalne kattmine lülitas need hollandlased ikka täiega mängust välja, eriti noore ääre. Ricardo tsirkus käis jah närvidele, muidu polnud mängul ega vilel täitsa vigagi.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Kaala - see lugu oli siin juba samal päeval kui see mäng toimus. mine vaata seda teemat mõned leheed tagasi.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Mina lisan ka täie rahuga, et rootslase vile oli maailmaklassist. Ainuke asi, mille üle ehk nuriseda natuke võiks on see, et venitamise eest võinuks ühe kollase ehk ikka ära anda. Kuigi midagi väga hullu selles mõttes kah polnud. Muidu väga hea vile, kus kõik kergelt kukkujad jäid pika ninaga ja pärast enam eriti maas ei püherdanudki. Braavo!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Kuigi olin igati Hollandi poolt ei oleks kindlasti nende võidule raha panustanud, seega pole ka kaotusest tingitud kibedat tunnet. Oli ju juba alagruppides näha mis mängu mehed mängivad. Mõnes mõttes kahju, et Holland Rootsi võimalused varem ära nullis, kuna parema meelega oleks vaadand Rootsi-Portugali poolfinaali!

                                Vile oli ok ja Ruud ei saanud kirja kolmandat suluseisust löödud väravat. Normaalne tulemus igati, kuna oleks Holland sellise mängu juures kohtumise võitnud, siis oleks pidanud ju mainima, et neil hullult vedas... mille tulemuseks oleks olnud odav peksasaamine Tsehhi käest finaalis.
                                Why do gorillas have big nostrils?
                                Because they have big fingers!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X