320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

African Nations Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'African Nations Cup\'

    Algselt postitas dannar


    Algselt postitas MaRtin_12


    Kahes mängus, 5 fantastilist(loe: maagilist) väravat.

    Eino tore.
    Siiski 4 väravat. Aga kas pea iga Kameruni mängu järel siin nüüd 10 erineva Barca\"fänni\" kiljumist kuulama, et oioi kui kõva mees Eto\'o on?
    Ei ma mõtlesin, nagu palju ikka Kameruun kokku on löönud.
    Eto\'o pole meeskond.

    Ja sa ära tule siin midagi ülbama, eks?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'African Nations Cup\'

      no eelmisel lehel oli juba 7 ühelauselist posti, et kui head väravad Etool olid jms. Olidki. Eto\'o on maailma parim ründaja m.o.t.t., kuid võiks siiski natuke vahet pidada kisamisel. Isiklikult ma Kameruni edusse ei usu, sest näiteks Tuneesia on meeskonnana hetkel parem ning eile näitas Kamerun mõnel korral oma haavatavust. Meeskond elab praegu liialt eto\'o geniaalsusel ning ma kardan, et turniiri võiduks sellest ei piisa. Webo ja see teine ründaja olid ikka väga kahvatud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'African Nations Cup\'

        Rahu, sõbrad. Reali - Barca vastasseisu jaoks pole see õige teema. Edaspidiste sääraste vaidluste korral peab vist postitusi kustutama hakkama.

        Rahvuste karikast rääkides - tulemusi vaadates on vähemasti kolm MM-ile pääsejat Togo, Ghana ja Angoola näol päris suurtes raskustes olnud. Võib vast juba praegu ennustada, et turniiri lõppedes algavad jutud - Aafrikat ei esinda MM-il ikka need päris õiged koondised.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'African Nations Cup\'

          Algselt postitas mcnamara


          Rahu, sõbrad. Reali - Barca vastasseisu jaoks pole see õige teema. Edaspidiste sääraste vaidluste korral peab vist postitusi kustutama hakkama.

          Rahvuste karikast rääkides - tulemusi vaadates on vähemasti kolm MM-ile pääsejat Togo, Ghana ja Angoola näol päris suurtes raskustes olnud. Võib vast juba praegu ennustada, et turniiri lõppedes algavad jutud - Aafrikat ei esinda MM-il ikka need päris õiged koondised.
          ausalt oeldes kui ma oieti maletan, siis MM-ile saadi paris tihedas konkurentsis alagrupis, nii et siin jaab ainult kiruda valjajaajatel. kuigi jah oleks ju voinud olla seal nii maroko, senegal, kamerun, nigeeria, egiptus, paljud neist ju ei saanud edasi tanu viimase vooru mangule. aga noh, tegelt ongi ju tore, et on erinevad riigid esindatud...me ju voime ka siin loota, et eesti voiks mangida kunagi mm-il, aga see juhtuks samuti hea joppamise korral ja siis oleks oikuipalju kriitikuid parast, et taitsa vale meeskond mangib mm-il, ma motlen just muu maailma kriitikuid. ja ikka olen seisukohal, et see on paljudele kui peaproov enne mm-i.

          panen lingi kah meenutamaks alagrupiseise- http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/t/group/index.html
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'African Nations Cup\'

            Algselt postitas dannar
            Isiklikult ma Kameruni edusse ei usu, sest näiteks Tuneesia on meeskonnana hetkel parem ning eile näitas Kamerun mõnel korral oma haavatavust. Meeskond elab praegu liialt eto\'o geniaalsusel ning ma kardan, et turniiri võiduks sellest ei piisa. Webo ja see teine ründaja olid ikka väga kahvatud.
            arvan et päris mõistik oleks kamerunil lasta eto\'ol viimane alagrupi mäng puhata, kuna nad kindlalt edasi ka. ja seda mitmel põhjusel, esiteks saaks mees puhata ja teiseks saaks teised mehed meeskonnas ka vastutust rünnakul enda peale, et juhul kui eto\'ol juhtub sitt päev olema (suhteliselt raske seda näha sellise vormiga aga on ka imelikumaid asju juhtunud) siis neil jalg ei väriseks. sest ühe mehe peale lootma jääda oleks veidi rumal ja naiivne.
            Nõmme BSC OlyBet
            www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
            www.youtube.com/c/NõmmeBSC

            MIND Media Live Streaming services
            www.mind.ee

            Kommentaar


              Vastus teemale \'African Nations Cup\'

              Guinea suutis teise võidu läbi õnne ära võtta. Eelmine kord sain oma raha 3 kordselt tagasi ning seekord aint 2 kordselt, kuid millise närvikuluga ja hea emotsiooniga.
              33. minutil jäädi taha ning seejärel jätkati eriti halva ja mõttetu mänguga. Sööduoskus oli 0. Lõpetamisoskusest ei saa suurt rääkida, sest sööt oli 0 ja lõpetamiseni asi enamasti ei jõund. JA viimase 15 minutiga löödi 2 ära. Kõigepealt penalti ning lisaminutil suutis Feiundono latipõrrkega palli kuidagi üle väravajoone saata. võimas.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                mingi naljavark oli jah, kuigi see viimane koll oli ikka vaga ilus. sambia meestel ikka valus oppetund.

                aga praegu on ikka paris kova vihmasadu. LAV-i humn kolab nagu mingi eesti rahvalaul
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                  kasutaks võimalust siin teemas ja ütlen, et dannar on tublit tööd teinud ning hoiab meid sündmustega kenasti kursis, mis toimub Aafrikas. Tubli töö!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                    Üks asi mis on võistluselt seni silma jäänud on see, et suht palju lüüakse värava alt mööda. Aga miks ma küll iga kord kui see juhtub karjun \"NEEMELO!\"

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                      Ghana näitas täna väga ilusat ning väga tugeva kaitsega mängu. Senegali hirmuäratav ründeliin keerati ilusti lukku. Palju andis kaasa ka Diouf, kes oli väga õnnetu täna ning vahetati välja, mille präast läheb ta 80% tõenäosusega treeneriga tülli.
                      Amoahi värav oli muidugi tippklassist (y). Nigeeria ning Zimbabwe vahelt ootaks lõpuks ka korralikku väravatesadu, sest senised mängud on üsna pingelised ja väravavaesed olnud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                        nigeria lõi paari minutiga kaks väravat.

                        nigeeria 2:0 zimbabwe 64\'

                        3-0 oli lähedal, kanu pani napilt mööda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                          poisid magama jäänud siin vist...

                          aga see Guinea kindel võit eile Tuneesia üle 3-0 oli küll paras üllatus
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                            Algselt postitas lorenzo


                            poisid magama jäänud siin vist...

                            aga see Guinea kindel võit eile Tuneesia üle 3-0 oli küll paras üllatus
                            kahjuks mängu ei näinud, kuid koosseise vaadates tundus Tuneesia üsna teise koosseisuga välja läinud. Siiski pole vist eriti vahet ka, et kas teisest grupist saab Senegali, Nigeeria või Ghana vastu mänigda.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                              Ka Guinea eksperimenteeris mõnevõrra koosseisuga. Samas Tuneesia loidust on raske mõista, sest suure tõenäosusega tuleb nüüd Nigeeria vastu minna. Super Eagles on koos Kameruniga minu arust siiani parimat mängu näidanud ja ka motivatsioon on neil peale MM-lt kõrvalejäämist väga kõva. Karikakaitsjatel võib siin väga raskeks minna.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'African Nations Cup\'

                                LAV - 2010. aasta MM-finaalturniiri korraldaja - lõpetas Aafrika Rahvuste Karika ühtegi punkti saavutamata ja ainsatki väravat löömata. See kõik pärast MM-valikturniiri, kus jäädi lõppude lõpuks edasipääsust kaugele.
                                Bafana Bafana kriis: kuidas mõjutab see järgmist MM-i?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X