320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste EM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

    rootsi võitis inglismaa 1-0 ja soome võitis 2-1 taani.skandinaavia maade edu
    Pilt kus trumm on?

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

      laura kalmari on päris hea .mängude põhjal mida ma olen näinud gooooooooooo soome
      Pilt kus trumm on?

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

        Poolfinaalidest langes Prantsusmaa - sakslannade soosival kaasabil. Ülivõimsana tunduv Saksamaa alistas prantslannad 3:0 ja kui Norra sai samal ajal Itaaliast jagu, siis pääseski nelja tugevama hulka hoopis kogenud Norra.
        Poolfinaalid siis:
        Saksamaa - Soome
        Rootsi - Norra
        Peale Saksamaa ja mõnevõrra teistest nõrgemaks jäänud Itaalia on kõik ülejäänud sellel EM-il üpris ühtlast taset näidanud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

          Mulle on jätnud hea mulje Soome väravavaht Satu Kunnas. Neis mängudes, mida ma nägin, Rootsi ja Taani vastu oli kõva surve all kogu aeg, aga mängis külmavereliselt. Kui tema mängu kellegagi võrrelda siis Venemaa koondise väravavahi Ovtšinnikoviga.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

            Algselt postitas lennat
            Mulle on jätnud hea mulje Soome väravavaht Satu Kunnas. Neis mängudes, mida ma nägin, Rootsi ja Taani vastu oli kõva surve all kogu aeg, aga mängis külmavereliselt. Kui tema mängu kellegagi võrrelda siis Venemaa koondise väravavahi Ovtšinnikoviga.
            David Seamanil olid ka vanuigi päris pikad juuksed.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

              Kindla väravavahi olemasolu on sellisel tasemel väga oluline. Peale kahte suht koba väravat avamängus Inglismaa vastu on Kunnas tõepoolest tasemel olnud. Soomlaste edasipääs taanlaste arvelt on kindlasti selle turniiri suurim üllatus siiani. Arvestades, et samadele vastastele, keda nüüd üsna kindlalt võideti, suudeti mõni aeg tagasi 1:4 kaotada.

              Vähemalt mulle on naiste EM põnevust, vaatemängulisust ja emotsiooni suutnud tunduvalt rohkem pakkuda, kui ma esialgu arvata osanuks.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                Eilne esimene poolfinaal lõppes sakslannade kindla võiduga 4:1. Kõik otsustati ära juba mängu algul atleetlike Saksamaa ründajate poolt. Ning Soome kaitse suurel kaasabil, tuleb samuti tõdeda.
                Teisel poolajal Birgit Prinzi löödud värav näitas, miks see võimas daam on maailma parimaks valitud. Kiirelt möödus ta mitmest soomlannast ning saatis palli vv Kunnasest mööda võrku.

                Tänane teine poolfinaal Rootsi ja Norra vahel tõotab äärmist põnevust. Räägitakse, et mõlemad naiskonnad treenivad penaltiseeriaks. Küll ei näe kummaski erilist potensiaali finaalis Saksamaad üllatada.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                  norra-rootsi:norra läks 1-0 juhtima aga kohe 2 minutit pärast avaväravat rootsi viigistas ,väga pingeline on see mäng praegalt eurosport näitab otseülekannet
                  Pilt kus trumm on?

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                    Norra - Rootsi oli suurejooneline vaatemäng, kus mõlemad esitasid nauditavat ründavat jalgpalli. Mina hoidsin norralannadele pöialt, kuid kui Hanna Ljungbergi normaalaja viimastel minutitel viigistas - siis tundus küll, et Rootsi peaks edaspidi värskem olema. Aga ei - olümpiavõitjad Mellgren ja Gulbrandsen meisterdasid imeilusa värava. 3:2 ja finaal.
                    Norra on tore segu kogenud 2000. aasta kangelasi ja noori tüdrukuid, kes alles alustavad. Loodan, et annavad Saksamaale finaalis lahingu.
                    Warringtoni staadionil oli eile mõnusalt palju rahvast.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                      esimene mäng mis ma nägin siis sellel em\'il. hea mäng, sitt tulemaus. rohkem mänge enam ei vaata seekord. eks kvislingid kingivad isamaale võidu ära

                      sjöström ja öqvist olid nunnud. kvislingite kaufmann oli ka

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                        Sa oleks nagu missivõistlust jälginud:P
                        Muidu jah,hea mäng,lõpptulemus vilets.Saksa võidab 3-0.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                          finaalis teeb Saksamaa Norrale ära....Saksamaa praegu lihtsalt parem

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                            Norra - Rootsi mäng oli brå! Ikka oleks tahtnud pennusid ka näha, aga nii ilusa värava eest kui Mellgren ja Gulbrandsen tegid, pennusid enam ei näidata. Küllap finaalis näeb!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                              väga hea mäng norra neiudelt poolfinaalis ja muide saksa ei võida norrat ära nad on liiga favoriidiseisused et nad murduvad ja norra saab võidu vähemalt loodan et norraksd võidavad
                              Pilt kus trumm on?

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Naiste EM 2005\'

                                mul suht savi kes võidab.
                                aga arvan,et Saksamaa.
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X