320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

konföderatsiooni karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

    saksa tegi ühe vea-mängis punases vormis,valge särgiga mängides said 3 võitu ,punasega mängides viigi ja kaotuse loodan et mm2006-el punasega ei mängi
    Pilt kus trumm on?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

      kaljuveer:

      \"brasiilia on ju tegelikult lausa kahekordne maailmameister!\"
      \"franz beckenbauer oli karikavõitja mängijana aastal 94 ning treenerina 90\"
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

        \"Vaadake kui hästi triblab Luciano\"
        \"Brasiilial on väga tugevad tagumised keskkaitsjad Ze Roberto ja Emerson.\"
        Kui Tevez sekkus vahetusest, siis öeldi \"Ja näete kuidas Tevez lahkub longates platsilt\"

        Täielikult tropid on Sarap ja Kaljuver. Viimane ei tea jalgpallist mitte kui midagi. Hakka või Mardisalu / Kannikut igatsema.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

          Uhket jalgpalli sai Brasiilialt öösel nähtud. Ronaldinho, Robinho, Kaka ja Adriano tegid neljakesi Argentiina kaitseliini päris naerualuseks. Aga ei maksa unustada Emersoni ja Ze Robertot, tänu kellele selline vaba tantsisklemine üldse võimalik on.
          MOTM oli minu meelest hoopis see tundmatu Cicinho - osaline igas väravas ja pagana nobe tegelane omal äärel.
          Ronaldol on põhjust oma koosseisu pärast algkoosseisus hirmu tunda. Ehkki jah - aasta pärast võib kõik olla hoopis teistmoodi.
          Argentiina tundus eile rohkem tööhobuse moodi. Jäädi igas suhtes alla, aga... tarvitseb meenutada vaid hiljutist MM-valikmängu, kui kõik oli teistpidi.

          Kokuvõtteks tuleb öelda, et Euroopa koondistel tuleb ennast tublisti kokku võtta, et nendest kahest tähekimbust järgmisel suvel jagu saada.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

            Ükskord telemaja ees ma müksasin kogemata Marko Kaljuveeri. Marko ütles \"No-noo...\".

            Kommentaar


              Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas

              Algselt postitas mcnamara
              MOTM oli minu meelest hoopis see tundmatu Cicinho - osaline igas väravas ja pagana nobe tegelane omal äärel.
              Mängu lõpus Adrianole ulatatud parima mängija karikas pidanuks tõesti minema justnimelt Cicinho või Ze Roberto\'le.

              Cicinho tuleks Liverpooli poolt oma äärele ära osta.
              Kuulujuttudest läbi käinud Aimar\'i ost oleks samuti igati teretulnud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

                Algselt postitas mcnamara


                Kokuvõtteks tuleb öelda, et Euroopa koondistel tuleb ennast tublisti kokku võtta, et nendest kahest tähekimbust järgmisel suvel jagu saada.
                Tuletaks siinkohal tagasihoidlikult meelde, et Euroopas toimunud MMi on väljaspoolt kontinenti võitnud ühe korra vaid Brasiilia ja sedagi mingi 50 aastat tagasi. Ainuüksi eilse mängu põhjal ma selliseid järeldusi ei teeks. Brassid suutsid turniiri jooksul nii mõnegi mannetu esituse pakkuda.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

                  Algselt postitas jyriöö


                  Algselt postitas mcnamara


                  Kokuvõtteks tuleb öelda, et Euroopa koondistel tuleb ennast tublisti kokku võtta, et nendest kahest tähekimbust järgmisel suvel jagu saada.
                  Tuletaks siinkohal tagasihoidlikult meelde, et Euroopas toimunud MMi on väljaspoolt kontinenti võitnud ühe korra vaid Brasiilia ja sedagi mingi 50 aastat tagasi. Ainuüksi eilse mängu põhjal ma selliseid järeldusi ei teeks. Brassid suutsid turniiri jooksul nii mõnegi mannetu esituse pakkuda.
                  Tahtsin ka Mcnamara kommi lõpule vastata - Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia ja loomulikult Saksamaa suudavad kodusel kontinendil mõlema peanahad korjata.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas

                    algselt postitas kaala

                    98 MM
                    prantsus on jah väljastpoolt euroopa kontinenti.

                    näe juba kustutas ära oma statemendi..
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

                      Algselt postitas jyriöö
                      Tuletaks siinkohal tagasihoidlikult meelde, et Euroopas toimunud MMi on väljaspoolt kontinenti võitnud ühe korra vaid Brasiilia ja sedagi mingi 50 aastat tagasi.
                      Sellest statistikast olen täiesti teadlik. Minu jaoks ei oleks üllatus see, kui järgmisel suvel tuleb maailmameistriks hoopis mõni \"üllataja\". Viimased MM-turniirid on sellele võimalusele viidanud küll ja küll. On ta siis Euroopast või mujalt, on praegu raske öelda.
                      Brasiilia on minu jaoks soosikustaatuses küll, aga kahtlemata on selge, et sellist vabadust oma mängu mängida nagu eile, neile MM-il ei anta.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

                        Algselt postitas Aramis
                        Tahtsin ka Mcnamara kommi lõpule vastata - Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia ja loomulikult Saksamaa suudavad kodusel kontinendil mõlema peanahad korjata.
                        Saksamaa kui kodumeeskond - miks mitte. Alati on kodus hästi mängitud.
                        Inglismaa koha pealt spekuleerida ei tahaks - nad on liiga mitu korda mulle pettumuse valmistanud.
                        Itaalia pole alates eelmise MM-i fiaskot olnud enam endine ja uut ning uhket koondist pole kusagil näha.
                        Prantsusmaast võib aga alles siis rääkima hakata, kui nad oma valikgrupist läbi suudavad pääseda. See saab olema üpris keeruline, aga kahtlemata teostatav.
                        Päris loomulikku tiitlipretendenti Euroopa endiste meistrite seast praegu naljalt ei leia. Aga äkki on mõne üllataja kord.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

                          Sheva ja Ukraina
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

                            Holland võiks ükskord selle MM-i ära võita. Järgmine aasta on võimalused küll väiksed, aga noh...lootma peab. Äkki on õnne ka nagu Kreekal eelmine aasta.GO ORANJE!!!
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

                              Tsehhid, Rootsi, Portugal...heal päeval võivad kõiki võita.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'konföderatsiooni karikas\'

                                Cicinhol oli ikk suht raske ka oma äärel. See oli hr. Placente poolt täiesti tühjaks jäetud. Tegi ta hea mängu küll, kuid ega seal midagi rasket polnud. Iga korralik mängija oleks sellise vabaduse ära kasutanud. Ta võis seal oma äärel mitukümmend meetrit ilma segamata joosta. Kordan, et tegi ta hea mängu, kuid MOTM minu jaoks ta küll ei olnud. Pigem oli keegi sealt ründenelikust. Kõik tegid seal super mängu, mõistagi suuresti tänu Coloccini käpardlusele.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X