320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Klubide MM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Siit näeb hailaite. Adriano võidukoll on päris nummi, samuti tasub vaadata Barca väravaid America võrku. Gudjohnseni ja Deco omad on meistriteosed. Paar vähemolulist videot mul kahjuks lõpuni ei töötanud.
    Al Ahly tundus väga tubli, mehhiklased valmistasid aga mulle pettumuse.

    Ja, dannar: Ei see ei ole normaalne, et Okeaania kohta ei vääri. Loomulikult väärib.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      tohhoo Pele, on ka või??Krt, miks neil siis selline nimi on?`Mehhiko klubil peaks olema ikka midagi arusaadavat nimeks võtma. Nacho, Tortilla, TacoTacoBurrito või Jennifer Lopez
      Kas Põhja-Ameerika klubi ei võigi end Club Americaks pidada :P

      Kuigi Nacho Bacho oleks tõesti ilusam olnud
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        No oleks ju tore, kui klubid peaks lambist keset hooaega Alekokil müttama mingi imeliku karika pärast, mis ainult härra teate küll kelle arvates oluline on.
        Nähes kümnete tuhandete Internacionali fännide eilset rõõmupidu Porto Alegres jäi mulle küll mulje, et see karikas tähendas veel midagi nii mõnegi inimese jaoks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Nähes kümnete tuhandete Internacionali fännide eilset rõõmupidu Porto Alegres jäi mulle küll mulje, et see karikas tähendas veel midagi nii mõnegi inimese jaoks.
          Võitu tähistatakse ju alati, aga mis Euroopa klubi sellise karika enda eesmärkide hulka seab? Minu meelest mitte keegi. Tore on öelda küll, et maailma parimad, aga kui kotti saadakse, siis kedagi ei huvita. Mina vähemasti ei oska ette kujutada situatsiooni, kus klubide MM-il ebaõnnestumise tõttu klubi vallandaks treeneri.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Võitu tähistatakse ju alati, aga mis Euroopa klubi sellise karika enda eesmärkide hulka seab? Minu meelest mitte keegi.
            Keda huvitab Euroopa? Meid Seppiga mitte.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Keda huvitab Euroopa? Meid Seppiga mitte.
              Käänetega läks nagu läks, aga millal soss-Seppa valitsemisaeg lõpeb?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Käänetega läks nagu läks, aga millal soss-Seppa valitsemisaeg lõpeb?
                Ei oskagi kohe vastata. Presidendi ametiaeg on neli aastat. Blatter valiti 1998. aastal ja uuesti tagasi 2002. Mis sai 2006. aastal, sellest FIFA koduleht vaikib. Järgmine FIFA Kongress on igatahes tuleva aasta mais.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Käänetega läks nagu läks, aga millal soss-Seppa valitsemisaeg lõpeb?
                  Sepp is no man, Sepp is an idea!! huuuhuuuuuuu.... SCARYYYYY!!!

                  Kommentaar


                    #84
                    2007 ongi uued valimised. Ja küll ta need aafriklased jälle kinni maksab. Pakun, et seda praegust ametiaega pikendati ka neljalt viiele umbes samamoodi nagu omal ajal Samaranchi ja ROKi puhul - enne uusi valimisi muudeti jälle nii möödaminnes seadust, et vana känd saaks ikka veel mõne aastakese pukis olla...

                    enivei, üks asjakohane pilt ka siia:
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #85
                      Kas tegu on juhusega, või sa tahtsidki meile olematut pilti näidata?

                      Kommentaar


                        #86
                        krt, enne oli küll täiesti olemas. kuid ka praegune tühi ruut iseloomustab Blatterit sama hästi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #87
                          praegu käimas Malaisias ka klubide MM, aga siis noortele, U-19.

                          koduleht

                          ülekandeid teeb ka Eurosport. hetkel Boca Interile pähe tegemas
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #88
                            Niipalju kui uudistest näinud olen, siis Malaisial on vist oma koondis kohe väljas.

                            Kommentaar


                              #89
                              Mulle paistab, et see turniir on jälle peale hakanud. Täna mängisid igatahes maailma parima klubi aunimetusele kaks Unitedit - üks Austraaliast, teine Uus-Meremaalt. See Austraalia oma esindab ilmselt FIFA bosside vildaka geograafiatundmise tulemusel Aasiat.
                              Adelaide võitis 2:1.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #90
                                Suurepärane artikkel Euroopa ja Lõuna-Ameerika klubijalgpallist. Ka mõned kommentaarid tasuvad lugemist.
                                Eile nähtu kohta ütlen isikliku arvamuse: Wayne Rooney on fantastiline mängija, maailmaklass. Manule palju õnne MM-tiitli puhul. Elagu Inglismaa klubivutt!
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X