320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2006 - alagrupp E

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

    Algselt postitas vincent


    Julgen vastu vaielda kohtuniku kritiseerimise osas. Esmalt kommentaariks Ujfaluši punase kohta väike väljavõte FIFA distsiplinaarkomitee kehtestatud reeglitest:

    Serious infringements
    A player is sent off if he commits one of the following infringements
    (cf. Law 12 of the Laws of the Game and art. 19 above):
    i) serious foul play such as excessive or brute force;
    j) brutal action such as violent or aggressive conduct;
    k) spitting at an opponent or anyone else;
    l) denying the opposing team a goal or an obvious goal-scoring
    opportunity by deliberately handling the ball;
    m) denying an obvious goal-scoring opportunity to an opponent
    moving towards the opposing goal by committing an infringement
    punishable by a free kick or a penalty kick;

    n) making offensive, insulting or abusive remarks;
    o) second caution during the same match (cf. art. 18 par. 2).

    Nii et ma ei näe midagi imelikku siin. Kui viimane kaitsja tõmbab mehe maha ja kohtunik määrab penalti, siis peabki sellega kaasnema punane - kui mõni vilemees jätab selle andmata, on tegelikult tegu temapoolse eksimusega. Antud juhul lisaks Ujfaluši läks väga konkreetselt meest mängima, liikumissuund oli risti palli omaga. Sada protsenti õige otsus.

    Mastroeni punane. No fakt on, et mees tuli korgid ees kahe jalaga sisse, kui pall oli juba ammu läinud. On see \"excessive force\" või lihtsalt ohtlik mäng - maitse küsimus, seekord otsustas kohtunik nii. Mina ei süüdista, kuigi olin USA poolt. Pope\'i olukord oli nii ja naa, samas peab mängijal endal ka nii palju mõistust olema, et kui on juba kollane all, siis ei lähe tallad ees taklama.

    Ja Hollandi-Elevandiluuranniku mängu kedagi \"abistava\" kohtunikutöö kohta sooviks näiteid kuulda. Ei näinud küll seal midagi märkimisväärselt ühepoolset.


    edit: PraS jõudis juba pisut ette.

    Selle suhtes vastu ei vaidle, miks reeglite kohaselt poleks pidanud punast andma. Kuid reeglite ja ühtlase liini jälgimine on kaks erinevat asja. Pahaks ei paneks ka seda, kui nendes oleks rohkem maapealset loogikat. Ise olen endiselt sellel arvamusel, et Ujfalusi puhul penalt ja punane oli liiga suur karistus üldkokkuvõttes.

    ...ja mis puudutab Mastroenit: mees mängis selgelt palli, kuid hilines sellest - mitte mingil juhul tahtlik viga. Punane kaart (?), jälle kahe otsaga asi...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

      Algselt postitas Jeti88


      Algselt postitas dribbler69


      kõik või paljud räägivad ja loodavad et itaalia saab finaali, kohtub seal brasiiliaga ja itallia võidab blablabla. aga tegelikult, tooge välja itaalia kogenud ja head mängijad. ja tooge välja brasiilia kogenud ja head mängijada. neil on isegi varumeestepink tunutumate killast maailmas. brasiilia võiduke. ojee
      väga teema kohane kommentaar ...
      sorri, ma ei elaks seda üle kui brasiilia kaotaks itaaliale.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

        Algselt postitas Blue Rock
        Selle suhtes vastu ei vaidle, miks reeglite kohaselt poleks pidanud punast andma. Kuid reeglite ja ühtlase liini jälgimine on kaks erinevat asja. Pahaks ei paneks ka seda, kui nendes oleks rohkem maapealset loogikat. Ise olen endiselt sellel arvamusel, et Ujfalusi puhul penalt ja punane oli liiga suur karistus üldkokkuvõttes.

        ...ja mis puudutab Mastroenit: mees mängis selgelt palli, kuid hilines sellest - mitte mingil juhul tahtlik viga. Punane kaart (?), jälle kahe otsaga asi...
        mis sulle arusaamatu on ma ei saa aru, Ujfalusi pani kastis jala taha, ründaja oli minemas vv-ga 1-1 ja Ujfalusi oli viimane kaitsja, mida muud siin olukorras anda kui mitte punane ja penalt, see lihtsalt on nii, midagi ei ole teha, kohtunik toimis õieti.

        Mastroeni´ga on natuke teistmoodi, selles olukorras oli Mastroenil aega ning ta oleks võinud jalad tagasi tõmmata, et kokkupörget vältida või pehmendada. Tald ees vastasele sissesõitmine (meelega või mitte) on väga raske viga ning igati punast väärt. Osad kohtunikud küll teinekord annavad kollase aga tuleks anda punane, sest selline rünnak võib tekitada väga raskeid vigastusi.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

          Algselt postitas Jeti88




          Mastroeni´ga on natuke teistmoodi, selles olukorras oli Mastroenil aega ning ta oleks võinud jalad tagasi tõmmata, et kokkupörget vältida või pehmendada. Tald ees vastasele sissesõitmine (meelega või mitte) on väga raske viga ning igati punast väärt. Osad kohtunikud küll teinekord annavad kollase aga tuleks anda punane, sest selline rünnak võib tekitada väga raskeid vigastusi.
          ma ei tea, ausalt oeldes on selliseid situatsioone minu arust tanapaeva jalgpallis ikka hulganisti, ka praegusel MM-il, ja vat et pea igas mangus mitu tukki. siis ainult punased kaardid lendakski
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

            Algselt postitas Blue Rock




            ...ja mis puudutab Mastroenit: mees mängis selgelt palli, kuid hilines sellest - mitte mingil juhul tahtlik viga. Punane kaart (?), jälle kahe otsaga asi...
            mees mängis SELGELT palli?????????????????????


            Hea küll proovin vähe viisakamalt-äkki vaatd situatsiooni ikka veel korra üle ja vaatad kui SELGELT palli tabatakse?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

              Algselt postitas Jasper


              Algselt postitas Blue Rock




              ...ja mis puudutab Mastroenit: mees mängis selgelt palli, kuid hilines sellest - mitte mingil juhul tahtlik viga. Punane kaart (?), jälle kahe otsaga asi...
              mees mängis SELGELT palli?????????????????????


              Hea küll proovin vähe viisakamalt-äkki vaatd situatsiooni ikka veel korra üle ja vaatad kui SELGELT palli tabatakse?
              Heh, situatsiooni on mitmeid kordi vaadatud ja enda seisukohast ma ei tagane. Kuid jah, rong oli juba läinud enne reisija saabumist...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                Algselt postitas lorenzo
                Algselt postitas Jeti88
                Mastroeni´ga on natuke teistmoodi, selles olukorras oli Mastroenil aega ning ta oleks võinud jalad tagasi tõmmata, et kokkupörget vältida või pehmendada. Tald ees vastasele sissesõitmine (meelega või mitte) on väga raske viga ning igati punast väärt. Osad kohtunikud küll teinekord annavad kollase aga tuleks anda punane, sest selline rünnak võib tekitada väga raskeid vigastusi.
                ma ei tea, ausalt oeldes on selliseid situatsioone minu arust tanapaeva jalgpallis ikka hulganisti, ka praegusel MM-il, ja vat et pea igas mangus mitu tukki. siis ainult punased kaardid lendakski
                Tald ees ei tohi minna vastasele vastu, see on keelatud, mõistad, see on ohtlik mäng. Mina sellel MM-il ei ole näinud sellist jõhkrat viga.

                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                  Algselt postitas Blue Rock


                  Algselt postitas Jasper


                  Algselt postitas Blue Rock




                  ...ja mis puudutab Mastroenit: mees mängis selgelt palli, kuid hilines sellest - mitte mingil juhul tahtlik viga. Punane kaart (?), jälle kahe otsaga asi...
                  mees mängis SELGELT palli?????????????????????


                  Hea küll proovin vähe viisakamalt-äkki vaatd situatsiooni ikka veel korra üle ja vaatad kui SELGELT palli tabatakse?
                  Heh, situatsiooni on mitmeid kordi vaadatud ja enda seisukohast ma ei tagane. Kuid jah, rong oli juba läinud enne reisija saabumist...
                  Vajan endiselt selgitust, sest aru saada sinu mõtetest. Seisukohast, et situatsioon oli kahe otsaga asi ei tagane või seisukohast mängis selgelt palli ei tagane?
                  Sellega olen täitsa nõus isegi, et sellest situatioonist mina ka ei oodanud punast. Samas ei oodanus ma ka alguses Tottile kollast. Minu silmis hoidis kohtunik selgelt väga kindlat joont oma tegemistes. Sellistes vigaderohketes mängudes isegi väga õige tegutsemine kui järele mõelda.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                    Algselt postitas Jasper

                    Vajan endiselt selgitust, sest aru saada sinu mõtetest. Seisukohast, et situatsioon oli kahe otsaga asi ei tagane või seisukohast mängis selgelt palli ei tagane?
                    Sellega olen täitsa nõus isegi, et sellest situatioonist mina ka ei oodanud punast. Samas ei oodanus ma ka alguses Tottile kollast. Minu silmis hoidis kohtunik selgelt väga kindlat joont oma tegemistes. Sellistes vigaderohketes mängudes isegi väga õige tegutsemine kui järele mõelda.
                    Osaliselt sellega nõus, et kohtunik hoidis tublilt joont. Osaliselt jällegi mitte. Näitena siinkohal just Tottile antud mõttetu kollane ja hiljem Mastroeni punane. Seega ei saa kuidagi öelda, et see läbi kogu mängu stabiilne oleks olnud.

                    Kahe otsaga asi (?)

                    ...ehk väljendus oli pisut metsa juhtiv. kuid viga polnud mitte mingil juhul tahtlik. Mängu käigus tekib tahes tahtmata olukordi, mil hilinetakse pallist, olgugi et seda on eesmärk mängida. Lootusetus olukorras tallad ees niitmine ja mängusituatsioonis mittetahtlik hilinemine on kaks erinevat asja, ja kohtunik peab sellisel juhul olema teadlik, mis kollase ja punase vahelise värvi erinevus. Kui on vastuväiteid, ootan pretensioone/argumente

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                      Ei erilisi pretensioone pole. See \"selgelt palli\" väide nagu ärritas. Minu väide oli siiski, et kohtunik hoidis kindlat joont, kuna minu meelest olid nii Totti kollane kui Mastroeni punane olid ülepingutatud. Aga veelkord, kui vvigaderohkes mängus peab kuidagi ju kontrolli saavutama.

                      Anyway nagu mcn mainis väärib see grupp ikka surmagrupi tiitlit ka. Huvitav saab olema, mis Ghana tehnilised poisid teevad USA vastu. Kardan, et Arena mängumehed jätkavad vigaderohket mängu. Tšehhi Itaalia on eriti huvitav eemalejääjate seisukohast. Itaalial De Rossi ja tõenäoliselt Perrotta väljas. Tšehhidel siis Koller kahtluse all ja Ujfalusi väljas. Neid oli nagu veel aga hetkel ei meenu.


                      Channel4 artikkel De Rossi sõnadest enne mängu
                      “It will be a real game and I am not afraid following the booking I picked up against Ghana. I’ll play without thinking about it,” (i\'ll play without thinking oleks pidanud vist ära märkima)
                      “We don’t let ourselves get swept up in controversy.”


                      EDIT: Gilardino treenib eraldi, kuna sai ka USA vastu kerge vigastuse. Iaquintal on mingi jama käega aga see ei mõjuta põhimõtteliselt mitte üldse tema mänguvalmidust.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                        Algselt postitas Jasper
                        Channel4 artikkel De Rossi sõnadest enne mängu
                        “It will be a real game and I am not afraid following the booking I picked up against Ghana. I’ll play without thinking about it,” (i\'ll play without thinking oleks pidanud vist ära märkima)
                        “We don’t let ourselves get swept up in controversy.”
                        noh see \"küünar\" oli tal küll üsna läbimõeldud

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                          kui itaalia ja tsehhi teevad viigi ja usa võidab 1-0 ghaanat sis itaalia ja tsehhi on edasi tsehhil on parem väravate vahe

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                            Üks asi... Miks toob Lippi väljakule Iaquinta, kui pingil on Pippo? Kui Itaalia MMi võita tahaks, siis Lippi peaks oma Mancini sarnased armusuhted lõpetama. (Zaccardo, Iaquinta)
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                              Ma ei mäleta kas Zaccardo sai mängus USA-ga vigastada või kaotas oma koha tänu omaväravale?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                                Praegu on kõik super

                                Kommentaar

                                Working...
                                X