320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2006 - alagrupp E

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

    Algselt postitas midfielder


    Siis reklaamitakse maailmas laialt levinud tex mex toite ju vale riigi pähe.
    sorri, et OT, aga siin uks tuttav, kes kursis eri maade kookidega, seletas mulle nii, et kui lahed Mehhikosse, siis ara looda leida meil siin levinud tex-mex kooki. tegelik mehhiko kook on hoopis teine.
    samamoodi ei leia sa tanapaeval itaalia suurlinnades tuupilist itaalia kooki enam. koik on kohandatud turistile. traditsioonilist itaalia kooki leiad ainult kusagil kulas, kus itaalia mamma teeb sulle

    Dannaril ka oigus, aga see tex-mex ei ole uhe maa kook, vaid oigem oleks oelda usa-mehhiko kook. niipalju et seal on mehhiko asja sees on muidugi oige
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

      Algselt postitas lorenzo


      Algselt postitas midfielder


      Siis reklaamitakse maailmas laialt levinud tex mex toite ju vale riigi pähe.
      sorri, et OT, aga siin uks tuttav, kes kursis eri maade kookidega, seletas mulle nii, et kui lahed Mehhikosse, siis ara looda leida meil siin levinud tex-mex kooki. tegelik mehhiko kook on hoopis teine.
      samamoodi ei leia sa tanapaeval itaalia suurlinnades tuupilist itaalia kooki enam. koik on kohandatud turistile. traditsioonilist itaalia kooki leiad ainult kusagil kulas, kus itaalia mamma teeb sulle
      jahukaraskit ei leia sa Eestis ka kuskilt. Samamoodi kama (no kui väga otsid). jne jne.

      Aga ikkagi. Ma ei alahindaks sugugi Iraani tugevust. Tugevalt rünnakule orienteeritud ja võitlev tiim. Holland oli küll tubli, ent suurt pilti sellest mängust ei saanud.

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

        Halb uudis tsehhidele
        http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_cup_2006/teams/czech_republic/5073676.stm
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

          ja 2-0
          ei ole gaanast itaalia murdjat, l6puks tuleb klassivahe halvas m6ttes esile,
          isegi kogenud kaitsja keerab sellise jama kokku l6puks

          (kui elevantidel j2i arg-i vastu puudu just kogemustest,
          siis angola sisuliselt portugali ei ohustanud, kuigi mängupildil polnud viga)

          Algselt postitas lorenzo

          pooran tahelepanu sellele, et tex-mex on tegelt suht mehhiko-vooras asi, olgugi, et tegelt tahendab see texas-mexico kultuuride segu. ehk siis ameerikalik mehhiko, millel pole oige mehhikoga mingit pistmist
          tohoh, et kohe mitte mingit? l6una-osariigid, sh Texas on USA osariigina siiski suht hiline nähtus, New Mexicost rääkimata,
          Algselt postitas dannar
          pööran omakorda tähelepanu, et TEX-Mex köök pärineb veel sest ajast kui Texas oli Mehhiko osa
          just,
          peale hisp.kolonialistidest vabanemist ja enne
          Texase
          vabariigi uhinemist uhendriikidega oli tegu siiski Mehhiko osaga

          Algselt postitas lorenzo
          kuda setude kooki nimetada?
          ja oi kuidas parseldatakse ka meil setu, kirde-eesti, ruhnu (mis samahästi v6inuks ka l6unanaabritele jääda) kultuuri välismaalastele kui \'meie\' oma vaatamisväärsusi, ilma, et meil oleks aimugi, kuidas setu kooki tegelikult nimetatakse
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

            Algselt postitas vaikiv mees


            Algselt postitas lorenzo

            pooran tahelepanu sellele, et tex-mex on tegelt suht mehhiko-vooras asi, olgugi, et tegelt tahendab see texas-mexico kultuuride segu. ehk siis ameerikalik mehhiko, millel pole oige mehhikoga mingit pistmist
            tohoh, et kohe mitte mingit? l6una-osariigid, sh Texas on USA osariigina siiski suht hiline nähtus, New Mexicost rääkimata,
            Algselt postitas dannar
            pööran omakorda tähelepanu, et TEX-Mex köök pärineb veel sest ajast kui Texas oli Mehhiko osa
            just,
            peale hisp.kolonialistidest vabanemist ja enne
            Texase
            vabariigi uhinemist uhendriikidega oli tegu siiski Mehhiko osaga
            ajalooliliselt ja geograafiliselt on teil molemal oigus, aga mis ma tegelt tahtsin oelda- kui nimetada mehhiklasi tex-mexi sellideks, siis voiks ju ka eestlasi nimetada setudeks voi kuidas? voi tead akki kuda setude kooki nimetada? mina olen raakinud inimesega kes teab mehhiko kultuuri ja mehhiklased tex-mexi ei pea omaks. kui leiad mehhiklase kes nii ei arva, siis votan sonad tagasi.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

              ja 2-0

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                Algselt postitas Devil


                ja 2-0

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                  Itaalia! Minuarust väga hea mäng oli. Esimese poolaja mängupilt oli Itaalastelt väga korralik, kuid ka Ghana suutis midagi luua, eesotsas Essieniga. Teine poolaeg olin õnnelik, et Itaalia ei teinud nagu teised meeskonnad(Portugal,Argentiina..), ei läinud seda seisu kaitsma, vaid prooviti ise rünnata ja ühel korral lõime ära. Väga hea algus ja usun, et Itaalia võib sel MM-il veel mehetegusi teha.

                  ITAALIA!!!
                  Pilt kus trumm on?

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                    Itaalia nägi küllaltki hea välja, kuid keskvälja duo, keda Roma fännid ehk natukene haipisid, ei olnud kaugeltki muljetavaldav vaid väga keskpärane, kuid 2 mängu veel vähemalt ees itaallastel. Totti liigub õigesse suunda ning kui nüüd Itaalia vahetaks oma paremkaitsja herr Zaccardo välja Zambrotta vastu, siis võib see mäng tõusta uuele dimensioonile. Aga ülipõnev mäng oli ning esimest korda ennustusmängus sai täpis skoori. :P

                    Edit: Ja niisama kõrvalmärkuseks, et mina ennast õnneks Itaalia fänniks ei pea ning loodan, et samamoodi tunnevad ka osad teised siin foorumis. Minule on nad lihtsalt Itaalia jalgpalli fännina eelistatud võitja, kuid mina tahan näha ilusat vuti ja toredaid mänge. Brasiilia juhul, kui Adriano on kangelane on ka üks valikutest ja Serbia & Montenegro samuti. Põhimõtteliselt toetan siin kõiki Interi mängijaid.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                      Alustuseks ütleks, et Team USA on alagrupi nõrgim meeskond. Ning avaldaks arvamust, et Lewis oli liiga sügaval, Cherundolo väljavõtmine oli ebameeldiv üllatus, ning keskkaitses oli Bocanegra puudu, miks küll? Ei nõustu siinkohal A. Mõttusega, kelle arvates on vajalik Belgia liigast rääkides märkida, et tegu ei ole kuigi tugeva liigaga. Kolme esimese puhul on tegu CL meeskondadega ning ka Genk oli hiljuti CL alagrupifaasis ning mitte nõrk (aegadel kui Sonck veel seal oli). Standard on aga üldse Belgia hetke huvitavaim meeskond ning Onyewu on teatavasti Belgia liiga parimaid mängijaid. Kui Pope\'i rahvusvahelist kogemust mitte arvestada, võinuks Bocanegra kenasti tema asemel olla. Beasley kui mängija, kel kõige enam vaistu rünnakul (inglise keeles kõlaks palju arusaadavamalt), tundus mängust liiga väljas olevat, nagu ka Donovan. Üldse oli Team USA mäng ühekülgne ning liiga Route 1 McBride\'le.

                      Miks Perrotta algkoosseisus üllatav oli, nagu ma lugesin? Imho on tegu oma mängijaomadustelt väga ründava tegijaga ning ilmselt ka ühe tipptegijaga selles rollis kogu maailmas. Et siis Camoranesit sooviti tema asemel. Imelik.

                      Enne turniiri ei pidanud samuti Itaaliat kuigi tõenäoliseks edu saavutajaks (edu ei pea tingimata tähendama tiitlit), kuid mängujärgselt olen A. Sarapiga täitsa nõus, et tegu võib olla väga kaugele jõudva meeskonnaga. Ei näinud otseselt halbu külgi ühtegi. Enne turniiri tiimi koosseisu vaadates karjus paberilt välja, et äärtel on valik hõbluke (ründefaasis ainult Camoranesi). Ning et pidevalt üles tõusvate äärekaitsjatega (milles Zambrotta, Grosso ja Zaccardo on väga tõhusad, pingil ka Oddo) ning auke lappivate keskpoolikutega karistatakse nad tugeva vastase poolt peagi ära. Ning ses suhtes (nagu Sarap ka vihjas), kui Gattusot pole, siis on see tugeva vastase vastu aktuaalne minu arvates ka edasi. Kuid Perrotta ja Totti näitasid oma mitmekülgsust täna kummalgi äärel ning mõneti on see mõte oma teravust kaotanud. Kuid saab näha. Üldine mäng jättis hiljutisi mõõnu arvestades väga tugeva mulje.

                      Ning Ghana on nagu Cote äärmiselt sümpaatne tiim. Mõlemad kiiresti arenevad koondised. Puudu on vbl viimane osa rünnakust. Ghanal on valik ses suhtes hea, Asamoah on võimalik tulevikutäht ning õhus tugev, Amoah on küllaltki mobiilne ja hea töövõimega kiire ja tehniline (mistõttu Asamoah \"selja taga\" edukalt rakendatav). Essien, Appiah ja Muntari olid täna vapustavalt head. Esimese kahe meeskonnavaim ja tahe olid meeletud. Kahtlusi tekitasid enne mängu ehk vaid Iisraeli liigast tulevad kaks äärekaitsjad, kuid jätsid mänguga samuti väga hea mulje ning seda imelikum on, et just Kuffour eksis. Aga noh, juhtub. Debütandi kohta fantastiline mäng, nagu tegi ka CIV eile või üleeile või suures MM-palavikus ei tajugi enam, mis päev parajasti on.
                      USA vastu peaks tulema emotsionaalne kuid mitte väga raske VÕIT ning debütant lõpetab kolme punktiga, mis on hea saavutus.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                        Algselt postitas Tanel


                        Itaalia nägi küllaltki hea välja, kuid keskvälja duo, keda Roma fännid ehk natukene haipisid, ei olnud kaugeltki muljetavaldav vaid väga keskpärane, kuid 2 mängu veel vähemalt ees itaallastel. Totti liigub õigesse suunda ning kui nüüd Itaalia vahetaks oma paremkaitsja herr Zaccardo välja Zambrotta vastu, siis võib see mäng tõusta uuele dimensioonile. Aga ülipõnev mäng oli ning esimest korda ennustusmängus sai täpis skoori. :P

                        Edit: Ja niisama kõrvalmärkuseks, et mina ennast õnneks Itaalia fänniks ei pea ning loodan, et samamoodi tunnevad ka osad teised siin foorumis. Minule on nad lihtsalt Itaalia jalgpalli fännina eelistatud võitja, kuid mina tahan näha ilusat vuti ja toredaid mänge. Brasiilia juhul, kui Adriano on kangelane on ka üks valikutest ja Serbia & Montenegro samuti. Põhimõtteliselt toetan siin kõiki Interi mängijaid.
                        Ega sa vist eriti siis Itaalia poole ei saa olla jah.

                        Edit: Totti vigastusest rääkides tundus, et keegi pole talle peale astunudki. VÄhemalt mina sain telekordusest nii aru.

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                          Päris nunnult astuti siiski sääremarja peale.

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                            Eilne oli ilus võit. Hetkeks on Itaalia ajalehtede esilehtedel ka head uudised. Peab kiitma Pirlot, kes tegi hiilgava partii. Väravale lisaks jäi mitu korda kaitses hästi silma ja kuigi tema pikad söödud kõige tulemuslikumad ei olnud, on suur osa teisest väravast ka temal. Kaitsetäkud mängisid ka hea partii. Nesta ja Canna keskelt läbi ei lasknud. Zaccardo oli ka parem kui ma kartsin. Grosso ainult lasi liiga kergelt läbi mõnes situatsioonis. Keskväljal säras siis Pirlo, kuid ka Perotta jäi ründetegevusega silma. Ühe võimaluse oleks muidugi võinud ära luua aga anname andeks. Lisaks oli tema sööt Iaquintale minu arvates määrustepärane aga ka selle anname andeks. De Rossi tegevusega ma siiski rahule ei jää. Kiire kollane ja peaeagu oleks kohe teise ka saanud. Peaaegu siiski õnneks. Siis veel see olukord, kus ta vastast kätega selga lükkas oleks vabalt võinud põhjustada jällega punase ja penalti Azzurri vastu. Kuidagi liiga üles oli kütnud vist ennast. Totti mängis juba tunduvalt paremini, kui sõpruskohtumistes. Pirloga suutsid ilusti standardolukordadest teravusi luua. Totti löögid suutis Kingston eile siiski päästa. Ründes olid Gila ja Toni ka väga soliidsed, kuigi väravat kirja ei saanud. Mõlemad suutsid tabada siis väravaraami. Koostöö oli neil hea nii omavahel kui ka keskväljaga. Tahaks neid ikka põhiründajatena ka edasi näha. Buffoni tegevust on muidugi kõige raskem hinnata. Ühe korra jäi mulje nagu rohkem vaatas palli kui püüdis tõrjuda aga üldplaanis oli tal kõik kontrolli all. Vahetusmeeste puhul jäi silam hüperaktiivsus. Väga hea näitaja. Camo siiski suutis tänu sellele kohe endale kollase teenida aga pole hullu. Iaquinta sai siis värava kirja ja sellega õigustas minu silmis Lippi valikut. DP oli minu jaoks suht nähtamatu. Statistikat vaadates leidsin sellise huvitava asja nagu vead. Itaalia tegi livescore\'i andmetel aint 9 viga.

                            FORZA AZZURRI!!!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'



                              Üldkokkuvõttes igati positiivne partii Itaalialt. Erilised kiidusõnad teenib nende poolkaitse, mis enda ilusa liikumisega muljet avaldas, spetsiaalselt Pirlo ja Romas terve eelmise hooaja säranud Perrotta olid need, kelle mängu vaadates silm tõeliselt puhkas. Ründes \"Gila\" jäi sel korral selgelt Toni varju, olgugi et mehed teineteist hästi mõistsid ja omavahel pooli vahetasid. Kuid usun, et Alberto paremad mängud on alles ees, sest eilne Itaalia võib ennast üpris kaugele veel tirida...

                              Ghana oli Angoola kõrval hea näide sellest, millega Aafrika maad veel Euroopale ja Ladina-Ameerika mammutitele alla jäävad. Iseenesest mängijad on tehniliselt osavad ja füüsiliselt tippvormis, kuid kolletkiivse meeskonnamängu organiseerimine annab veel palju soovida...

                              Kui tagasi tulla veel Tšehhi-USA mängu juurde, siis peab tõdema, et jänkid olid siiamaani nähtu põhjal suurim pettumus: üldpildis hambutu ja aneemiline nii kaitses kui ka ründes. Nagu juba eelnevalt kartsin, selle alagrupi suurim tähelepanu ongi selles, kumb favoriitidest väldib brasiillased kaheksandikfinaalis.

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp E\'

                                mulle siin alagruppis meeeldivad tsehhi ja itaalia tahaks juba näha nende vahelist mängu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X