320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2006 - alagrupp F

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

    Algselt postitas Ev0luti0n


    Nii kindel, et kaheksandikus tuleb kaotus?

    Kui üldse jõuavadki sinna
    no kui meeskond on NII ülbe. et ala paneme algkoosseisu kuu aega varem kirja ning muudkui räägime, et me läeme lihtsalt ja jalutame üle kõigist. see ei jää kättemaksuta. üks motiveeritud meeskond, kellel on ka õnne, ning brassid sõidvad koju. ja tšehhid teevad selle nalja ära.

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

      Ja keda võitjaks pakud siis?

      mitte, et ma nüüd arvaks,et Brasiilia võidab.

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

        Algselt postitas Ev0luti0n


        Ja keda võitjaks pakud siis?

        mitte, et ma nüüd arvaks,et Brasiilia võidab.
        mina pakun Itaaliat. sest nad saavad seekord üsna normaalselt (võrreldes tavapärasega valmistuda). No kõik möllavad juve ja stuffiga noh. ja itaalial on selline nö. mittemidagi ütlev koosseis ka, et võib tulla ja rokkida.
        muidugi on alati MM-il tugevalt esinev Saksamaa

        aga iseendale meeldisk kui võidaks keegi neist: Hispaania, Tuneesia, Jaapan, Serbia, Horvaatia, Angoola ning Mehhiko

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

          Algselt postitas dannar


          aga iseendale meeldisk kui võidaks keegi neist: Hispaania, Tuneesia, Jaapan, Serbia, Horvaatia, Angoola ning Mehhiko
          trinidadi jatsid valja?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

            Algselt postitas lorenzo


            Algselt postitas dannar


            aga iseendale meeldisk kui võidaks keegi neist: Hispaania, Tuneesia, Jaapan, Serbia, Horvaatia, Angoola ning Mehhiko
            trinidadi jatsid valja?
            trinidad söögu heina. elagu bahrein

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

              \"Kõik kulgeb peaaegu ideaalselt. Isegi Ronaldo on kaalus alla võtnud,\" kirjutas 1970. aasta maailmameister, nüüdne tunnustatud kolumnist Tostao hiljuti.

              Fakk mulle meeldib see lause

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                Algselt postitas 17


                \"Kõik kulgeb peaaegu ideaalselt. Isegi Ronaldo on kaalus alla võtnud,\" kirjutas 1970. aasta maailmameister, nüüdne tunnustatud kolumnist Tostao hiljuti.

                Fakk mulle meeldib see lause
                brasiilia telekanalil raagiti lugu, kus uks reporter oli praegusel meeskonna kogunemisel Shveitsis Ronaldolt kusinud kaalu kohta ja heietanud et ta ju ulekaaluline. Ronaldo oli seepeale kurjalt kusinud vastu- mingit muud kusimust pole kusida? kui ei, siis ma lopetaks hetkel intervjuu, sest sellistele tobedatele kusimustele ma ei vasta. ta vaeseke on ikka nende kusimustega ule kulvatud
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                  brasse ei taha üldse kohe
                  on muidugi oma mänguga ikkagi teisest klassist, aga piisavalt palju juba võidetud
                  hispaania või inglismaa siis
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                    Algselt postitas EgoTrip


                    brasse ei taha üldse kohe
                    on muidugi oma mänguga ikkagi teisest klassist, aga piisavalt palju juba võidetud
                    hispaania või inglismaa siis
                    Austraalia!

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                      RTL näitab otse Brasiilia Uus-meremaa mängu praegu. lihtsalt teatamiseks.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                        <just,
                        Eesti viigistas tugeva Uus-Meremaaga, kes Brasiiliat ennast 40min nulii peal hoidsid

                        tegelikult tegid brassidest staarid algusest peale ohtlikke reide, vormistamisega olid aga tugevad raskused,
                        l6pus aga U-M kaitsjad lihtsalt v2sisid

                        ma ei saanud aru, mis kamm Ronaldol vahepeal oma ortopeediliste sisetaldadega oli
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                          Brasiilia pole justkui enam jalgpallimeeskond, vaid mingi meeskond professionaalseid eputisi. Edasi ta saab, ses pole kahtlust, ainus meeskond ses grupis, kes talle heal päeval suudaks vastu seista on Horvaatia. Aga nagu muud ennustajad arvavad, arvan ka mina, et 1/8 finaalides nad upuvad oma ülbusesse nagu OMil korvpallis USA.

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                            Algselt postitas Mannerheim


                            Brasiilia pole justkui enam jalgpallimeeskond, vaid mingi meeskond professionaalseid eputisi. Edasi ta saab, ses pole kahtlust, ainus meeskond ses grupis, kes talle heal päeval suudaks vastu seista on Horvaatia. Aga nagu muud ennustajad arvavad, arvan ka mina, et 1/8 finaalides nad upuvad oma ülbusesse nagu OMil korvpallis USA.
                            .. milles siis nende ülbus seisneb, äkki argumenteerid. Et teevad palju treńni ja mängivad hästi? Nahavärv ei meeldi?
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                              Ma arvan, et siin peeti eputamise all silmas seda, mida nad ka edukalt Uus-Meremaa vastu demonstreerisid, ehk siis ülemäärast trikitamist jne. Ja eks brassidel ole selle liigse enesekindlusega ennegi probleeme olnud

                              P.S. Antud postituse sisu ei haaku üldse kellegi nahavärviga!
                              P.P.S. Pigem on ebasümpaatne nende temperament aga nagu ikka, kellele ema kellele tütar.

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                                Las trikitavad, kui välja tuleb. Ning sellise mängustiili juures võib väga efektiivselt mängida ja võita. Eks MM näitab, et sellest trikitamisest on kasu ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X