320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2006 - alagrupp F

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

    On keegi varem ka sama enesekindel olnud?

    Jätke mu sõnad meelde, et seekord Brasiilia kukub ning rängalt.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

      Algselt postitas Saarlane


      On keegi varem ka sama enesekindel olnud?

      Jätke mu sõnad meelde, et seekord Brasiilia kukub ning rängalt.
      Eks ta nii ole, et liiga suurt pähklit otsides võib oodata sama saatus, mis Veerevate Kivide kitarristigi

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

        tänane postimehe lisa \"Jalgpall\"
        kas tõesti tegi H.Nakata Boltoni eest korraliku hooaja?
        sest nii väidab see lisa, enda arvates on ta küll täielik kustuv staar
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

          Algselt postitas EgoTrip


          tänane postimehe lisa \"Jalgpall\"
          kas tõesti tegi H.Nakata Boltoni eest korraliku hooaja?
          sest nii väidab see lisa, enda arvates on ta küll täielik kustuv staar
          no nii hull vast ka ei ole, hooaja teise poole kohta võiks isegi öelda, et läks ülesmäge see asi. algul oli jah üsna hädine, premieri füüsiline mäng ei tundunud eriti istuvat. aga küllap kodanik budulojus näiteks oskab täpsemalt rääkida.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

            kes vana asja meelde tuletab, sel...
            aga siiski tahtsin ära märkida, et Rivaldo on ikka eriliselt mannetu rott. Praegu jookseb ETVs 2002 MMi ülevaate kordus ja muidugi näidati ka seda kuulsat intsidenti mängus Türgiga. Ning Rivaldol jätkus ülbust veel saate tegemise ajalgi (ehk siis vähemalt mitu kuud pärast mängu) kommenteerida \"pall tabas mind vastu jalgu ja panin käed kõhule\"... Lisaks oli tabatud hea olukord, kus üks türklane nähvab pärast lõpuvilet Rivaldole \"it hit you there!\" ja näitab jalgadele. Vastus - lai irve... Selles mõttes on praegused Brasiilia koondislased hulga sümpaatsemad, et ühtki Rivaldo sugust matsi küll ei tea seal meeskonnas olevat.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

              huvitav on see, et Austraalia-Jaapan mang toimub enne E-grupi mange. kas see on huvitav seotud soodsama ajavahega nende maade fannidele?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                Algselt postitas lorenzo


                huvitav on see, et Austraalia-Jaapan mang toimub enne E-grupi mange. kas see on huvitav seotud soodsama ajavahega nende maade fannidele?
                No siis oleks võinud nii teha, et E-grupi mängud enne ära, Horvaatia-Brasiilia täna õhtul kell 22:00 ja Austraalia-Jaapan homme 16:00.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                  Aussiede mäng teisel poolajal on olnud vägagi muljetavaldav, Hiddinki taktikaoskused said taas kinnitust, kuigi Cahill oleks võinud juba algkoosseisus olla. Loodan, et rohelise mandri mehed annavad horvaatidele kõva lahingu teise koha heitluses.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                    sellist jalgpalli me tahtsimegi

                    Tõele au andes ,minu arust jäeti 1:1 pealt penalt japside kasuks andmata..

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                      Algselt postitas lfc


                      sellist jalgpalli me tahtsimegi

                      Tõele au andes ,minu arust jäeti 1:1 pealt penalt japside kasuks andmata..
                      seda jah. aga mida tegi Jaapani ründeliin üldse? Krt kaks ühele ja ei saa sööta. no krt. jobud. Ning Nakata, pidev häda temal, et jumalaeest, Onole ei sööda ma kunagi.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                        Austraalia 3:1 Jaapan.Cahill on ikka üleprahi

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                          Aga ühes olukorras mehed ei saanudki aru, kuidas tuli nurgalöök Tegelt läks see ausside kaitsjast välja peale jaapanlase söötu, aga nemad arvasid, et pall oli üle otsajoone läinud enne söötu. Ma ei väsi kordamast, et mäng oli ikka mitu-mitu korda kõvem, kui kommentaarid. Poleks Aloisi lõpus väravat löönud, oleks minu mängu lemmik olnud Cahill, kuid nüüd sai selleks võrratu geenius Guus Hiddink.

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                            ..niisiis kolmapäeval alates kella 16:00st on oodatud Brasiilia fännid Lillekülla , aadressil Mooni 12 sisehoovi kus on (laupäevast) põlispuude vahele püsti pandud suur telk 28tollise tv-ga et vaadata avamängu horvaatlaste vasta ( ja ka kõiki muid mänge). Külm õlu OTSE KÜLMKAPIST maksab vaid 10 EEk-i, samas grillimise võimalus. Kollane särk kohustuslik :
                            Kes lärmi järgi ülesse ei leia siis helistagu 50 54366 JANSa

                            PS. Oodatud on ka teised toredad jalgpallisõbrad
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                              Austraalia puhul imestasin nagu A. Sarapgi, et Bresciano välja võeti, ning üldiselt Hiddinki käitumine pani hämmeldama (väljakuäärse tegevuse suhtes, kas tulevad FIFA sanktsioonid?). Miskipärast ei satu ma kunagi peale Viduka headele mängudele, mida ta pidavat aegajalt tegema (sellepärast ta Boros ja koondises ikka platsile saab) Austraalia fännide sõnul, UEFA Cupi finaalis oli ta äärmiselt vilets ning tänagi paremat muljet ei jäänud. Kuid Austraalial on kõik trumbid edasipääsuks endi kätes. Horvaatiale nad vastu ei saa!

                              Ning Jaapan. Sümpaatne koondis, kus kõik mängijad hämmastavalt mobiilsed.
                              Ainus probleem ilmneb neil vist uues keskkonnas kohanemisel, mispärast neil Euroopas oma võimete realiseerimine aegajalt kannatab. Ründeliin võib olla küll üksluine ses suhtes, et õhuvõitluses puudub võimsus, aga see-eest omas vees on tegu ühega maailma parimatest.

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp F\'

                                Team USA mängib koos Tšehhi, Itaalia ning Gaanaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X