320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 EM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Itaalia ka väljas jej !
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      #92
      Matt-poiss vist fair play auhinda see aasta ei saa jah... Üsna perversne mäng tegelikult, inglaste õnneks Serbia ka väga ei viitsinud. Huddlestone on muidugi päris labidaga löödud vend, niigi on kaartidega probleeme ja siis on temal vaja kaks minutit peale platsiletulekut joonekohtunik perse saata. Nice one, mate . Kuid jah, sellise mänguga jätkates teeb Holland poolfinaalis ilmselt poistele niisugust tuuleveskit, et oioioi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #93
        Liiga palju häid asju oli samal ajal....Ise suutsin näga itaalia mängu esimest poolaega + teise poolaja algust. Väga hästi ikka panevad

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Väga hästi ikka panevad
          Panid
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #95
            No eks enamus neist panevad veel väga kõrgel tasemel edasi. usun et nägime tulevas superstaare...kui juba osasi selleks nimetada ei saa..

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas jaamu
              Panevad veel, sest 21. juunil on mäng Portugaliga
              Riiki, kes on viiekordsed(?) U-21 meistrid see lohutusturniir eriti ei koti. Arvestades, et Hollandisse saadeti nn. läbi aegade parim koondis. Aga ma tänan selle märkuse eest, sest tõele au andes ei olnud ma teadlik, et sellist formaati kasutatakse.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas jaamu
                video

                inglane Nedum Onuoha ütles olukorra kohta, et serbia väravavaht mängis esimesena palli pärast seda, kui kaitsja vigastada sai ja kui tema palli välja ei löönud, jäi mängu peatamine juba kohtuniku otsustada.
                Derbyshire on selles mõttes idioot, et lõi ära, siis lõi. Kuid tra. sa seal veel provotseerima pead hakkama oma pidutsemisega, kui olukord pingeliseks muutus. Jookse rahulikult oma poolele tagasi ja asi ants.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Sorri,aga Off-Topicu küsimus


                  Millal hakkab U-19 EM???
                  George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                  Kommentaar


                    #99
                    üleeile oli finaal

                    Kommentaar


                      üleeile oli finaal
                      :O Misasja????
                      George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        üleeile oli finaal
                        Sa ajasid võibolla midagi segamini,võibolla ajasin mina segamini.Aga leidsin siukese lingi 3 minti tagasi



                        UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.
                        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                        Kommentaar


                          sinu enda poolt andud lingilt selgub selline tõsiasi:

                          Austria will host the 2006/07 UEFA European Under-19 Championship from 16-27 July with matches in Linz, Pasching, Ried and Steyr.

                          ehk siis finaalturniir peaks olema 16-27 juuli

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                            Sa ajasid võibolla midagi segamini,võibolla ajasin mina segamini.Aga leidsin siukese lingi 3 minti tagasi



                            http://www.uefa.com/competitions/und...als/index.html
                            Kerime aja 3 minti tagasi
                            Today, 01:47 AM
                            :O Misasja????


                            Fänn number 1, siin sulle väike üldlevinud pildike
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              POR vs ITA

                              Portugal ja Itaalia mäng toimub selle, et selgitada Londoni olümiast osavõtja?

                              Oli vist midagi taolist: Londonisse pidid pääsema EM-U21'i neli paremat aga kuna Suurbritannia nimelist vutimonstrumit ei eksisteeri siis selgitavad alagruppides kolmandaks tulnud meeeskonad omavahel kes Olümpile sõidavad.

                              Kommentaar


                                Aia... eks ma häbenen oma lollust. Loogiline on et Peking on enne Londonit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X