320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 EM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Londonis võib Suurbritannia jalgpallikoondis vabalt kaasa teha ka. Lõplikku otsust küll vist shotlaste vastuseisu tõttu pole.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      kes alles on poolfinaalides

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        Inglismaa 2:0 Serbia
        Itaalia 3:1 Tsehhi

        Serbia 6
        Inglismaa 5
        Itaalia 4
        Tsehhi 1

        poolfinaalid Holland-Inglismaa ja Serbia-Belgia

        Inglismaa-Serbia mängus oli vahepeal lööming puhkemas kui Derbyshire lõi 2:0 olukorras, kus suluseisu võttis ära maas lamav kaitsemängija.
        Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
        kes alles on poolfinaalides
        arusaamatu. sa nagu üldse ei jälgi mis siin foorumis kirjutatakse?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          12-12 on vist seis penaltidega:O
          George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

          Kommentaar


            Ja Palju Õnne Hollandi fännidele!
            George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

            Kommentaar


              Harvanähtav penaltiseeria. 13:12 Oranjele lõpuks. Kaks korda pakkusid inglased kandikul võimaluse , aga alles kolmandal korral Heerenveeni äärekaitsja Zuiverloon kasutas selle võimaluse ära. Paraku mängu ise ajapuudusel ei näinudki ning sattusin alles siis teleri ette kui pendlid algasid. Paistab et oli asja eest, sest penaltiseeriat, mis kestab pool tundi, ei mäleta suurturniiridelt küll mitte.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Ei saa olla. Inglased ja löövad 12 pennalt sisse? Uskomatonta.
                Et nad seejuures kaotavad, oli mõistagi asjade loomulik käik.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Ise vaatasin alates lisaaja esimese poolaja lõpust. Selle aja jooksul said vist inglased 1x korraliga üle keskjoone...

                  Aga kui keegi inimene mäletab mis varem toimus, siis olekesin tänulik kui ta meiega jagaks seda. Kuna Holland lõi värava 89' kui ei eksi, siis usun, et toimus midagi sellist nagu teisel lisajal...

                  Kommentaar


                    Jah Taylor keksis seal ühe jala peal ja põrutas minimaalse hoo pealt hea penalti.

                    Aga kuidas ikkagi normaalaeg oli...inglased lõid värava ja Holland surus metskult? Oli palju võimalusi? Pääses õige meeskond edasi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Jah Taylor keksis seal ühe jala peal ja põrutas minimaalse hoo pealt hea penalti.

                      Aga kuidas ikkagi normaalaeg oli...inglased lõid värava ja Holland surus metskult? Oli palju võimalusi? Pääses õige meeskond edasi?
                      Lugedes uefa koduka ülevaadet mängust, ei tohiks küll mingeid kahtlusi tekkida, kas ikka õige sats edasi pääses.

                      UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Karma is a bitch, kui hollandlaste väravaolukorra ja Serbia mängu peale mõelda. Aga jah, parem meeskond edasi, kuigi penaltid olid mõistagi märkimisväärsed. Oleks pidanud kohe Psycho enda lööma saatma, oleks palju sivem selle asjaga ühele poole saand... Inglaste ees selles suhtes müts maha, et võideldi küll mehemoodi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jaamu
                          serbia võitis belgiat 2:0
                          Serbia võit oli igati teenitud, kuigi noored "punased kuradid" andsid balkani meestele kõva lahingu. Suurt puudust tunti AZ tehnilisest vasakäärest Maarten Maartensist, kes kõvasti teibitud vasaku jalaga sai vaid 5 minutit mängida. Kuid Serbia hoidis mängu oma kontrolli all ja lõi väravadki mängu algul ja vahetult enne lõppu.

                          Arvestades seda, et inglaste vastu mängis serblastel valdavalt b-koosseis, siis vaadates turniiri tervikuna, pääsesid finaali mu arust 2 tùgevaimat satsi.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                            Arvestades seda, et inglaste vastu mängis serblastel valdavalt b-koosseis, siis vaadates turniiri tervikuna, pääsesid finaali mu arust 2 tùgevaimat satsi.
                            see on küll puhtalt minu arvamus, aga minu meelest väärisid itaallased vähemalt kohta poolfinaalis. Kuna nad poolfinaalis ei mänginud, siis ei saa ma väita, et nad väärisid kohta finaalis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              see on küll puhtalt minu arvamus, aga minu meelest väärisid itaallased vähemalt kohta poolfinaalis. Kuna nad poolfinaalis ei mänginud, siis ei saa ma väita, et nad väärisid kohta finaalis
                              Portugal ja Itaalia, kes homme selgitavad viimase Olümpia pileti olid aga minu, aga arvan ka suurema osa meedia hinnagul selle turniiri suurimad ebaõnnestujad. Poolfinaalikoht mõlemale satsile pidanud olema miinimum programm, kuid läks teisiti. Kui portud alahindasid ilmselgelt belglasi avavoorus, siis Azzurri semifinaali koht jäi kindlasti mängu inglastega, kus nad ei suutnud peale 2:2 viiki oma mängulist ülekaalu väravaks realiseerida.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Nojah ise ma Serbia mängu ei näinud kuid lugesin, et kaotust küll ära ei teenitud. Inglastega mäng oli iseenesest väga hea (kui esimesed umbes 20min välja arvata), kui viik oli kõike muud kui rahuldav.

                                Usun, et mehed on praegu pettunud, kuid küllab mõne aja pärast on kõik ununenud, ning paljud itaalia noored võivad tulevikus palju tähtsamaid turniire võita kas koondise või klubiga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X