320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

    Algselt postitas daywalker


    Henry liialdamine/näitlemine Puyoli vastu maksis Hispaaniale edasipääsu!!!
    Rõve kui niimoodi edasipääseja selgus
    Hispaania oli tegelikult ju parem aga tundus nii, et Sagnoli viimase peal mäng kaitses oli peamine põhjus miks Hispaania ei suutnud 1-1 pealt väravani enam jõuda

    Krt Rootsi ja Hispaania väljas ja nagu polegi enam eriti kellegi poolt olla. Vast siis hoian Portugalile ja Decole edaspidi pöialt...
    müstika
    Mart Mardisalu: \\"See mees pole inimene...see mees on Volkswagen\\"

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

      Ma ütlks et see Henryle tehtud viga oli siiski kuigi palju viga, kuna kuigi palju ta ikka Puyoli õlaga matsu sai (muidugi mitte näkku) aga ma olen suht kindel et sellises lootusetus olukorras, kus Henry sel hetkel oli, oleks iga tippklassi ründaja midagi taolist korda saatnud, et vähemalt viga välja teenida.
      Ja see, mis Itaalia mängus oli, oli ikka 5 korda haledam.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

        Algselt postitas omarmulla


        Algselt postitas daywalker


        Henry liialdamine/näitlemine Puyoli vastu maksis Hispaaniale edasipääsu!!!
        Rõve kui niimoodi edasipääseja selgus
        Hispaania oli tegelikult ju parem aga tundus nii, et Sagnoli viimase peal mäng kaitses oli peamine põhjus miks Hispaania ei suutnud 1-1 pealt väravani enam jõuda

        Krt Rootsi ja Hispaania väljas ja nagu polegi enam eriti kellegi poolt olla. Vast siis hoian Portugalile ja Decole edaspidi pöialt...
        müstika
        ah ei ole siin midagi müstikat tegelikult...jalgpallis ei võidagi alati parem ju!
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

          Henry näitles täiega, kuradi tolgus selline.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

            Algselt postitas daywalker


            Algselt postitas omarmulla


            Algselt postitas daywalker


            Henry liialdamine/näitlemine Puyoli vastu maksis Hispaaniale edasipääsu!!!
            Rõve kui niimoodi edasipääseja selgus
            Hispaania oli tegelikult ju parem aga tundus nii, et Sagnoli viimase peal mäng kaitses oli peamine põhjus miks Hispaania ei suutnud 1-1 pealt väravani enam jõuda

            Krt Rootsi ja Hispaania väljas ja nagu polegi enam eriti kellegi poolt olla. Vast siis hoian Portugalile ja Decole edaspidi pöialt...
            müstika
            ah ei ole siin midagi müstikat tegelikult...jalgpallis ei võidagi alati parem ju!
            Alati ei võida jah , seekord läks õnneks
            Mart Mardisalu: \\"See mees pole inimene...see mees on Volkswagen\\"

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

              Algselt postitas daywalker


              Henry liialdamine/näitlemine Puyoli vastu maksis Hispaaniale edasipääsu!!!
              Rõve kui niimoodi edasipääseja selgus
              Hispaania oli tegelikult ju parem aga tundus nii, et Sagnoli viimase peal mäng kaitses oli peamine põhjus miks Hispaania ei suutnud 1-1 pealt väravani enam jõuda

              Krt Rootsi ja Hispaania väljas ja nagu polegi enam eriti kellegi poolt olla. Vast siis hoian Portugalile ja Decole edaspidi pöialt...
              Hispaania nüüd küll kuidagi parem ei olnud, said selgelt ära. Henry ja Torres muidugi said hakkama korralike teesklustega ka...Kohtunik läks muidugi ainult Henry oma õnge.
              Ei meeldi kumbki meeskond, aga selgelt parem sai edasi. Eks kui sa Hispaani fänn siis oled muidugi kibestunud ja kujutad vb igasugu asju ette hetkel aga hiljem vast taipad isegi et parantsusmaa mängis paremini

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                Väga kahju, et ainuke minu jaoks sümpaatne meeskond langes nii varakult välja. Oleks oodanud poolfinaali.

                Meeskond oli väga hea, kahjuks ainult liiga noor ja Puyol, Xavi ning alavormis Raul ei suutnud oma kogemustega tiimi teisel poolajal halvast seisust välja tuua.
                Palli vallati ja võimalusi üritati luua, kuid Prantsusmaa kogenud kaitseliin pluss veel kaks kaitsvat poolkaitsjat Vieira ja Makelele (kes on sellele positisioonile ühed maailma parimad hetkel) nullisid täielikult hispaanlaste kõik võimalused ära.

                Millal suudetakse lõpetada suurturniiride alavorm? Loodetavasti järgmine EM. Igatahes mina hoian neile pöialt.

                España till I die!
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                  Algselt postitas marcello


                  Ja pallivaldamis pross oli lõpuks 61-39 Hispaaniale,las aga kõigutavad keskväljal ja enda poolel...
                  Ei,mulle meeldis
                  Ribery on loom-oli vasakul äärel siis juba paremal,siis tuli kuskilt keskelt tagant.ainult lolli kollase võttis omale.See võib tähendada,et poolfinaalis Inglismaa vastu teda ei ole
                  Nõustun peaaegu 100%. Ribery oli juba esimest mängust peale sümpaatne, sest töötas suht palju mees, kuigi kriitikat teenis siiski. Ning jah, pallivaldamisest pole kasu, kui seda seal kaitseliini ja poolkaitse vahelt edasi-tagasi saadetakse. Sama palliveeretamise ämbri otsa on mitmed võistkonnad enne asunud. Fra stiil oli täpselt selline, millega brasse võib lüüa minu arust. Eks näis, tuleb huvitav andmine veerandfinaalis.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                    Algselt postitas Chaqueta



                    Zidane värava ajal pettusin ka Ikeris, kes vajus jälle enne lööki pikali, täpselt nagu siis kui Ronaldinho lõi sügisel Relile värava. Löök oli iseenest ju suhteliselt hädine ja kui oleks kohal seisnud, oleks ka võibolla ära tõrjunud. Aga mis teha.
                    See värav ei otsustanud enam sisuliselt midagi...Prantsusmaa tundub olevat meeskond,kes pika turniiri ajal(kui alagrupist edasi saadakse) enesekindlust kogub ja tugevamaks muutub.Aga Brasiilia vastu läheb raskeks muidugi.

                    Hispaania pole mingis alavormis,lihtsalt täna ei tulnud kõige paremini välja.Tundus isegi,et see pennal mitte ei innustanud,vaid halvas nende mängu.

                    väike tähelepanek:
                    Seda,et pall ümmargune on,näitab kasvõi seegi,et Ukraina,kes Hispaanialt algul 0:4 lutti võttis,on edasi,vastupidiselt nende alistajatele,kes siis nüüd koduteel
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                      Algselt postitas daywalker


                      Henry liialdamine/näitlemine Puyoli vastu maksis Hispaaniale edasipääsu!!!
                      Rõve kui niimoodi edasipääseja selgus
                      Hispaania oli tegelikult ju parem aga tundus nii, et Sagnoli viimase peal mäng kaitses oli peamine põhjus miks Hispaania ei suutnud 1-1 pealt väravani enam jõuda

                      Kohtunikul on alati õigus. Isegi siis kui tal pole õigus (väga nunnu lause).
                      Kust persest see Hispaania sul parem oli??? See kui nad julmalt ründesse jooksevad pole küll märk paremusest. Olin alguses pigem Hispaania poolt, aga mida aeg edasi seda rohkem prantsuse mäng meeldima hakkas.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                        Algselt postitas EgoTrip


                        hispaania võidab MM-i
                        lugesin Nostradamust, ja seal ta ütles, et 2006ndal aastal vallutab Hispaania Kesk-Euroopa, ja Püha Graal tuuakse koju.
                        niiet..
                        Barcelona võitis meistrite karika... Kuskohas see finaal oligi?
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                          Algselt postitas daywalker


                          Henry liialdamine/näitlemine Puyoli vastu maksis Hispaaniale edasipääsu!!!
                          Rõve kui niimoodi edasipääseja selgus
                          Eks ta piinlik ole - Wenger ju ei lubanud gunneritel teeselda ja sukelduda.
                          Veidi on see ka kohtunikes kinni - Meistrite Liiga finaalis oli sama paar vastakuti, siis Henry jäi alati oma jalale, kuigi Puyol teda kõvasti töötles.
                          Nüüd teenis Puyolile kollase - ning nagu Henry ka peale ML finaali ütles - kollasega Puyol pole pooltki nii hirmus, kui ilma kollaseta.

                          Nii mina vaataks seda kui väikest jätku kuu aega tagasi sündinule.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                            Oeh, kas nüüd siis nendel nn \"tippmängijatel\" ka teesklemine lubatud. Minu silmanägemis ejärgi ei olnud seal mingit viga, mõlemad läksid palli peale võitlusse, täielik 50-50 olukord. Aga nüüd siis konnakasvatajatel turustamisega mõni päev head edu oodata.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                              Ronaldo on siiski endiselt parim. Not. Vaene Gaana, rünnata võib ju osata, aga kui taga liini hoida ei suudeta, pole midagi parata. Alati jäi keegi veidi hiljaks ja teistest paari sammu võrra tahapoole tolgendama. Murdehetk oli 0:1 seisul, kui kornerist müstilisel kombel vabalt positsioonilt pall peaga vastu Dida jalga löödi. Adriano suluseisust tulnud värav otsustas asja. Samas on selliseid võistkondi väga värskendav jälgida. Sveitsile ei löödud turniiri jooksul ühtegi kotti, aga see ei kompenseerinud haigutamapanevaid esitusi.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                                Hispaaniale mõeldes - eks need igavese luuseri jutud kerkivad taas esile. Aga minu silmis oli hispaanlastel üks väga suurt potensiaali olev grupp noormehi siin MM-il. Torres, Fabregas, Reyes, Alonso, Garcia, Casillas - kõigilt neilt ja mõnelt teiseltki on põhjust oodata tõelist sära nelja aasta pärast. Ja siis on ka juba kogemusi valida see õige hetk tippvormi näitamiseks.
                                Kuid minu arvates tuleks hispaanlastele kasuks palgata juhendajaks maailma tipptreener. Mida suudaks teha Hiddinki-laadne strateeg, kui tal oleks selline punt tippmängijaid kasutada? Raske muidugi uskuda, et sellisele teele minnakse, aga nii võib olla edukam kui Aragonese laadsete meeste alluvuses mängides.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X