320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - mäng 3. kohale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'MM2006 - mäng 3. kohale\'

    Algselt postitas eston maravilha


    veel parem töö kui eelmine. ega kaotajate poolt ei saa ju olla. pärast narritakse veel koolis
    Palun räägi kordki teemasse mitte ära vingu teiste kallal.

    Saksad oli täna tublid, kuigi kõik kiidavad Bastianit siis mina ei näinud peale kolme löögi temalt midagi eriti positiivset. Äärel palli saades ta mõtles kaua mida teha ja kui välja mõtles siis olid vastased juba kaitses või teda mitme mehega taklamas.

    Vähemalt said nüüd väärikalt kaks vana peeru koodnisega hüvasti jätta ehk siis Schneider ja Kahn.

    Saksmaa

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'MM2006 - mäng 3. kohale\'

      Niipalju kui peavaluga võideldes aru saada õnnestus: päris nauditav teine poolaeg oli. Õnn, et Schweinsteiger oma esimese pommi väravasse suutis saata. Selle hetkeni küll tundus hirmsa tõenäosusena, et minnakse taaskord null nullilt lisaajale.
      Saksa poolelt hakkas silma Kehl väga ilusa mänguga. Lisaks kahe värava autorile muidugi. Portugal näitas taas oma oskamatust väravaid lüüa.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'MM2006 - mäng 3. kohale\'

        jeah. tglt ma tyäitsa mõistan vaeseid portugali vastaseid.
        vaat, oled ennast rämedalt üles kütnud ja mõtled, et lähen panen Figole ja Ronaldole ühe tou. 3. minut, krdi naine saab palli ja hakkab mingit krdi tehnikat näitama. Normaalne mängija ei kasuta tehnikat, vaid annab kohe tsenderduse karistusalla, kus meie pikk kolge selle koos väravavahiga väravasse tõukab, onju? tõmbad talle täiega jalgadesse, naine kukub ja vähkreb. Ise teen kohtunikule näoi, et naine sukeldus rsk, kohtunik jääb uskuma, aga karistuslöögi annab ikka vastaste kasuks. No pole hullu, kohtunik on ka pede. 5. minut, naine saab jälle palli, tõmban jälle rämedalt jalgadesse, (krt kui mõnus on neid krdi naisi töödelda) ja jälle see vilega jobu annab vile. No mida vttu, aga noh, näitran talle et daivis raibe. Kohtunik on üsna normull pede kohta, kaarti ei viska.

        10. minut - krdi naine saab jälle palli, aga tglt olen ma juba väsind. No sõidan uuesti sisse, aga rsk mööda sõitsin, kurb, sest äkki oleks saand selle krdi naise lõpuks juba väljakult saata. aga mida kukke, krdi naine ongi pikali. Vähkreb rsk, oi fakk, annaks molli, aga vilega pede näeb ja kaamerad on ka kõikjal. no mida vttu. PEDE ANNAB KOLLASE, no MILLE eest, fakk, ma ei puutundki ju seda. No on krdi jobu see naine rsk. paneks pasunasse fakk. Sellised jobud rikuvad jalgpalli ära. iuiuviuviu, pisara võtab silma. Aga kui präast Traffaril klubis kokku saame sis panen tal dušši all seebi pihta.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'MM2006 - mäng 3. kohale\'

          Dannar ära palun joo niimoodi kodus.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'MM2006 - mäng 3. kohale\'

            OLLI, OLLI.....Mine........Reali

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'MM2006 - mäng 3. kohale\'

              dannar kas sul polnud ilus lapsepõlv?

              Kommentaar

              Working...
              X