320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

    Vähemalt ma loodan, et need Itaalia meeskonnad (Juve, Fiorentina ja mai tea kes weel) saavad mõnusad karistused. Vähemalt see teeks tuju nata paremaks. Homme saab vic otsuse teada jah.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

      Algselt postitas dribbler69


      videot vaadates on näha, et zidane räägib samal ajal, kui ta materazzist mööda jookseb.
      Tõesti?! Sa oled Sherlock, mine räägi FiFA juhtkonnale seda, äkki tuleb Re-match.

      Parandasin oma vea Ei ole vaja nüüd närvi minna, ma juba veits väsinud peab magama minema

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

        Zizoust on ikka jube kahju.. aga vähemalt oli efektne lõpp karjäärile :P
        itaallased olid ja on imho ikka hullud teesklejadülbitejad
        ainukesed mehed kes mu austuse teenivad on Buffon ja cannavaro


        zidaneile öeldi vist ikka väga sitasti
        aga krt õigesti tegi, ilus pealöök oli

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

          It has been leaked by a French channel France 2, that Zinedine Zidane, obviously ferocious, was admitted to a Berlin hospital suffering from a tranquilizer overdose barely an hour after the end of the 2006 world cup final.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

            en garde on pigem, et kaitske end. enivei, Real Madridi eest ei meenugi suurt ZZ \"kuumaverelisust\". Juve eest paar kroda juhtus ja 98 MMil oli ka mingi pealeastumiskeiss. Samas ei saa ma aru, et see peaga löömine nii suureks probleemiks on, sest noh, kole ta oli, punane 100% teenitud, väike trahv ka, kuid vähemalt ei teinud ZZ Materazzi\'t, et paneb lambist möödajooksval mehel küünarnukiga silma kinni või Keane\'i, kes sõitis paar meest lihtsalt vigaseks. Ülimacho standup, kuid mis seal ikka niimoodi halada.

            Lisaks tervitaks kõiki, kes soccernet.ee ennustuse üle naersid enne MM-i

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

              Mis siin ikka palju möliseda, sjuuper .

              Aga siiski läks nagu ennustasin ja soovisin.

              Pirlo Cannavaro Buffon Grosso!

              Ja nendele, kes arvavad, et vasakujalgseid ei tasu penalteid lööma panna

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                Algselt postitas daywalker


                Värskendage mu mälu. Millal Zizou veel oma nõrganärvilisust siis nii väga näidanud on?
                Ok, kunagi ammu Juve aegadel pani ka peaga laksu ära aga mida ta siis veel nii väga sellist negatiivset mäletamisväärset teinud on?
                L´Equipe andmetel oli see tema karjääri 14-s punane kaart. Las igaüks ise otsustab on seda palju või vähe. Aga muidu tasub selle finaali kohta mainida, et penaltilööjad tegid oma tööd üle tüki aja palganumbri vääriliselt.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                  1. Marko Rohtlaan - 39 punkti (+6)
                  2. Aavo Sarap - 38 punkti (+6)
                  3. Annika Sillaots - 34 punkti (+4)
                  4. Oliver Konsa - 34 punkti (+10)
                  4. Aivar Pohlak - 30 punkti (+6)
                  6. Kristen Viikmäe - 23 punkti (+4)


                  Tore, et soccerneti prominendiennustuse võidab ringrajasõitja :P

                  mitteametlik lõppseis on see btw :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                    zidan käitus äärmiselt inetult, mul suva kes võittis aga oleks taht rohkem prantsusmaad muidu

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                      Finaal oli korralik jalgpallimäng, mitte nii särav nagu ehk alati loodad, aga mis parata. Kindlasti oleks paljugi muutnud see, kui üks meeskond eduseisu kauem hoidnuks. Nüüd läkski nii, et esimesed kakskümmend minutit olid kõige aktiivsem aeg, seisu jälle võrdsustudes langes ka mängutempo.
                      Mänguliselt oli Prantsusmaa minu meelest üle. Mida mäng lõpupoole, seda rohkem. Teisel poolajal ei mäleta enam eriti Itaalia ohtlike rünnakuid, pigem Prantsusmaa hoidis palli ja üritas. Ning lisaajal valmistas Itaalia mulle pettumuse. Nende lähenemine oli hoopis teistsugune kui poolfinaalis. Sedapuhku nad ei proovinudki enam ründesuunaliselt midagi teha.
                      Zidane\'i intsidenti on raske mõista. Mõne noore uljaspea selline käitumine vahest ei üllataks, aga kõike näinud mängija puhul küll. Eks Materazzi poolt läks teele ilmselt ränk solvang. Loodan, et Zidane ütleb lõpuks siiski välja, mis tegelikult juhtus. Sest hetkeks oli mul küll mulje, et see tema liigutus oli demonstratsioon ilmingu vastu jalgpallis, millega FIFA on aastaid võidelda püüdnud. Eks ole näha, kas tõde tuleb kunagi päevavalgele.
                      Penaltideni minek on suures finaalis alati kahetsusväärne ja MM-il eriti. Itaalia külma kõhuga löödud täpsed pendlad siiski väärisid MM-tiitlit. Imetlusväärne, kuidas nad neid nii täpselt ja tugevalt lüüa suutsid. Nüüd nad siis neli aastat seda maailmameistri koormat kannavad. Õnnelikku koormat kahtlemata.
                      Ning olen endiselt seda meelt, et Fabio Cannavaro väärib turniiri parima tiitlit. FIFA teeb vist otsuse juba lähitundidel.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                        Seekordse MM finaali võitis antijalgpall. Või kuidas nimetada meeskonda kelle arsenali hulka kuulub kohtunike äraostmine, mängutulemustega manipuleerimine, solvangud (pidi itaalia liigas tavaline olema), ebaviisakus (ei anta vastamängijale kätt), sukeldumine (ebaaus penalt austraalia vastu), näitlemine (oigamine ja maas vedelemine), sülitamine (Totti) jne? Ja seda nägi ka kogu Berliini staadion, kes Itaaliat ilusa vilekontserdiga tervitasid.

                        Ja Priit Kuusk ütles, et võitjate üle kohut ei mõisteta. Irw, mõistetakse ikka küll, kohe hakatakse mõistma. Ja lõpuks tuuakse itaalia jalgpall maapeale tagasi.

                        ja minuga ei nõustu vaid Itaalia fännid, kellele selline käitumine on tavaline ja normaalne.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                          Vilel oli teine põhjus ,publik ju aru ei saanud mis juhtus.
                          Minu arust võitis õige mansa,õigemini ei ole mul selle vastu midagi.
                          Keegi teine ju midagi paremat ei suutnud?

                          Paar meest välja jätta ,siis enamus ITA koondises sümpaatsed tegelased,
                          kapten väärib ka parima mängija tiitlit.


                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                            Algselt postitas riho


                            Vähemalt ma loodan, et need Itaalia meeskonnad (Juve, Fiorentina ja mai tea kes weel) saavad mõnusad karistused. Vähemalt see teeks tuju nata paremaks. Homme saab vic otsuse teada jah.
                            Esimene asi millega nõustun.

                            Interi mängijad kangelased! Matrix värav ja penalti ja Grosso viimane penalti!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                              Paraku tuleb tõdeda, et kahe viimase suurturniir em 2004 ja mm 2006 finaalid on võitnud selgelt kaitsva taktikaga meeskonnad. Ja jalgpalli populariseerimise ja vaatemängulisuse huvides on see halb. Alates teisest poolajast (va see suluseisust löödud koll) kuni lisaaja lõpuni ei suutnud Squaddra Azzurri teha minu mäletamist mööda ühtegi lööki väravapostide vahele. Üks korralik Pirlo löök oli küll lisaajal, kuid see läks napilt mööda. Siiralt loodan, et euro 2008 finaalturniiri võidab ründavat stiili harrastav sats ja ehk saab Beckenbaueri mõte teostuse ka kohtunike praktilises töös ehk hakatakse järjest enam karistama simuleerimist ja ühe mängija poolt vastasvõistkonnale kaartide nõudmist kohtunikku mõjutades.:P
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - finaal\'

                                Mul ka üks küsimus. Kas keegi seletaks ehk ära, mis värk nende staadionil telekorduste näitamisega ikkagi on? Sest eile Luik seletas pikalt-laialt, et \"publik ju kordust ei näe\" - samas näidati telekast esimest korda, mis Zidane\'i ja Materazzi vahel ikkagi juhtus ning üle statka käis sügav ohe. Ehk siis seal nähti sama pilti. Ja miskipärast on mulle meelde jäänud olukord eelmise MMi kaheksandikfinaalist Rootsi-Senegal (lihtsalt üks näide), kui Svensson lisaajal suurepäraselt positsioonilt posti lõi. Samamoodi - telekast tuleb kordus ja staadionipublik ahhetab. Seega jutt, et staadionil videokordusi ei näidata, pole nagu eriti pädev. Samas raske uskuda, et FIFA sellistele asjadele läbi sõrmede vaataks juba teist MMi järjest, kui näiteks juba staadioniteadustaja üheainsa lause peale kinga sai. Et on see siis ikkagi ametlikult reeglitega keelatud või ei ole?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X