320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2008 valikmängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    20 secci tagasi lõid horvaadid kolmanda värava!! 3-2!
    Milline värav! Uskumatu. 20 m pealt.
    ja inglased ongi vist out em'ilt. 10 mintti mängida ja horvaadid ikka ründavad ja ründavad.

    Kommentaar


      Portugal-Soome 0:0 Soomlastel ääretult ebaõnne,värav polnud kaugel.
      Serbia - Poola 2:2 Lõppseisud
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        20 secci tagasi lõid horvaadid kolmanda värava!! 3-2!
        Milline värav! Uskumatu. 20 m pealt.
        ja inglased ongi vist out em'ilt. 10 mintti mängida ja horvaadid ikka ründavad ja ründavad.

        Inglismaa on siis audis
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          lõppes. Horvaatia võitis.dramaatiline. mersud neile.

          Kommentaar


            hea, väga hea et ülesse haibitud inglased suhkamit said, kahju et soomlased oma suurvõimalust ära ei kasutanud, nagu lätlased viimasel EMil....
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Portugal-Soome 0:0 Soomlastel ääretult ebaõnne,värav polnud kaugel.
              Serbia - Poola 2:2 Lõppseisud
              Soomlaste viimaste aastate parim valiktsükkel - kahju veits neist
              Võidud viigid kaotused siis 6-6-2 (ning kaotati korra Armeeniale ja korra Serbiale)

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Finaalturniiri oodatavad asetused (juhul kui täna Inglismaa, Rootsi, Portugal ja Türgi edasi saavad)

                Pot 1: Austria (as co-hosts), Switzerland (as co-hosts), Greece (as holders), Holland

                Pot 2: Italy, Germany, Croatia, Czech Republic

                Pot 3: England, Sweden, Portugal, Romania

                Pot 4: Spain, France, Turkey, Poland

                Võib siis öelda, et kõige suurem käru keeratakse sellele kes tugevaimasse gruppi pannakse (Holland?), mis tähendab automaatselt, et nad ei saa kokku eeldatavalt nõrgemate Austria ja Kreekaga...Aga ülejäänud asetused on vist suht pohh, sest eurol selliseid meeskodi pole kellest üle sõidetakse lihtsalt.
                Jah, ega Hollandlased pole kuu pealt kukkunud

                Belarus 2:1 Holland

                Kommentaar


                  krt. ilma inglismaata pole EM ikka see.

                  ja nagu see poleks niigi halb, et inglased välja langesid, siis nende asemel said EMile tiblad.

                  inglased ikka sitad küll.horvaatia oli parem. sibulate asemel oleks võinud iisrael edasi saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro Vaata postitust
                    krt. ilma inglismaata pole EM ikka see.
                    No vähemalt ei pea siit foorumist mõnda aega seda sõimu lugema, et kui pask see üles haibitud Inglismaa ikkagi on. Ei ole kunagi aru saanud, kellele ja mida sellega tõestada üritatakse. Aga soomlastele au ja kiitus, mängiti portudega ilus võrdne mäng, omad võimalusedki olid, kuid kokkuvõttes siiski õiglane tulemus. Nii suurtes ja võrdse tipuga gruppides loeb lõpuks tihti vaid üks lõdvakslaskmine, seekord oli siis kaotus Armeeniale see, mis finaalturniiri koha maksis. Sama lugu ju šotlastega - täna kaotas nende kirstunael Gruusia Leedule... Ja tubli mängu tegi viimases voorus ka Wales, kes sakslastelt võõrsil punkti sai.


                    edit: unustasin ära mainida vooru elegantseima liigutuse - see, kui õrnalt Frey Sheva tõste ühe käega püüdis ja ristnurka asetas, oli lausa südantsoojendav vaatepilt. Nagu oma vastsündinud lapsukest oleks hoidnud.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Aitab küll sellest inglise jalgpalli kultusest ja kummardamisest. Täna oli selgelt näha ,et tipptasemel nad ei mängi ja Horvaatia võitis ilusas stiilis.
                      Jah ega venkareid ma poleks ka eelistanud aga mul suht pohh ses suhtes ,mis nad juutidest paremad on?
                      Horvaatia mäng on ammu sümpatiseerinud ja täna tegid nad ühe oma viimaste aastate parima mängu.Ma olin igatahes täielikult nende poolt. Viimased inglased jäid meelde Londoni metroost ,kus üsna ülbelt lubasid kõik järgnevad vastased kotti panna .
                      Ongi võibolla vahelduseks natuke rahulikumad EM - mängud.Mul just meenus üks hiljutine dok. film inglise huligaanidest MM-il Saksamaal.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Kui nüüd mäng kokku võtta, siis inglastel oli 3 võimalust. SWP 1.poolajal, Benti löök ja Crouchi värav. Penalt oli kahtlane, väga kahtlane ikka. Inglastel polnud tegelikult lööke ka üldse. Kuulsad Gerrard ja Lampard ei teinud midagi. Kui ma ei eksi, siis oli inglastel mängu jooksul kuskil 5 pealelööki. Nii ei võidagi mänge, nagu näha siis ei viigista ka.

                        Horvaatlased seevastu kasutasid neile antud ruumi väga hästi ära. Esimene värav polnud teenitud, aga värav on värav. Carson päästis inglased 2 korda teisel poolajal. Nurgalöögiolukord ja Da Silva 1vs1. Lisaks veel Bridge'i lattilöök ja Bridge'i kingitus, mida ei suudetud ära kasutada. Horvaatlased olid kiiremad, mängisid targemalt ja väärisid 3 punkti.

                        Minul oleks nt lampardi ja gerrardi asemel väga piinlik igatahes. sinust räägitakse kui ühest maailma parimast keskväljamehest, mängid kodupubliku ees Wembley'l, kuid ei suuda absoluutselt mitte millegagi silma paista ja kaotad kõik 1vs1 võitlused ning lisaks jooksevad kõik horvaatlased sinust kiiremini. Aga noh, mis neil ikka-miljonid tiksuvad edasi. Kuradi ülbikud.Pean tõdema, et tiblad väärivad seda kohta vist isegi

                        Kommentaar


                          Ja Saksamaa fännina jääb mul üle öelda vaid:



                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM

                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM

                          Heyja heyja heyja hey
                          Heyja heyja heyja hey
                          Heyja heyja heyja hey
                          Heyja heyja heyja hey

                          Für alle Loser dieser Welt, tut uns leid ihr müsst jetzt heim
                          Für alle Loser dieser Welt, wir bleiben hier allen
                          Für alle Loser dieser Welt, wir wünschen guten Flug
                          Für alle Loser dieser Welt, wir sind für euch zu gut

                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM
                          Ohne England fahr´n wir zur EM

                          Heyja heyja heyja hey
                          Heyja heyja heyja hey
                          Heyja heyja heyja hey
                          Heyja heyja heyja hey

                          Für alle Loser dieser Welt, tut uns leid ihr müsst jetzt heim
                          Für alle Loser dieser Welt, wir bleiben hier allen
                          Für alle Loser dieser Welt, wir wünschen guten Flug
                          Für alle Loser dieser Welt, wir sind für euch zu gut

                          Für alle Loser dieser Welt, tut uns leid ihr müsst jetzt heim
                          Für alle Loser dieser Welt, wir bleiben hier allen
                          Für alle Loser dieser Welt, wir wünschen guten Flug
                          Für alle Loser dieser Welt, wir sind für euch zu gut

                          Für alle Loser dieser Welt, wir sind für euch zu gut.

                          Kommentaar


                            täitsa kahju kohe inglismaast

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              No vähemalt ei pea siit foorumist mõnda aega seda sõimu lugema, et kui pask see üles haibitud Inglismaa ikkagi on. Ei ole kunagi aru saanud, kellele ja mida sellega tõestada üritatakse.
                              Mina küll olen. Juba ammu.
                              EM-il Horvaatia ja Rootsi. Ülejäänute suhtes täiesti ükskõikne.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Lööge kasvõi puuga pähe, aga minu arvates tegi kogu valikturniiri parima esituse ei keegi muu kui tiitlikaitsja Kreeka. Ainult üks ebaõnnestunud mäng ja täiesti kindel esinemine ülejäänud mängudes. Pilk kihlveokontoritele näitab, et kreeklaste võidukoefitsent on hetkel 25/1. Minu jaoks on see väga üllatav igatahes, olgugi et eelmisel korral oli see tunduvalt suurem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X