320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas David Vaata postitust
    Ei usu mina sinu juttu.

    Portugal ei pruugi üsna tõenäoliselt MMile pääsedagi, kui sina pakud Portugali MM'i võitjaks..
    Igatahes ise siiralt loodan, et Bosnia võidab.
    Mitte sellepärast, et ma vihkaks Portugali vms, vaid sellepärast, et Bosnia on minu 4. lemmik jalgpalli koondis Prantsusmaa, Horvaatia, Saksamaa järel.

    veider loogika ja fännamine sul - kui Saksamaa juba on ning Prantsusmaa kahjuks ilmselt ikkagi play-offist saab MMile ...no ja oletame et bosnjakid ka saavad MMIle playoffist ..kuidas siis sa siiralt loodad et bosnjakid MMi võidakisd kui nad sinu üldises n.ö. edetabelis lemmikute osas alles 4 kohal on - tagapool afro-prantslasi ja sakslasi (horvaadid teatavasti ei pääse MMile seekord)???? Äkki on nad (bosnjakid)siis ikkagi lemmik meeskond? Või et siis MMi ajaks sinu maitseelistused ja meeskonnad vahetavad koha? või veel midagi keerulisemat???
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Ma arvan, et ta loodab, et Bosnia teeb Portugalile ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
        Ma arvan, et ta loodab, et Bosnia teeb Portugalile ära.

        OK, my bad siis....
        RummaBastards!

        Kommentaar


          Üldjoontes ma arvan, et keeruline saab olema. Müstiline koht, kus mängitakse annaks nagu laiuskraadi pidi eelise Lõuna-Ameerika ,meeskondadele, aga pikkuskraadi pidi eurooplastele. Et kas kliima või jetlegi talumine. No keeruline-keeruline. Ma parem ei ennustaks.

          Kommentaar


            Ainult üks nädal veel ja kõik mm. osalejad on teada. 18 tiimi konkureerib 9. kohale. Paras aeg teha väike omapoolne ennustus.
            Aafrikas on veel selgumata 3 meeskonda - edasipääsule konkureereerivad: A grupis Camerun ja Gabon edasipääsu tagab Kamerun võites Marokot. B grupis
            Heitlevad edasipääsu nimel Nigeeria ja Tuneesia - ilmselt Tuneesia võidab oma viimase mängu ja noortes ülihästi mängiv Nigeeria ei kasuta jälle oma tohutut potensiaali ära - millegipärast mustadest koosnevad meeskonnad ei suuda Aafrika põhjavõistkondadega mängida on ju Egiptus viimastel aastatel valitsenud Aafrika jalgpalli aga muu maailma vastu mängides on Tuneesia ja Egiptus üldjuhul palju halvemad kui mustade võistkonnad. Loodetvasti suudab Egiptus Alzeeriat vähemalt 2 väravaga võita ja tagada ise edasipääsu ei usu, et Alzeeria suudaks mm. konkurentsi pakkuda.
            Uruguai - Costa Rica duellist väljub kindla võitjana Uruguai.
            Uus - Meremaa saab ka kahjuks mm. kus nad hakkavad saama suuri kaotusi.

            Kommentaar


              Kõige huvitavam seis on Euroopaga.
              Venemaa - Sloveenia duellis ilmselt kahtlust pole kumb võitjana väljub - hetkel on Venemaa üks kõige ilusamat jalgpalli mängiv võistkond. peale esimest mängu on selles paaris kõik selge.
              Portugal ja Bosnia - Ilma Ronaldota läheb Portugalil raskeks, aga võtavad võidu, Bosnia on küll üllatusvõimeline aga kaitseliin pole päris selisel tasemel - samuti ei mängi Bosnia endast tugevamate vastu eriti hästi - saadi ju alagruppis Türgi ja Hispaania vastu vaid 1 punkti.
              Veel saavad edasi Ukraina ja Prantsusmaa. Ilma Prantsusmaata mm. vägaette ei kujuta - hoolimata sellest, et treeneri toolil istub üks halvemaid treenereid pean neid mm. üheks favoriidiks.

              Kommentaar


                Poleks ennustusi, oleks ülevaade palju ehtsam minu arust. Aga see selleks.Isiklikult ei usu eriti Portugali ning prantslaste võimalustesse, eks näha ole.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Sellest ma ei saa aru, miks kõik Bosniat favoriidiks peavad - alagrupis nad tegelikult millegi erilisega silma ei paistnud - rünne on neil maailmaklassist, aga kaitse enamvähem samal tasemel, mis Sloveenial.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Sellest ma ei saa aru, miks kõik Bosniat favoriidiks peavad - alagrupis nad tegelikult millegi erilisega silma ei paistnud - rünne on neil maailmaklassist, aga kaitse enamvähem samal tasemel, mis Sloveenial.
                    ownisid iseennast praegu

                    10-st mängust on Sloveenia lasknud endale lüüa ainult 4 väravat, ainult Holland (8 mängu 2 väravat) on parema kaitsega valiktsüklis.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                      ownisid iseennast praegu

                      10-st mängust on Sloveenia lasknud endale lüüa ainult 4 väravat, ainult Holland (8 mängu 2 väravat) on parema kaitsega valiktsüklis.
                      Nojah eks see mingi näitaja on, aga eks loeb palju ka see kellega sa ühes grupis oled - Hollandil oli kerge grupp - mm. saab kaitse olema suurim küsimärk - kardan, et tugevate vastu nende kaitse ei pea, kui mm. ka kaitse toimib siis holland võidab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Nojah eks see mingi näitaja on, aga eks loeb palju ka see kellega sa ühes grupis oled - Hollandil oli kerge grupp - mm. saab kaitse olema suurim küsimärk - kardan, et tugevate vastu nende kaitse ei pea, kui mm. ka kaitse toimib siis holland võidab.
                        Ja sa ownisid end ise veelkord! Ei ole võimalik...

                        Kommentaar


                          Russia, Ireland, Ukraine, Portugal lähevad edasi...
                          Lootus sureb viimasena!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                            Russia, Ireland, Ukraine, Portugal lähevad edasi...
                            Oleks see vaid nii..
                            I'm not a complite idiot, some parts are missing

                            Kommentaar


                              uus-meremaa mm-ile. bahrein ise süüdi ei löönud pennalt ära.

                              Kommentaar


                                Paras Bahreinile, sest see, mis nipiga neid eelmise MM-i eel usbekkidest mööda veeti, on jalgpalli häbiplekk ja nüüd maksab karma kätte, kaks korda järjest viimasel tõkkel kergest puutest 0.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X