320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 Poolas ja Ukrainas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks ida-euroopas (ja tegelikult ka läänes) võib juhtuda küll, poolas küll hääletajaid paljaks röövitud, aga need ei tohiks eriti sagedased olla ja kordades tõenäolisem on see, et saad hoopis öömaja ja kõhu täis. pipragaas ja tervisekindlustus igatahes kaasa!

    Kommentaar


      Käisin täna Ülemistes Sportland Outletis ning seal Horvaatia koondise pusa ja särk väga väga hea hinnaga, pusa eest 20€ ja särk vist sama. Kes fänn, mingu ostku. Kenad kah veel.

      P.S. Seal päris soodsat vutikraami kah veel, soovitan läbi astuda.

      -Ussu Prius on änks masin............. et te kõik teaksite
      slimm.ee

      Kommentaar


        Mitte ainult soni, nägin ka Horvaatia kuulsaima grillahjufirma "Zjoogan" ahjusid, asi kindel - Rimi pooldabki Horvaatiat.

        Kes soovib ehk veel pileteid Horvaatia EM mängudele, võite Rimi turundusjuhiga ühendust võtta, nr 6817611

        Oskab keegi ehk Selveri või hoopiski Comarketi kohta öelda?
        slimm.ee

        Kommentaar


          14.05 (Laupäev, täna) Teel jalgpalli EM-ile@ETV

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            14.05 (Laupäev, täna) Teel jalgpalli EM-ile@ETV
            ülisuured tänud!! oleks maha maganud peaaegu

            Kommentaar


              Aga mina magasin maha

              millal kordus on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Aga mina magasin maha

                millal kordus on?
                21.02 kell 16:35 ETV2´s peaks olema.
                Adiós amigos

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ühesõnaga nii ongi, et me 11.06 Donetski ei roni ja FRA- ENG 4pileti (cat 3) on üle. Keda huvitab, siis PM. Ise lähme Donetski hiljem,veerand ja poolfinaali ajaks.
                  Kaks tükki on vabalt saadaval. Kellel huvi, siis PM

                  EDIT: Piletid läinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    EDIT: Piletid läinud.
                    Hää on tõdeda, et kogu süü enda õlul lasub.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Loodan , et keegi ikkagi mõne pileti veel siin maha tahab müüa

                      Imelik on see ,et POOLA pileteid nagu ple väga kuskilt saada...
                      Kui on siis ainult Ukraina mängudele... :S

                      Kommentaar


                        Poola piletid on defitsiit jah. Sinna tunduvalt mugavam reisida. Ukraina pileteid on saada, aga ainult kõige kallemaid. Mul kahjuks enam midagi üle ei ole. Endalgi veel 1 mängu piletid vaja juurde hankida.

                        Kommentaar


                          Ma nägin täna juba unes asja. Et mängisid USA ja Inglismaa Hannoveris ja staadion oli sitaks kipakas. Minu ees tegid sooja USA mehed, kellest tundsin ära Eric Wynalda ja Inglismaa vennad olid ilgemalt kaugel ja isegi Beckhami ei tundnud ära.
                          Aga mul on 16. märtsini aega mänge valida. Praegu on linnuke Ukraina-Inglismaa, Holland-Portugaali ja kahe veerandfinaali ees.

                          Kommentaar


                            Hoian pidevalt uefa.com silma peal ja olen valmis agu andma iga hetk !
                            Küll aga ple kunagi taolisest kohast pileteid ostnud.. Äkki keegi oskab vähe seletada mis moodi see seal käib.. nimelt kas piletid saadetakse siis koju ja nagu ma aru sain siis ainult krediitkaardiga on võimalik need soetada..
                            Poisike alles sellistest asjades

                            Kommentaar


                              Kuumal ajal kadusid head piletid seal sekunditega. praegu ei oska öelda. Igatahes ma kirjutasin scripti mis ise kontrollib kas minu soovitud pilet on olemas ja selle vajadusel kinni paneb. Nii õnnestus peaaegu kõik vajalik ära hankida.

                              Piletid saad postiga koju paar nädalat enne turniiri algust ja krediitkaart on vajalik. Kui tahad rohke nõu või abi, siis saada PM mulle.

                              Kommentaar


                                Üldiselt pole selles miskit keerulist. Kuigi minu arust oli eelmise GER MMi piletite puhul netipangas välismaksega tegu. Nagu kuidagi meenub, et Mastercardiga ma ei saanud. Või ma ajan pada. Ja mul oli ka seal mingi segadus ühel hetkel. Aga see lahenes lõpuks...
                                Uefa comis oli nädal aega tagasi päris esinduslik valik 1 cat pileteid, aga paar päeva hiljem oli GER-POR ntx läinud ja sellest alagrupist ainult taanlaste mängud järel. Ja nagu juba mainiti, siis kõik Ukraina asjad. Lvov on muidugi normaalse koha peal. Poleks samal ajal tööl kiire aeg, siis mõtleks sellele Donetski venue ticketile ja teeks korraliku reisi, aga esialgu on see utoopia.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X