320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 Poolas ja Ukrainas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Inglise keelega on lood kurvad. Väga raskelt tuleb see neil. Ja eks see on arusaadav, kui nad suurriigile kohaselt kõik ingliskeelsed telesaated/filmid poola keelde peale räägivad. Ka ntx USA mingi x hooaja "Kes on targem kui 5B", mis iga keskpäev tuleb mingist kanalist.
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    kõige suurem tõenäosus on saksa keelega edukalt asjua ajada. ega nad sedagi eriti mõika, kuid rohkem ikka kui inglise keelt.
    Isiklikust kogemusest tean, et enne vene kui inglise keel.
    Saksa keelt nad ka üritavad, aga üsna tagasihoidlikul tasemel ja kui ise ka seda eriti hästi ei mõika, siis suht võimatu midagi aru saada või selgeks teha.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Nii, ta ka paraku on. Me viisakusest proovime inglise keeles alati esmasena, aga paraku asjad saab aetud ikkagi vene keeles. Momendi hotellis on küll menüüd poola ja saksa keeles, aga paraku nad saksale ka pihta ei saa. Aga kuna meil eile juba kolmas õhtu samas kohas, siis täiesti silmnähtavalt on paranenud baaridaami inglise keele oskus. Tõenäoliselt pool on julgusest koolis õpitut kasutada, aga igatahes vahe on päris suur võrreldes esmaspäevaga, mil saabusime.

      Kommentaar


        Algselt postitas Panso Vaata postitust
        Horvaatia naised on ennegi siin oma tissidega pilti jäänud. Rahvuse eripära?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Samad daamid ju
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Tra, päris hästi jinxitud.#ronaldohattrickioodates

            Kommentaar


              http://www.qlikview.com/kickitandqlikit - Midagi statistika huvilistele.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Mulle hakkab see uefa ära viskama, praegu loen uudiseid, et Balotelli suunas visati Horvaatia mängus banaan ja fotograaf kes oli Horvaatia fännide sektsioonis vms kes nägi olukorda tegi sellekohase avalduse aga midagi nagu ei toimu....siis näeme kuidas Poola ja Vene fännid kaklevad. Horvaatia-Itaalia mängus visati ka tulevärki staadionile, midagi ei toimu.


                AGA millega on Uefa ametis...mingi Bendtneri aluspükste firma logo "eksponeerimise" karistamisega. Krt Platini on ise ju mänginud, ütlen ausalt, mind ei huvita ka mis pükse see Bendtner kannab, ja tal ilmselt ei tulnud mõttesegi, et seda firmat promomo hakata. Mees hüpab pallile kõrgele järgi ja särk tõuseb sellega seoses või siis väravalöömise võidujoovastuses särk lendab seljast ja lihtsalt on näha see aluspükse ülemine äär vms. Ja NÜÜD OOTAB BENDTNERI SUUR KARISTUS.

                Kommentaar


                  no kuule, Bennu oli pükste näitamisega nii hoos, et esmapilgul juba mõtlesin, et hakkab meie eurolaulikule konkurentsi pakkuma.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    No ja kui ongi firma omad siis, ma saan aru, et äkki Bendtner näiteks on isegi mingi lepingu või pesureklaami neis pükstes teinud....kas mitte suurimad tähed kanna ka spets bränd jalanõusid sel turniiril? Samamoodi ju promo...näe Ronaldol on mingid eri 99-d, ostame kaaaa.

                    Jalanõude puhul pole vahet? Isegi kui eksponeeris siis on uefal prioriteedid paigast ära. Hoopis aktuaalsem peaks praegu olema see mäss vene ja poola fännide vahel ja see rassismi jama kus banaaane visatakse + raketid väljakul.

                    Aga see ju näitaks korraldajaid ja korraldajamaad halvas valguses (et turvameetmed pole nii head jne), keskendume Bendtneri aluspükstele ja paneme ta karistuseks mängukeelu alla ka veel, eks?

                    Kommentaar


                      Panso, vanakooli mehena jäi sul kahe silma vahele, mis firmaga tegu. Paddypower on kihlveokontor
                      Aga loogika on üldiselt siin lihtne... see kui mingid huligaanid üksteisele pasunasse kütavad on pisiasi. Kui aga Bendtneri trikk leiab ohtralt jäljendamist tulevikus, siis sponsorid, kes on rämeda raha välja käinud oma kaubamärkide näitamise eest EMil, saavad väga kurjaks. Ja see oleks juba väga valus hoop UEFA härrade sissetulekute pihta.

                      Kommentaar


                        mida ja millepärast uefa üht-teist asja teeb... seda ma ei tea ning tõenäoliselt on kriitika ka õigustatud. lihtsalt minuarust oli nüüd kaunimast kaunim, et Bennu midagi esitleda tahtis. Praegusele olukorrale mõeldes on isegi kahju, et ta enda kuule't letti ei visanud
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ok....

                          Mulle meenub uefa CL-s kus Milan ja Real mängisid Bwinni särkides:



                          Millega siin siis uefa ennast puhta poisina välja toob? Et klubimängudel on sponsoritega arvestatud?

                          Kommentaar


                            peaks ju ka särgi äravõtmise eest olema kollane (tegelikult) sellepärast, et mängijad seal mingeid reklaame ei tassiks, ega paljastaks. ning tõenäoliselt on üpris täpselt see reklaamide asi reglementeeritud.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Ei ma usun täitsa, aga nagu siin oli aktuaalne, et bookmakeri firma oli seal Bendtneri logol, mitte lihtsalt mingi Hugo Boss vms...ise mängitakse CL-s bookmakerite särkidega. Lepingud või mitte.

                              Kui nüüd asi on selles, et tehti reklaami ilma lepingute jms, siis saan veel aru, aga kui põhjus on et reklaamiti kihlveoveebilehte, vot siis on küll iroonia majas, CL-s on omajagu neid meeskondi kes sääraste veebilehtedega mängivad:


                              Villa siin Valencia päevilt, mängiti ka CL-s.

                              + Bwinni näited eelnevalt. Ja on aastate jooksul ka teisi saite nähtud.

                              Kommentaar


                                Ei tea, kauaks mäng peatatud on. Loodan, et mitte eriti kaua.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X