320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sisejalgpall!!!Aga Eesti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Sisejalgpall!!!Aga Eesti?\'

    aga kysimus > milline organisatsioon reguleerib rahvusvahelist saalijalgpalli tegevust, kas samuti on see uefa voi fifa p\'rusmaa voi on loodud selleks eraldi organisatsioon?
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Sisejalgpall!!!Aga Eesti?\'

      Algselt postitas FCOperBK


      aga kysimus > milline organisatsioon reguleerib rahvusvahelist saalijalgpalli tegevust, kas samuti on see uefa voi fifa p\'rusmaa voi on loodud selleks eraldi organisatsioon?
      Kui kaua sa vaeva nägid, et sellele küsimusele ise vastust otsida. Mul kulus umbes 20 sekundit, ma arvan, et vähem, kui sul selle postituse tegemiseks. Lähed googlisse, kirjutad \"futsal\" paned I\'m feeling lucky, siis vasakult menüüst paned \"who\'s who\" ja ongi käes!
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Sisejalgpall!!!Aga Eesti?\'

        selleks ju foorum ongi ... las lollid otsivad google`st... ok, no offence
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Sisejalgpall!!!Aga Eesti?\'

          vahepeal oli ju ka ajakirjanduses juttu et tahetakse teha talveks madalamatele liigadele läbi talve kestvad meistrikad aga enam pole sellest nagu juttu olnud kas keegi teab asjast midagist rohkem.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Sisejalgpall!!!Aga Eesti?\'

            Mis te sinna saali ronite jalgpall on õue sport

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Sisejalgpall!!!Aga Eesti?\'

              Algselt postitas evian


              Mis te sinna saali ronite jalgpall on õue sport
              Maakohtades pole talveajal õues jalgpalliga midagi teha, puuduvad kunstmuruplatsid. Mina olen olnud eluaeg talvel saalitrenne teinud.

              Haapsalus muidu suht pikk ja lai saal, peaks vastama saalijalgpalli reeglitele.

              Kommentaar

              Working...
              X