320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aafrika rahvaste karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas oku Vaata postitust
    Go Kamerun!!!!

    Tean, et kõlan juba nagu elav legend mcnamara, aga Kamerun on minu alatine lemmik alates sellest, kui 1990 aasta finaalturniiril Argentiinat võideti. Ka sel aastal on head shansid. Kuigi Aafrika karikavõitjat ennustada on alati üks paras loterii olnud.
    Huvitaval kombel pole mul kunagi Aafrikas päris lemmiktiimi olnud. Ilmselt tulid Kameruni ja Nigeeria suuremad õnnestumised minu jaoks liiga hilja. Kui kaheksakümnendatel lemmikud välja kujunesid, polnud Aafrika jalgpalli parimad päevad.
    Praegu ja ehk ka sel turniiril kisub süda millegipärast Ghana suunas. Võib-olla nende koondise traagilise mineviku ja enamasti täitmata jäänud potensiaali tõttu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Minu panused on Mali peal...nu'ff said

      Kommentaar


        Turniirieelsed kontrollmängud ei hiilga just erilise resultatiivsusega. Nigeeria-Sambia on Durbanis teinud 0:0 viigi;
        Elevandiluuranniku teine mäng Dar Es Salaamis, sedapuhku Rwanda koondisega on aga lõppenud Elevantide 2:0 võiduga, mõlemad väravad kusjuures löödud kaitsjate poolt pärast nurgalööke päris lõpu eel (Bamba`84, Angoua`90).
        Elevantide algkoosseis seekord selline:

        ________B.Kone___Drogba___Gervinho
        _________________E.Kone
        ____________Zokora_____Tiote

        Tiene_______K.Toure___Meite________Eboue
        _________________Barry

        Ühtlasi peaks see tulemus tähendama seda, et Elevandiluurannik on nüüd olnud 20 mängu järjest kaotuseta.

        Kommentaar


          C'mon Gabon!

          Väga huvitav meeskond. Kogenud prantslane Alain Giresse tüüri juures, enamus mängijaid Euroopa liigades.

          Alagrupist vist edasi ei pressi, aga korraliku esituse teevad kindlasti.

          Kommentaar


            Togo meeskonna buss jäi Congo-Angola piiril mässajate automaaditule alla. Bussijuht surnud, mitmed vigastatud, ka mängijate seas.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Togo meeskonna buss jäi Congo-Angola piiril mässajate automaaditule alla. Bussijuht surnud, mitmed vigastatud, ka mängijate seas.

              http://soccernet.espn.go.com/news/st...urce=soccernet


              Anda turniiri korraldamine Angolale oli juba suure küsimärgiga selliste asjade tõttu. Peaks kaaluma turniiri ärajätmist, aga seda muidugi ei juhtu.

              Kommentaar


                FIFA poolt oleks mõistlik nüüd kindlasti turniir ära jätta. Kui korraldajamaa ei suudata tagada mängijate turvalisust, siis pole nagu kogu sellel üritusel mingit mõtet. + fifale natuke mõtteainet suviseks mm-iks. Aafrika on lihtsalt aafrika, kogu oma võlude ja valudega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mystic Vaata postitust
                  FIFA poolt oleks mõistlik nüüd kindlasti turniir ära jätta. Kui korraldajamaa ei suudata tagada mängijate turvalisust, siis pole nagu kogu sellel üritusel mingit mõtet. + fifale natuke mõtteainet suviseks mm-iks. Aafrika on lihtsalt aafrika, kogu oma võlude ja valudega.
                  jep, 100 % sinu jutuga nõus.
                  lisaks mind häirivad VÄGA ajalehe pealkirjad stiilis " Adebayor unhurt in gun attack ( skysportsist ).
                  nagu oleks see neegrihakatis ainus elu väärt tegelane togo koondises.
                  minu silmade läbi on tegemist ühe haigema kujuga üldse jalgpallis

                  Kommentaar


                    Eelpostitajaga samal meelel ,et Aafrika on siiski veel arenenud maailmast väga kaugel. Ega LAV-iski muidu midagi ei toimuks ,kui seal juba üle kahesaja aasta valged ei valitseks . Näiliselt on praegu võim muidugi neegrite käes aga rahahoovad on ikka valgete afrikaanerite käes.
                    Võistlusi ma ära ei jätaks aga paneks negrodele trahvid selga .las maksavad seal on mingil rikkal mustal klannil kindlasti sitaks varastatud naftaraha ja jalkast on samuti kõik väga huvitatud.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      selge see, et ega sealt head nahka ei saanud tulla nüüd ega tule ka suvel LAVist.ma ei saa sest aru miks viimasel ajal on üldse moes suurvõistlused kuhugi kuradi sopa sisse maailma lõppu vedada. jah lahe on ikka kui saame nimekirja igast vahvaid riike ja mängime ühtselt arenend maailma, paraku on kõigel sel hind. seda saame näha mitte aint jalgpalli suurturniiridel, vaid spordis laiemalt.näiteks olümpiatel.

                      Kommentaar


                        Isegi kui ei otsustata võistlust ära jätta, siis võib suht reaalne olla, et mõned võistkonnad lihtsalt keelduvad mängimast. Kahtlane, kas nt Togo ise tahab pärast sellist intsidenti üldse kellegagi vutti taguda.

                        Kommentaar


                          Goal.comis väidab üks kommentaator, et Adebayori olla põlve tulistatud. aga ju on mõne Arsenali või ManU fänni nõme nali.

                          Kommentaar


                            Klubi kodukas ütleb nii.

                            Kommentaar


                              Ei ole küll eriline maateadlane, aga kas nad asuvad tõesti siis nii lähedal üksteisele, et nad pidid bussiga sõitma mitte lennukiga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                                Ei ole küll eriline maateadlane, aga kas nad asuvad tõesti siis nii lähedal üksteisele, et nad pidid bussiga sõitma mitte lennukiga?
                                Nad olid Kongos treeninglaagris. Need maad peaksid olema üsna kõrvuti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X