320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Blue Rockilt väa hea kokkuvõte mängust. Mina kes ma vaatasin ainult momente ja väravaid täna Eurospordi pealt ja kuulsin Ballacki ja Lahmi lühiintervjuusi, kus mehed rääkisid, kuidas füüsis on juba paranenud - Valgevene vastu oldi ettevalmistuse kesskel ja selle mängu osaks lõpu juures. Lahm oli kindel, et kõik sujub ja Em-il saate näha suurepärast Saksa koondist.
    nagu varemgi olen maininud,, siis sõprusmängude tulemustele toetudes jagan seda arvamust.
    Mis väravate löömisse puutub, siis olen kindel, et Gomez neid saab lööma.

    Kommentaar


      #32
      Nii, viimased uudised enne mänge räägivad sellest, et Poolale tuli väga ebameeldiva uudisena dortmundlase Kuba vigastus ja tema jaoks on turniir läbi. Samal ajal kaalub Löw Schweinsteigeri väljajätmist algrivistusest, kuna ta näeb, et mehe vorm pole hetkel parim. Nagu kohalikud jalgpallispetsid on märkinud - poleks paha samm.

      Kommentaar


        #33
        Kuszczak vigastatud 3. nädalaks.http://www.soccernet.ee/news.php?id=20175
        slimm.ee

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Kuszczak vigastatud 3. nädalaks.http://www.soccernet.ee/news.php?id=20175
          See pole väga hull, neil on Artur Boruc
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            See pole väga hull, neil on Artur Boruc
            ja fabianski ka.

            Kommentaar


              #36
              mis seisu pakute tänasteks mängudeks austria-horvaatia ja saksamaa-poola
              ma ise pakun austria 0-4 horvaatia saksamaa 2-1 poola

              Kommentaar


                #37
                ise ennustasin, et nii saksamaa kui horvaatia võtavad 2-0 võidud.

                Kommentaar


                  #38
                  http://www.soccernet.ee/news.php?id=20150 - mine ennusta seal. Ja tehke seda ka kõik teised noormehed, kes tulevad kohe-kohe siia skoore pakkuma.

                  Kommentaar


                    #39
                    oota Saksamaalt head jalgpalli, suuri tulemusi ja horvaatialt üllatusi

                    Kommentaar


                      #40
                      et siis ootad Horvaatia kaotust täna?

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                        ise ennustasin, et nii saksamaa kui horvaatia võtavad 2-0 võidud.
                        ma ennustasin täpselt samamoodi
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          #42
                          Horvaatia ja Saksa peaksid täna kindlalt võitma.Poola põrub taas ja Austria on null.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            et siis ootad Horvaatia kaotust täna?
                            ei oota, horvaatia kaotust, vaid seda, et seni oli horvaatia minu jaoks peidus kuid nüüd Eduardoga tulid välja ja samas nüüd pole Eduardot , siis ootan üllatust. Et võidaks minu ennustuste koha pealt Austriat 2-0 ja Sakslased võidavad poolakaid 2-1

                            Kommentaar


                              #44
                              mina loodan näha mladen petricit alustamas, tegi mees hea hooaja Dortmundis ja usun et kui hästi läheb võib temast tulla järgmine staar player, vähemalt ainest on.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                #45
                                Poola surub natsid vastu muru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X