320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu arust võiks Matrixi ka välja võtta. jube aeglane. isegi Ruudi jaoks.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      esimene oli sulg.
      Õpi reeglid selgeks(loe paar postitst enne su väidet, seal kirjas miks see sulg polnud)
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Nojah, Barzagli on jätkuvalt kümnega ülehinnatud ning Materazzi valik oli risk, mis ära ei tasunud. Mõlemad totaalselt pasad.
        sigpic

        Kommentaar


          Hollandilt väga sümpaatne esimene poolaeg.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Barzagli - Matrix kaitseliin on jube. Ja kõik muu on ka pask. Del Piero sisse!

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Õpi reeglid selgeks(loe paar postitst enne su väidet, seal kirjas miks see sulg polnud)
              Minu arust ajad sa ise täielikku paska, see oli puhas sulg, loe ise reeglid läbi!

              Kommentaar


                Vot selle jaoks võeti tegelt Cassano kaasa EM-ile.
                sigpic

                Kommentaar


                  nagu Sarap ütles, kui mängija on üle otsajoone, siis suluseisu arvestatakse otsajoone järgi ehk suluseisu pole mingi valemiga. rääkis midagi taolist ju?
                  AILTON

                  Kommentaar


                    mida te siin vaidlete selle sulu üle...see oli kohtuniku otsustada kas lugeda seda suluks või mitte
                    eks ta nägi seal väljakul naca rohkem kui meie teleka taga
                    just retain that....
                    .............evrything u see is hallucination....
                    ...so be prepared.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Mina tõlgendan seda nii, et kuna itaallane oli üle otsajoone, siis temaga ei arvestata kui the second last opponent. Seega Ruudi värav ei tohiks lugeda, aga siiski oleks huvitav lugeda ekspertide arvamusi pärast mängu.
                      Kaks meistriliiga kohtunikku läbi helistatud ja nende seisukoht oli , et esimese värava puhul polnud suluseisu. Päikest võttev itaalane väljaku kõrval kattis sulu ära.
                      No mis ma teile ennem rääkisin.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Õpi reeglid selgeks(loe paar postitst enne su väidet, seal kirjas miks see sulg polnud)
                        maitea mis seal ees kirjutati ja ei koti, mina tahan arvata, et zambrotta lebas kohtuniku loal seal ja ei kehti otsajoone värk .

                        aga ikkagi, mis cassano, Quaglit on vaja see mees on kunn 442 taktikale ümber ja lööme ära.

                        tubli Sarap ... DI NAPOLI!

                        Kommentaar


                          esimene poolaeg siis hollandi poolt super ja igava jalgapalli viljelev itaalia väärib seda et saab tappa.holland purustab need makaroni neiud.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            rumeenia peab kõigepealt mängima hakkama.
                            Väidad, et Prantsusmaa ja Itaalia mängivad paremini?

                            Kommentaar


                              van Basten tegelt üllatas parasjagu algkoosseisuga. ja keda siis Itaalia fännid kaitseliinis näha tahaksid? Chiellini-Gamberini?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Oletame, et mängija saab vigastada ja ta astub ise üle otsajoone ning teda asutakse tohderdama, kas siis võibki ründaja lihtsalt värava ees passida terve selle aja ja suluseisu pole?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X