320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ohtrademaa!

    Kommentaar


      halloooo kus see itaalia kaitse on mis pidi maailma parim olema???kas kaitsevahendid jäid koju????
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        2 värav oli ilus joppamine küll .
        Kolm vastuseta kolli Itaaliale lüüa on tõesti joppamine
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Väga ülev tunne, tänane on EM 2000 eest. Anti-jalgpall on surnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Neth Vaata postitust
            Väga ülev tunne, tänane on EM 2000 eest. Anti-jalgpall on surnud.
            Anti Jalgpall mõrvati täna kindlalt
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              itaallaste lemmikväljend kindlasti siin, ma mõtlen foorumikasutajaid eelkõige- seda jama on raske kommenteerida
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                ma ei väsi kordamast itaalia mängis MMil parimat/ilusaimat jalgpalli ja Hollandi valikgruppide väravate saldo oli häbiväärne. Ning van Basten on öelnud, et oluline on võit, mitte ilus jalgpall.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  ma ei väsi kordamast itaalia mängis MMil parimat jalgpalli ja Hollandi valikgruppide väravate saldo oli häbiväärne. Ning van Basten on öelnud, et oluline on võit, mitte ilus jalgpall.
                  ära väsi ja jõudu sulle aga itaalia on PASK!!!!!!!!!!!!!!!!seljavõit hollandile
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    esimene värav oli kole, kaks teist olid õnnestunud kontrat, Hollandil läks hästi, aga Itaalia tuleb meistriks. Juhul, kui kaitse saadake korda(täna oli pask) ning ei alustata kolme kaitsva poolkaitsjaga.

                    Kommentaar


                      Meil pole Cannavarot

                      Mis kuradi kaitsest sa räägid?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        hea on lugeda Eesti juhtivas jalgpallifoorumis sisutihedat juttu.
                        ma pole piisavalt pädev, et mängu analüüsida, aga "x-imeb" tehtega saab laps ka hakkama. seega on üleskutse, et kui midagi öelda pole, hoiab möla asjalikes teemades maas ja ronib off-topicusse postitusi koguma.
                        kindlasti annab seal teha teema- milline meeskoind hetkel imeb

                        Kommentaar


                          lõpp oli ikka naljakas.itaalia näitas ikka välja et tegemist suurte hädapätakatega.ilus jalgpall võitis.selline mäng andis teistele suure tormihoiatuse
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            nüüd loodaks, et rumeenia kotiks samuti itaalia ära.

                            Kommentaar


                              Kohtunik on munn!

                              Kommentaar


                                Sellest mängust sai küll eelkõige suure elamuse. Super lihtsalt. Ja tegelikult Holland näitas ju ka, et ohjad tuleb alguses enda kätte võtta ning vastast kohe algusest peale suruda, mitte palli sinna-tagasi veeretada.

                                P.S. ilmselgelt oli päeva 1. mäng väga igav.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X