320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Kas ka Henry värav mitte sulust polnud eile?
    10 cm või nii?

    Kommentaar


      #17
      Ei ole ju sulg.

      Kommentaar


        #18
        on küll sulg, sest ta on jalaga üle ja hollandi m2ngijal on käsi eespool, mida tavaliselt ei loeta sellises olukorras.

        Kommentaar


          #19
          Minu arust ikka ühel joonel.

          Kommentaar


            #20
            Annab näha sellest kirbusitast ka ju .
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Annab näha sellest kirbusitast ka ju .
              Sul on alati võimalus parem pilt teha/otsida.
              Aga selle suluseisu üle on küll suht mõttetu vaidlema hakata... On palju paremaid (ja tähtsamaid) asju mille üle diskuteerida.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Tegelikult tuleb tunnistada, et kohtunikud on oma tööga päris hästi hakkama saanud.
                Eelmise suurturniiriga võrreldes lausa ideaalsed vilepartiid.
                Nõus. Üldpilt mulle meeldib. Ilmsed vead võetakse ära, aga iga puudutust ei karistata. Ning kaarte kasutatakse ikka siis kui tõesti tarvis.
                Suluseisuvead on paraku praeguse reeglitõlgenduse valitsedes paratamatud. Ei saa olema ühtegi suurturniiri, kus neid ei oleks. Küljekohtunikul on puht inimlikult võimatu alati õigesti otsustada. Näiteks olukordades, kus üks ründaja jookseb sööduhetkel suluseisust minema ja tema kõrval palli saav teine ründaja on viimase kaitsjaga samal joonel. Sekundiga tehtud otsus ei saa alati olla õige ja sellega ma lihtsalt lepiksin.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Sel turniiril on kohtunikud olnud väga head - väga konkreetsed ja stabiilsed. Suurtest vigadest rääkivad kodanikud ei ole nähtavasti elu sees jalgpalli reegleidki lahti teinud. Rääkimata siis veel mõistmisest, kuidas mäng toimib ja kuidas kohtunikud käituvad. Suluseisud ei ole teemaks - eriti veel kui jutt on sentimeetritest. Võtke arvesse veel mängu kiirus. Väga hea on vinguda kümmet aegluubis kordust vaadates istudes joomase peaga diivanil (või siis laste puhul jäätisega). Mängijate praak on oluliselt enam mängu mõjutanud. Kui tahate millegi kallal vinguda, siis lugege kokku kõik valesöödud ja muu tehniline praak. Siis saate ka palju pikeme nimekirja ja hädaldamist jätkuks kauemaks. Mängu võit ja kaotus sõltub ainult mängijatest ning nende tegevusest. Enda saamatuse ülekandmine kohtunikule näitab lihtsalt hädaldaja mõistmatust (seda väga pehmelt öeldes). Vaadake parem mängu ja ärge hädaldage nagu vanamutid.

                  Kommentaar


                    #24
                    Kas keegi oskab mulle lahti seletada, et milleks on seda idiootset reeglit vaja, et peale kohtuniku vile palli mängimise eest saab kollasi? No ma saan aru kui on tegu selge viivitamisega, aga Elmanderil polnud kaotusseisus mingit mõtet viivitada. Endal kogemused puuduvad, aga kas mängjal pole suurel staadionil kohtiniku vilet mitte eriti kerge kuulda või on kogu selle muu müra sees kohtuniku vile väga lihtsalt äratuntav?
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      #25
                      väga hästi ära tuntav vile, mingi spets värk. mingil eesti mängul oli ühel vennal trbüünil selline ja kohe kui vilet tegi siis "meeskond" lendas kogu oma bandega peale ja võtsid jõuga ära.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                        Kas keegi oskab mulle lahti seletada, et milleks on seda idiootset reeglit vaja, et peale kohtuniku vile palli mängimise eest saab kollasi? No ma saan aru kui on tegu selge viivitamisega, aga Elmanderil polnud kaotusseisus mingit mõtet viivitada.

                        Ühelgi jalgpalluril ei meeldiks, kui tal pall nina ees ära löödaks. Eriti veel Elmander lõi selle venelaste väravasse. Kui aga pall on juba väravas käinud, siis jalgpallurite sõnul läheb ta sinna teist korda palju lihtsamalt.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #27
                          üks kohtunik siis saadeti juba kodupoole.oli vist Webb?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            üks kohtunik siis saadeti juba kodupoole.oli vist Webb?
                            Nii see oli.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              üks kohtunik siis saadeti juba kodupoole.oli vist Webb?
                              mitte ainult.

                              UEFA has also stated that the referee teams led by Fröjdfeldt, Vassaras, Rosetti, Mejuto, Micheľ, Busacca, Fandel and De Bleeckere will all stay on for the semi-finals, meaning the departure of the officials from Austria, England, the Netherlands and Norway.

                              Kommentaar


                                #30
                                Rosetti vile finaalis oli minu arust finaalile kohane ja mees oli väga enesekindel. kui nii võib öelda, siis oli tema tööd nauditav vaadata ja ma arvan et õige mees vilistas finaali.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X