320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Türa vittu putsi nahhhui putsi vitttude vittt


    no ajab närvi noh,mingi kuradima Saksmaaa,kole riik koledad inimsed,kole vutt


    ja palun andke andeks mulle see viha .
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
      Türa vittu putsi nahhhui putsi vitttude vittt


      no ajab närvi noh,mingi kuradima Saksmaaa,kole riik koledad inimsed,kole vutt


      ja palun andke andeks mulle see viha .
      kui need kaks väravat "kole vutt" olid siis sa oled küll pime. Esimesed 30 minutit saksamaa poolt super söödumäng ja sellele tasuks 2 väravat. Portugali värav oli ju jube ilus onju.

      Milleks üldse on vaja nõnda ropendada. Ega Eesti koondis ei mängi vms.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
        Türa vittu putsi nahhhui putsi vitttude vittt


        no ajab närvi noh,mingi kuradima Saksmaaa,kole riik koledad inimsed,kole vutt


        ja palun andke andeks mulle see viha .
        nu anname andeks,et sa selline oled nagu sa kirjeldasidGay
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #64
          Väga super, et Saksamaa ees. Mulle ei meeldi jäle Portugal. Siis kui ees algab haige näitlemine. Siis on neil jube valus ja ei taha üldse mängida. Saksamaaa saada see nõme sats koju

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Hetkel sakslased suruvad.
            Ekul, sina vä?
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              nu anname andeks,et sa selline oled nagu sa kirjeldasidGay
              OT: Kaitz, väga ilusad pildid on Sul reidis. Nende järgi oled hoopis Sina gay. 30 years old virgin.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
                Türa vittu putsi nahhhui putsi vitttude vittt


                no ajab närvi noh,mingi kuradima Saksmaaa,kole riik koledad inimsed,kole vutt


                ja palun andke andeks mulle see viha .
                Katsu olla, sinu kõuriklik keelepruuk on küündimatu ja kohatu. Sellist lollust võid sa delfinaariumis kommida

                Kommentaar


                  #68
                  Mängu lõpus saab jälle C.Ronaldo nutmist ja hala nähe

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas rolandbu Vaata postitust
                    Katsu olla, sinu kõuriklik keelepruuk on küündimatu ja kohatu. Sellist lollust võid sa delfinaariumis kommida
                    Vabandust, keesin lihtsalt üle
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Vähk Vaata postitust
                      Mängu lõpus saab jälle C.Ronaldo nutmist ja hala nähe
                      Õnnepisarad.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vabandan, et ajasin Kuuse ja Kalkuni sassi - Taaskord, sarnane hääl ning puterdavad samapalju. kava.ee-st lugesin, et Kalkun kommenteerib niiet jah.

                        Ning Sina, Jeti88, mida ma Sinu meelest valesti ütlesin? Või mis Sulle ei meeldi või mis Sul minu vastu on?

                        IMO Saksamaa surus .
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #72
                          Ricardo on jumal, Ballack ebajumal

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Vabandan, et ajasin Kuuse ja Kalkuni sassi - Taaskord, sarnane hääl ning puterdavad samapalju. kava.ee-st lugesin, et Kalkun kommenteerib niiet jah.

                            Ning Sina, Jeti88, mida ma Sinu meelest valesti ütlesin? Või mis Sulle ei meeldi või mis Sul minu vastu on?

                            IMO Saksamaa surus .
                            Umm, Kalkun kommenteeribki. Kuuse ei jaga vist jalgpallist ööd ega mütsi ma kardan :P

                            Kommentaar


                              #74
                              Ballack Ballack Ballack holeeeeeeeee holeeeeeeeee
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                Umm, Kalkun kommenteeribki. Kuuse ei jaga vist jalgpallist ööd ega mütsi ma kardan :P
                                Tähendab, Kuuske mõtlesin Priit Kuusk, teise poolaja alguses tuli alla kiri, et Priit Kuusk -.- aga ma ei tea , Kalkuni moodi tundub.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X