320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa-Inglise mäng - uxe ees

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46

    Krt Rudi isa polnud vist ainuke Saksamaal, kes südameataki sai mängu tulemusel (pluss veel need, kes ataki äärel võisid olla).
    No krt sellist mängu ei oleks ma tahtnud kunagi näha, kuigi loodetavasti (always look on the bright side of 'defeat') õpitakse selelst midagigi ja tiim ei lagune koost, seda rõhutas mängujärgselt ka Olli (kes ise ka sarnaselt kogu Saksa meeskonnale ei hiilanud sugugi mitte, pigem vastupidi).
    Täiesti arusaamatu on mulle, miks Rudi ei vahetanud mängu keskel (nt 1:3 värava järel) joonist ja kaitses kolmele mehele ühte juurde ei tõmmanud. Oli ju näha, et kolm meest ei saanud kuidagi inglaste ründajatega hakkama, ääred olid praktiliselt kogu aeg vabad. Kuigi jah, pole ise jalgpallitreener ja tausta/taktikat etc nii hästi ei tea a la kuidas mängu keskel joonise muutmine võib mõjuda, aga hullemini enam küll ju minna ei saanuks
    Kahjuks ma kordusi mängust näinud pole (ei tahagi eriti seda häbiväärset 90+ minutit näha), on mul selle inglaste värava osas, kus mitu meest olid passiivses sulus, aga ära ei vilistatud väike okas hinges. Nimelt tundus mulle, et pärast 1:1 väravat oli Deisler üks-üks läbi minemas ja siis vilistas Collina sakslastele passiivse sulu põhjal ära. Kuigi ma istusin Nimetas suht-koht kaugel tollest väiksest ekraanist ja väga täpselt olukorda ei näinud. Seega võis muidugi olla kohtunikel ka õigus. Oleksid ei muuda muidugi asja, aga Basti Generation põrus minu meelest küll täiega. Deisleril ikka oli küll Seamani vastu võimalusi, krt krt küll
    Ime-imepisike lohutus kui selle mängu juures mingit lohutust üldse olla saab on (nagu ärksamad ja iroonilisemad mehed juba aimavad) on see, et vähemalt sakslaste ava- ja kahjuks ka ainsa värava lõi keegi Carsten. :P Kuigi võinuks pärast selle peapalli ka ikka sisse suunata.
    Veelkord
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #47
      Noh ,kui sakslaste fännina sellest mängust midagi head otsida ,siis ikkagi seda ,et mängu lähtekohad ei olnud kõige optimaalsemad, et näha sakslasi head vutti mängimas.Selg vastu seina on see ,mida ma ootan ja ex teise kohaga lõpetamine ja üleminekumäng Ukrainaga on see, mis praeguse mansa lõplikult paika paneb.Ja võibolla see palju ei tähenda ,aga minu lemmikmängja Scholl tuleb tagasi ja tema on suur jõud.Ma usun ,et esimese poolaja karistuslöögi olex Scoll realiseerinud, sest talle meeldib Seamanni taha palle keerutada(eelmine aasta Arsenali vastu).Ja yx mis veel kindel - kogu keskkaitsjate trio läheb eraldi sprinditreeningutele, sest usun ,et juhtunu oli neile väga alandav ja nad keegi ei soovi seda lähiajal CLis kordumas näha ,sest wõrns peab jooxma seal jälle Heskey&Oweniga võidu ja Novotny saab vastasex Henry Arsenalist.Ja Linke sai juba vitsad Supercupis kätte.Usun ,et see kaotus - eriti nii suurena nagu ta tuli , mõjub hästi saksa jalgpallile.Veel jõuab tööd teha ja suunda seada.Ja Deisler on hea kyll ,aga tal pole Effenbergi kogemust - sellega läheb veel palju aega.Ta peab õppima palli hoidma ja kogu meeskonna mängu dirigeerima.

      Kommentaar


        #48

        nii remargi korras - kas keegi juhuslikult nägi reedel tv3 spordiuudiseid. seal too reporter indrek petersoo (perekonnanime kirjapildis võin väheke eksida) väitis, et sakslastel on probleeme, sest vigastuste tõttu pole schollit (nagu Aramis ka kirjutas) ja effenbergi. ta oleks võind lisada, et selle viimase mehe osas on sakslastel juba seitse aastat üsna raske
        ¡No Pasarán!

        Kommentaar


          #49
          "The Sun"i kommentaarid: "Liverpool 5, Germany1"
          Ning ka kohalike arvamusi:
          Steve Reynolds, a 25-year-old plasterer of Stockport, said: "We were unbelievable. It was was better than sex." (Sal-Salleril vaja lugu ka inglisekeelseks teha )

          Kommentaar


            #50
            Gerrad on lihtsalt Inglismaa noortele eeskujuks, tüüp oli küll kaitsvam poolik, kuid oskas ometi väravat taguda ja just nii nagu seda antud olukorras tegema oleks ka pidanud - mitmelt meetrilt see oli? 30+?, Igatahes - Owen oskas küll väga õigel ajal ära lüüa ja Heskey just selliseid \'omasituatsioone\' juba mödöa ei löö
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #51
              mäng oli tasemel, sven tegi enne mängu poistele olukorra selgeks, kuid saksamaa ei saanud absull millegagi hakkama, nad vist ei arvanud, et lahing nii tõsine tuleb, või ei olnud lihtsalt midagi korras...

              Gerradi löök vist päris 30-nelt polnud, kuid ilus oli ta sellegipoolest, vist võttis Novikovist eeskuju...
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #52
                Mis krdi eeskuju.Novikov lõi vastutulevat pall, aga Gerrard võttis palli rinnaga alla ja lõi peale põrget õhust.Gerrardi etteaste nõuab tõsiselt häid närve et oodata ära õie positsioon ja lüüa.

                Kommentaar


                  #53
                  Molly Malone.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #54
                    inglismaa

                    [quote]Orginally posted by chilli_bo

                    Mis panterid ka arvavad, kes GER-ENG mängu võidab? Ma pakuksin 2:2 viiki, kusjuures Beckham lööb viimasel minutil pendla a la Stam Euro 2000 katusele. [/q

                    uote]

                    Alati võidab.

                    Kommentaar


                      #55
                      Võidab parim

                      Orginally posted by chilli_bo

                      Mis panterid ka arvavad, kes GER-ENG mängu võidab? Ma pakuksin 2:2 viiki, kusjuures Beckham lööb viimasel minutil pendla a la Stam Euro 2000 katusele.
                      Inglismaa.

                      Kommentaar


                        #56
                        kas sa oled veits lollakas või

                        mäng toimus 5 kuud tagasi

                        Kommentaar

                        Working...
                        X