320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2009 FIFA Confederations Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    He has won a soft spot in the hearts of South African fans, with them shouting out his surname Booth whenever he touches the ball, which can be mistaken for booing.

    Wikipedia

    Kommentaar


      Ja issand, mina arvasin veel terve aja, et see ''boo'' on tingitud tema nahavärvist. Kuskilt meenus mingi, et kuskil samas kohas need albiinod õhtusöögiks lähevad. Aga no siis Booth...

      Vuvuzela on pede ja LAV-i vv süü oli ka see värav ka. nii konkreetselt ennast müüri taha peitu ikka ei istutaks.

      Kommentaar


        Eilne karistluslöök meenutas väga Naha löödud kotti Twente vastu. LAVist on ikka kahju, tahtsid seda võitu kindlasti rohkem kui brassid. Suurim üllataja oli suurepärase mänguga Pienaar.

        Kommentaar


          LAV oli tubli. Võimalik, et neil läheb MM-il palju paremini kui on ennustatud. Väga korralikul tasemel väravavaht on neil seejuures, sihuke pisike ja väle. Loodetavalt ei rikuta seda meest vahepeal mõnes Euroopa klubis vaid saab rahus MM-iks kodumaal valmistuda.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Selline küsimus siis,et kulgen hetkel laevaga Rostocki ja Helsinki vahel ja tahaks väga tänast finaali näha aga kahjuks Eesti laeval Eesti kanaleid ei näe,siit ka siis küsimus,oskab keegi öelda kas mõni vabalt leviv saksa kanal ka seda mängu üle kannab?Netist vaatamine ka suht võimatu kuna laevas selle leviga väga kitsas.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Selline küsimus siis,et kulgen hetkel laevaga Rostocki ja Helsinki vahel ja tahaks väga tänast finaali näha aga kahjuks Eesti laeval Eesti kanaleid ei näe,siit ka siis küsimus,oskab keegi öelda kas mõni vabalt leviv saksa kanal ka seda mängu üle kannab?Netist vaatamine ka suht võimatu kuna laevas selle leviga väga kitsas.
              DSF
              10101010
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Üldiselt võiks omale otseette kirjutada - http://liveonsat.com

                Kommentaar


                  Värav .. Hispaania 1-0 kaotusseisus .. dammit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                    Värav .. Hispaania 1-0 kaotusseisus .. dammit
                    ahahahah 2 min 2 väravat nice,sellega peaks korras olema, Hispaania kolmas.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      no Güiza krt. poisid, jaurate siis niimoodi
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        omk , nu mida lõppu
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          traa kui hea mäng
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            OMYGOD ?!?!?!
                            Tra milline karistuslöök :O:O:O
                            Nyyd penalteid ja on aasta mäng 2009 :P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              ahahahah 2 min 2 väravat nice,sellega peaks korras olema, Hispaania kolmas.
                              hahahaha jah

                              Ma polnud vist ainuke kes mõtles, et miks Lav-le küll järgmine MM anti aga meeskond näitab nüüd hoopis teist minekut kui eelmisele MM-ile ei jõutud ja 2007 saadi aafrika meistrivõistlustel alagrupis viimane koht.
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Milline karistuslöök...

                                PS! Aafriklastel on hea väravavaht

                                Kommentaar

                                Working...
                                X