320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jansa Vaata postitust
    ..eksid, või et siis on (äkki kogemata) finaalis aga ..siis on MM Brasiilias ja BRA omastab 7 tiitli!
    Kle, joo vähem!
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Idiota.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Toredate piltide teema on siin: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=3423&page=144

          Ja miks sa mõnitad prantslaste eelmise generatsiooni mehi nagu Willy Sagnol, Gregory Coupet ja Lilian Thuram?

          Kommentaar


            Konnade mäng peaks paras huumor olema täna kui kõik need erinevate lehtede jutud tõesed on..

            Kommentaar


              ärge võtke nüüd tõsiselt, mul pole prantslaste vastu midagi, ma lausa loodan, et nad võiks täna grupist edasi saada, aga ses pildis on oma tõetera. päris hästi väljapeetud .png. natuke nalja ka prantslaste vihakeerisesse.

              Kommentaar


                LAV läheb edasi siit. Mehhiklased on omadega ei tea kus. Vaadati vist eile juba Argentina mänge.

                Või siis mitte. Ja jääb nüüd taga nutta neid 3 supervõimalust, mis enne prantslaste auväravat olid.

                Kommentaar


                  Nagu teada siis jalkust ma eriti midagi ei jaga ja suht võõras see ala mulle, aga esimesed ennustused on küll kahtlaselt täppi läinud...

                  "A grupp - Suhteliselt võrdne alagrupp, nõrgemate hulka kuulub ainukesena Prantsusmaa, kes ei tohiks üldse MMil osaleda, kuid tänu Henry väga rämedale ülbusele jäi Iirimaa koju, aga õnneks on olemas õiglus - Prantsusmaa viimane. LAV koduste karjete saatel kolmandast paremat ei suuda. Teisena näen edasi liikumas Urugaid, ennekõike supertähe Forlani imetegude näol - üleüldse suhteliselt tugev ründeliin. Kuid kahjuks on Uruguail samaväärselt untsus kaitseliin...Lõuna-Ameerika alagrupp lõpetati 5ndana - väga ameerikamägede stiilis mängudega. MM-il peavad nad oma ebastabiilsusest lahti saama kui tahavad kaugemale jõuda. Alagrupi peaks võitma Mehhiko... "
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Kuid kahjuks on Uruguail samaväärselt untsus kaitseliin...
                    Mis sa nüüd.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Mis sa nüüd.
                      See oli arvamus ennem MMi peetud mängudest ja seal vastas see lause tõele
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Nagu teada siis jalkust ma eriti midagi ei jaga ja suht võõras see ala mulle, aga esimesed ennustused on küll kahtlaselt täppi läinud...

                        "A grupp - Suhteliselt võrdne alagrupp, nõrgemate hulka kuulub ainukesena Prantsusmaa, kes ei tohiks üldse MMil osaleda, kuid tänu Henry väga rämedale ülbusele jäi Iirimaa koju, aga õnneks on olemas õiglus - Prantsusmaa viimane. LAV koduste karjete saatel kolmandast paremat ei suuda. Teisena näen edasi liikumas Urugaid, ennekõike supertähe Forlani imetegude näol - üleüldse suhteliselt tugev ründeliin. Kuid kahjuks on Uruguail samaväärselt untsus kaitseliin...Lõuna-Ameerika alagrupp lõpetati 5ndana - väga ameerikamägede stiilis mängudega. MM-il peavad nad oma ebastabiilsusest lahti saama kui tahavad kaugemale jõuda. Alagrupi peaks võitma Mehhiko... "
                        Vau ilma roppusteta komentaar.Tubli poiss võta küpsist.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Nagu teada siis jalkust ma eriti midagi ei jaga ja suht võõras see ala mulle, aga esimesed ennustused on küll kahtlaselt täppi läinud...

                          "A grupp - Suhteliselt võrdne alagrupp, nõrgemate hulka kuulub ainukesena Prantsusmaa, kes ei tohiks üldse MMil osaleda, kuid tänu Henry väga rämedale ülbusele jäi Iirimaa koju, aga õnneks on olemas õiglus - Prantsusmaa viimane. LAV koduste karjete saatel kolmandast paremat ei suuda. Teisena näen edasi liikumas Urugaid, ennekõike supertähe Forlani imetegude näol - üleüldse suhteliselt tugev ründeliin. Kuid kahjuks on Uruguail samaväärselt untsus kaitseliin...Lõuna-Ameerika alagrupp lõpetati 5ndana - väga ameerikamägede stiilis mängudega. MM-il peavad nad oma ebastabiilsusest lahti saama kui tahavad kaugemale jõuda. Alagrupi peaks võitma Mehhiko... "
                          Paraku Mehhiko teine.
                          Uruguai mängib täpselt nii kindlalt, kui vaja.
                          Nendelt veel tuleb üllatusi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Nagu teada siis jalkust ma eriti midagi ei jaga ja suht võõras see ala mulle, aga esimesed ennustused on küll kahtlaselt täppi läinud...
                            Ei, midagi pole öelda. Tõsine keenius k-ga oled oled meil. Prantsusmaa ebaõnnestumise etteennustamiseks oli tõesti kristall kuuli ja pendli-Felixi abi vaja. Jätka samas vaimus!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Ei, midagi pole öelda. Tõsine keenius k-ga oled oled meil. Prantsusmaa ebaõnnestumise etteennustamiseks oli tõesti kristall kuuli ja pendli-Felixi abi vaja. Jätka samas vaimus!
                              Neid pendli Felixeid ja kristall kuule on tarvis et su päris isa üles leida...
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Neid pendli Felixeid ja kristall kuule on tarvis et su päris isa üles leida...
                                Ja kõik on tagasi normaalsuses.
                                Aga teemasse siis Prantsusmaa tegi oma paima esituse mängides vähemuses,oleks pidanud varem seda proovima,isegi härra Ribery viitsis tna natukene liigutada juba.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X