320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas T2rmo Vaata postitust
    Messist oleks natukene paremat m'ngu oodanud, aga Nigeeria väravavaht tegi tõesti supermängu.
    Eneyama oli ainuke kes suutis ta peatada. Ilma temata oleks Messilt mitu palli võrgus olnud.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas T2rmo Vaata postitust
      Messist oleks natukene paremat m'ngu oodanud, aga Nigeeria väravavaht tegi tõesti supermängu.
      Kui noorest kutist ikka räägitakse hommikus õhtuni, siis vist esialgu väike värin ikka sees ka.

      Paar asja jäi kripeldama, aga esimese mängu kohta minu arust päris hea.
      Oleks ka Higuaini asemel Milito alustanud või vähemalt varem sisse vahetatud, siis seis selliseks poleks jäänud.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #18
        Nigeeria vv mäng oli muljetavaldavalt hea no, paar sellist mängu veel ja mees ei mängi enam seal kus praegu.
        Nigeeria oleks võinud, aga ise ka skoorida ikkagi.
        ManU ja Brasiilia toetaja

        Kommentaar


          #19
          Ütleme nii, et Maradona meeskond ei näidanud ideaalset mängu, aga siiski head mängu ja esimse mängu põhjal võib küll öelda, et midagi hullu pole.

          Kommentaar


            #20
            Nigeeria võib pärast sellist avamängu end suhteliselt enesekindlalt tunda.
            Kreekas lüpstakse selles alagrupis totaalselt läbi. Mitte midagi nende mängus ei olnud - null.

            Kommentaar


              #21
              krt ma alguses vaatasin,et Saddam Husseini vaim oli argentiina treeneripingil aga see hoopis mingi narkohull.see mees küll nüüd koondisele midagi juurde ei anna ja krdi mehed seal platsil olid.mingi newcastle unitedi tüüp platsil?tekkis küsimus kas tõesti on argentiinal nii väike valik või?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #22
                Valik on nii suur, et valitsevad euroopameistrid klubivutis sügavad kodus mune.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Valik on nii suur, et valitsevad euroopameistrid klubivutis sügavad kodus mune.
                  Kusjuures juttude järgi ignoreeritakse Zanettit see tõttu, et miskises mängus kutsus ta meeskonna poolaja järel tunnelist tulles kokku ja olla kamraadidele öelnud a la unustage kõik, mis Maradona vaheajal rääkis.

                  Kommentaar


                    #24
                    Väga muljetavaldav mäng. Argentiina oli ikka väga hea, kui nüüd Demichelise eksimus välja jätta siis peaet ideaalne mäng.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      krt ma alguses vaatasin,et Saddam Husseini vaim oli argentiina treeneripingil aga see hoopis mingi narkohull.see mees küll nüüd koondisele midagi juurde ei anna ja krdi mehed seal platsil olid.mingi newcastle unitedi tüüp platsil?tekkis küsimus kas tõesti on argentiinal nii väike valik või?
                      söö oma sõnu lollakas. võiks kunagi arusaada sa juba, et sa oled idioot

                      Kommentaar


                        #26
                        Gutierrezi figureerimine platsil muidugi on paras müstifikatsioon.

                        Korealased kahjuks lõid täna veidi araks ja eelistasid saada, mitte pakkuda.

                        Kommentaar


                          #27
                          No peale sellist partiid võib küll mõni Escobari vennapoeg, Henry suurimale eeskujule, Maradonale saata pakikese Kolumbia parimat kokat. Esimene mäng kus Messi tõeliselt säras. Mäng tehti ära lihstalt meisterliku üleolekuga. Lõpuks sai näha ka koraliku jalkut.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #28
                            Nüüd peaks olema edasipääs kindel Senini kõige parem mäng MM-il minu arust :P
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Nüüd peaks olema edasipääs kindel Senini kõige parem mäng MM-il minu arust :P
                              Ei tea,mina jäin magama II poolaja 10min
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #30
                                Sümpaatia Kreeka vastu täielikult kadunud, tundus et Kreeka mees oli õppust võtnud Balotellist...Minu raha on siiski Nigeeria peal!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X