320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp E

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ilus lõpp,draamat täiega ja Milano makaronid kohvreid pakkima,päev on juba korda läinud
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      #47
      Milano makaronid? Seal oli ainult kaks Milano makaroni minu arust. Pigem Torino makaronid siis...
      sigpic

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Milano makaronid? Seal oli ainult kaks Milano makaroni minu arust. Pigem Torino makaronid siis...
        Vahet pole.Makaron on makaron.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          #49
          Samurai-Beckhamid ftw!

          Honda muidugi vaid pool aastat Venemaal olnud, nii et peab veel veidikene suuremat üleminekut ootama.

          Kommentaar


            #50
            Veidi kahju Taanist, et oma võimalused kasutamata jättis, aga Jaapan näitas muidugi ilusat jalgpalli(nii palju kui nägin). Rohkem keskendusin Holland-Kamerun kohtumisele. Kohtunik oli selles mängus sõnaotseses mõttes PEENIS!!! Kui mingi must mees iga tuulepuhangu peale perseli kukub, siis ei pea vilet puhuma. Penalt, mis Kamerunile anti on muidugi vaieldav, aga las Eto'ol olla ka 1 hea päev, et oma homonaeratust tervele maailmale näidata. Hollandile jäi veel 1 penalt andmata kui Huntelaar trahvikastis konkreetselt kättega maha tiriti. Eliale ja Robbenile annaks au selles mängus. Kahju, et Sneijder varju jäi, oleks temalt rohkem oodanud, aga ehk mängus Slovaskkia vastu saab ta oma sihiku paika. Oranje ftw! Peace!

            Kommentaar


              #51
              mis selles pendlas siis vale oli? see, et vds käe palli ja värava vahele asetas?
              ma nagu küll ei märganud, et etoo homonaeratust sel hetkel viljeles... a ju see ole tuttavate värk.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                mis selles pendlas siis vale oli? see, et vds käe palli ja värava vahele asetas?
                ma nagu küll ei märganud, et etoo homonaeratust sel hetkel viljeles... a ju see ole tuttavate värk.
                Jajah! Palju Õnne selle penalti eest! Palju Õnne Eto'ole! Palju õnne Kamerunile, et nad edasi ei saand. Ja palju õnne ka Sulle Daz Booob, et Sa selliste psühhoterapeutiliste võimetega oled! ja lõpuks Palju Õnne kõikidele Hollandi fännidele alagrupi võidu üle! Laske jointidel hea maitsta ja bongidel muliseda! Rahu välja!

                Kommentaar


                  #53
                  krt, kuna nii kamerun kui ka etoo pole minu teetass, siis kaks varianti - saa kaineks või tunnista, et sulle meeldib earl gray'd saada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #54
                    Ma tunnistan et Immovaan on ainus ja 6ige!!!

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas denisss Vaata postitust
                      Kui holland jõuab finaali siis toitun igapäevaselt Heinekenist ja jointidest.

                      Ärg nüüd oma sõnu söö!
                      Last edited by TheGunner; 07.07.10, 13:12. Põhjus: taani ei jõudnud poolfinaali

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas orbitaaljaam
                        Kui Taani jõuab poolfinaali joon iga päev pudeli Carlsbergi ja Tuborgi. ja toitun ainult võileibadest.

                        Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                        Ärge nüüd oma sõnu sööge!
                        Ma ei tea, et tal oleks praegusel hetkel varianti Carlsbergi ja Tuborgit mitte juues oma sõnu süüa
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #57
                          Ega see mittjoominenii lihtne asi polegi. Alati on oht kiusatusele järele anda

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            #58
                            kas mingis ajas ja ruumis jõudis Taani poolfinaali?
                            Ei tegelt, Holland siis juba maailmameistriks

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              kas mingis ajas ja ruumis jõudis Taani poolfinaali?
                              Ei tegelt, Holland siis juba maailmameistriks
                              ma ajasin midagi sassi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X