320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MMi sõltumatu-vutisaar Aegna!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas jansa Vaata postitust
    Tere härrased ja prouased.


    Nüüd on NII - nädalavahetuseks lubab 30kraadi sooja (mis välistab eestlaste põhilise vabanduse kodus istumiseks et ilm on s..t ja ei seega viici!) ja reedel-homme! kell 17:00 on selle MM-i kõige-kõigem mäng :
    BRASIILIA vs HOLLAND !!!!!

    Kes homme kell 16:30 spetsiaalselt meie jaoks tellitud kiirkaatrile mis meid Rohuneeme sadamast (e. mandrilt) - Aegnale (e. sõltumatule vutisaarele Kapten Morgani Kõrtsu kus jalkade jaoks telekas, suur projektorekraan) viib ei tule on LOL! Vabandusi pole.

    Parkimine Rohuneeme sadamas on tasuta...

    Peale mänge saab kaatritega mandrile tagasi aga parim võimalus ja kaif oleks kui jääks ööseks saarele (seal ilusad kämpingud vt. www.aegnareisid.ee majutus) ja vaadata ka laupäevased mängud ära..pidid sakslased omadele kaasaelama tulema (ARG vs GER) jne.
    Öösel on saarel võimalik kummitust otsida - loe siit : http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=381238


    Kutsuge rahvast veel omakorda kaasa ja leivitage seda kirja nagu ussiviirust , haigust ja spämmi , rsk!


    Infot ja võimalusi saab minult 50 54366 Jaanus "Jansa" Rumma

    Ahjaa BRASIILIA MAAILMAMEISTRIKS!!!!

    TERV, JANSA
    Eks peab siis kohale ronima

    Kommentaar


      #32
      Täna 1, Aegnale sõit kell 16:30
      Täna 2. Aegnale sõid 19:30
      kes ei jää ööseks/homseks saab 23:40 kaatritega tagasi mandrila...

      Käesolevaks hetkeks on kindel et täna toimub:
      lisaks jalkale poismeeste pidu;
      teiseks mänguks saabuvad mandrilt tüdrukute (6) -dessant,
      special guest Igor Prins....

      Möllu hommikuni...

      Võib ka telkida!

      Kebige kohale!
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #33
        Muud ei tahagi öelda, kui suur tänu ja kiitus korraldajaile! Väga mõnus jalgpallielamus oli eile, eriti Hollandi poolehoidjatele muidugi
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #34
          palju inimesi aegnale finaali kavatsevad vaatama minna?

          Kommentaar


            #35
            Kui Jansa ütleks, et huvi on suur ja seepärast taas Mere pst buss läheb, siis ma arvan, et ma võiks rääkida umbes seitsme inimese eest.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #36
              Jansaga rääkisin, tal brasiilia langemisega huvi kadus
              Nii et läheb hoopis 3D-d vaatama.
              Ma läeks sinna ühe preiliga vabalt, aga preilil vaja kell 11 esmaspäeval Tallinnas olla, samas aga tahaks ööseks sinna jääda.
              Muidugi, ise ma võin sinna siiski sattuda nii või naa, võtsin esmaspäeva vabakls

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Kui Jansa ütleks, et huvi on suur ja seepärast taas Mere pst buss läheb, siis ma arvan, et ma võiks rääkida umbes seitsme inimese eest.
                ..kõrtsu omanik tõmbas bussile vee peale üsna MMi alul juba kui huvi selle teenuse vastu oli väikene..nüüd mil huvi suur ei ole ta enam nõus bussi siiski käima panna Nagu paljude muudegi asjade ja ettepanekute suhtes... money talks - s...t walks, eks et sellist projekti täiesmahus elluviia peab ka ise veidi hull ja ennekõikke jalgpallifänn olema... kui asi aga muutub äriks ja papi teenimiseks vutifännide pealt siis jäävadki paljud ilusad ideed teostamatuks.
                Kes finaali või laupäeval minna tahavad siis autodega Rohuneeme tulla pole ka väga raske (20 min. kesklinnast) ja seal on tasuta parkla kus võid masinat hoida kasvõi nädal aega tasuta... senini on paljud sellist võimalust aksptinud.
                Ise jah enam sinna saarele ei satu..ehkki holland vs hispaania on MMi stsenaariumis parim variant peale brasside langemist...
                RummaBastards!

                Kommentaar

                Working...
                X