320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    see on muidugi huvitav et Bundesliga tegi Premierile sellise skooriga ära. mis tegelt näitab seda kui nõrk oleks Premier kui seal välismaalaste piirang oleks
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      see on muidugi huvitav et Bundesliga tegi Premierile sellise skooriga ära. mis tegelt näitab seda kui nõrk oleks Premier kui seal välismaalaste piirang oleks
      just-just kõike saab uhe mängu pealt otsustada..

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        see on muidugi huvitav et Bundesliga tegi Premierile sellise skooriga ära. mis tegelt näitab seda kui nõrk oleks Premier kui seal välismaalaste piirang oleks
        See on tõsine mõttekoht tegelt.

        Pole ju viimastel aastatel keskit peale tulnd. Rooney ja siis need sprinterid Lennon, Wright-Phillips ja Walcott.

        Nendest üliandekatest maailma parimatest noortest kes eelmisel suvel U20 turnal saksa teise liiga poistelt suhkamit said ei maksaks üldse rääkida.

        Nagu ka teleülekande ajal Tiisler mainis, siis äkki oleks tõesti aeg vaadata liigade struktuur üle ja seal midagi muuta. Enamus klubisi on üüratutes võlgades ning mängijaid makstakse räigelt üle.

        Kommentaar


          #94
          Uskumatu, missuguse prohmakaga kohtunikud hakkama said. Inglismaa comeback võeti ära, ning peale seda vajus mäng üha rohkem Saksamaa kätte. Kaitseliin oli inglastel ikka jube mannetu, samamoodi ei märganud peaaegu üldse Rooneyt-Heskeyt.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Väga sümpaatne mäng sakslastelt. Sellise tempoga võib päris kaugele jõuda.
            See, mida ma juba enne turniiri mainisin. Liikumine ja söödumäng, mida seal eesliinis pakutakse on lihtsalt fantastiline.

            Ja mida enam neid inglaste mänge vaadata (noh, edasi pole enam võimalik), siis tõesti, nagu ka Pohlak mainis, ettevalmistusel on ikka korralik käkk keeratud. Lõpuks liiguti platsil nagu ületreenitud Aivar Rehemaad.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              See lugu on pigem meedias hästi müüv muinasjutt. Välistada ei saa muidugi, aga mina usun pigem seda versiooni, mida olen kuulnud argie jalgpalliga hästi kursis olevate inimeste käes - tegu oli lihtsalt Maradona egolaksuga.
              no mispoolest see vähem linnalegend on? tuttav on ARG koondise siseringist?
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                #97
                Kohtuniku prohkamas on väljaspool kahtlust, aga et see midagi muutnuks? 2-1 taga olles on väga hea psühholoogiline feeling minna teisele poolajale. Ma annaks au sakslastele, kes suutsid s4ellest ebameeldivast 2-1 eduseisust nii välja tulla. See oli tase, ent samas nähes seda koosseisu, siis saab aru, et vasturünnak on nende jaoks üks parimaid relvi.

                Kommentaar


                  #98
                  No see samas tõmbab natuke maha kui 2:1 seisu pealt 2:2 värav lugemata jääb. Mul oli suht suva, kes edasi läks, aga kahjuks ei suutnud Inglismaa viigistada, et sellest üks tõeline lahing tuleks.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Kohtuniku prohkamas on väljaspool kahtlust, aga et see midagi muutnuks? 2-1 taga olles on väga hea psühholoogiline feeling minna teisele poolajale. Ma annaks au sakslastele, kes suutsid s4ellest ebameeldivast 2-1 eduseisust nii välja tulla. See oli tase, ent samas nähes seda koosseisu, siis saab aru, et vasturünnak on nende jaoks üks parimaid relvi.
                    ooot, et siis Sinu arust on 2-1 kaotusseisus parem minna teisele poolajale vastu, kui 2-2 viigiseisul?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      ooot, et siis Sinu arust on 2-1 kaotusseisus parem minna teisele poolajale vastu, kui 2-2 viigiseisul?
                      Igaüks vaatab asja oma nurga alt. Inglise fännina oleks Aramise seisukoht tõenäoliselt erinev olnud
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Mõtled Raul Gonzalezt äkki? Torres ju mängis EM-il ja sugugi mitte halvasti. Hispaania mängis ilma Torreseta ainult alagrupi viimase mängu.
                        Rääkimata sellest, et lõi finaalis värava.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          See lugu on pigem meedias hästi müüv muinasjutt. Välistada ei saa muidugi, aga mina usun pigem seda versiooni, mida olen kuulnud argie jalgpalliga hästi kursis olevate inimeste käes - tegu oli lihtsalt Maradona egolaksuga. Kõigi aegade parima jalgpalluri kõrval ei saa olla teist liidrit, kõik meeskonnas peavad vaatama alt üles vaid Isakesele treeneripingil, psühholoogid võiks seda pikemalt lahata, mis kompleksid ja mehhanismid seal võisid olla. Pealegi Maradona mingeid mänguplaane ja taktikaid väga ei joonista seal, mille vastu Zanetti oleks saanud mässu õhutada, Argentina taustajõud koosnevad väga nimekatest ja suurte teadmistega meestest. Mingeid Maradona ulmeleiutisi seal läbi ei lasta kuigi meediale meeldib seda just nii serveerida, eriti kui tulemus alla ootuste jääb. Olgu sellega kuidas on, igaühele kellele Argetina koondis sümpatiseerib mingilgi määral, on lihtsalt valus vaadata, kuidas see äpardus nimega Jonas seal ringi sahmerdab, just seal peaks ju elegantselt purjetama Zanetti...
                          Mehhiko vastu pole see veel vast edasipääsu otsustavaks probleemiks aga Saksamaa?
                          Aga mina usun ikka seda teist juttu Kes see Argentiina jalgpalliga hästi kursis inimene enda võistkonna peatreenerit maha teeks ?

                          Seda, et kõik mängijad peavad treeneri poole vaatama alt üles, see on ju loogiline ! Mõtle, mis siis saaks kui mängijad vaataksid ülevalt alla treeneri peale ? Siis juhtuks arvatavasti sama nagu juhtus Prantsusmaaga

                          Kust sa tead, et Maradona mänguplaane ja taktikaid ei joonista ? Tal on ju palju kogemusi MM-ilt ja saab neid ju ära kasutada
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            ooot, et siis Sinu arust on 2-1 kaotusseisus parem minna teisele poolajale vastu, kui 2-2 viigiseisul?
                            Mina vaatan jah saksa fänni seisukohast ja eelistanuksin 2-2 seisu 2-1 juhtimisele poolajaks. See on väga ebameeldiv seis - nii kui 2-2 tuleb teisel poolajal, siis on üsna kindel, et sinna tuleb kohe veel üks otsa. 2-2 poolajal pannakse plaanid ja initsiatiiv rünnata hoopis teistmoodi paika.
                            Aga noh, see on minu personaalne teooria ja ega see normaalne ei saa tunduda kõrvaltvaatajale.

                            Kommentaar


                              <<<< k punkt ja veel keegi eespool
                              Ausalt öeldes ma ei viitsi pikemalt seletada, pealegi mu kirjutamisoskus ka väga viletsaks jäänud. Palun proovige aru saada, ma ei tahtnud mingit ''tunnen fafainsaiderit'' muljet siin jätta, lihtsalt on endal juba aastaid olnud sügav huvi Lõuna-Ameerika jalgpalli vastu ja ka suhelnud palju inimestega, kes kohapeal käivad mänge vaatamas ja on pärit sellest kultuuriruumist, seda on raske mõne sõnaga selgitada kui palju see neile tähendab ja mul on tõeliselt hea meel, et neil (lõunaameeriklastel) on see turniir nii hästi läinud. Kogu see Maradona meediakajastus on sellegipoolest täielik BS. Saage aru, Maradona on käilakuju ja motivaator Midagi nagu oli sakslastel Klinsmann ja Löw. Koondis kui selline on Argentinas tohutu masinavärk ja tegu ei ole mingi ühe mehe showga.

                              Kommentaar


                                ma ei tea noh... kuradi sitamaiguline võit. liiga lihtne. ilmselt järgmine mäng on hollandil ees samasugune küsimus nagu igal suurturniiril... kas võtta jalad van persie alt välja või kohe igaks juhuks kohvrid pakkida.

                                a nuh võibolla see ongi see energia- ja vaeva säästmise taktika. peaasi, et võit tuli.
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X