320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 3. koha mäng

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
    Mina the foorumlane on rääkinud: There's only one Diego Forlan.
    Tõesti on nii!Forlan on kunn,vähemalt tänase õhtu kunn
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #17
      Au Forlanile ja Uruguayle, tõesti väga väga sümpaatne meeskond!

      Kommentaar


        #18
        minge türaotsa

        nii valus oli see lattilöök lõpus....


        aga respekt, hea turniir, hää sua ja forlan!
        slimm.ee

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas elionpros Vaata postitust
          Au Forlanile ja Uruguayle, tõesti väga väga sümpaatne meeskond!
          samad sõnad ka minul poolt ja tegemist oli väga huvitava ja põneva mänguga.Finaali vaevalt nii lahtine saab olema
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #20
            jaa. ma ei taha tegelikult üldse selle haibiga kaasa minna aga tuleb tõele näkku vaadata ja uruguay tundus tõesti selle turniiri kõige sümpaatsem võistkond. kõik mängisid nii nagu pidid, polnud ühtegi tõelist staari võistkonnas kes ennast maailma suuremaiks mängijaks peab. ja forlan, tõesti super mängija.

            saksast on pohhui.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              #21
              Saksamaa, siis võttis B koondisega noorte meeste rõõmuks pronksi ära. Uruguai oli tubli.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                #22
                uruguai medalita ja count rahata. norm.

                Kommentaar


                  #23
                  kurat, kui hea mäng. Kahju vaid et mäng lisaajale ei läinud. Oleks rohkem tahtnud sellist head jalgpalli vaadata.

                  Uruguai oli selle MMi kõige sümpaatsem meeskond ja Forlan on kunnide jumal. See viimase minuti karistuslöök oli aga dramaatika tipp.
                  Saksamaale ka kiitust, et jalga lõdvaks ei lasknud ja mängisid südamega.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ilus MM. Kahju, et võiduga ei lõppenud. Kuna MM on nüüd lõppenud, siis kõik järgmist hooaega ootama!
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #25
                      Lõpuks nõustun ka mina,Forlan on tõsine kunn!Respect selle mehe ees!Saksamaast on täiesti suva.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        #26
                        Oli ilus mäng ja kahju, et lisaajast nii vähe puudu jäi - tahtnuks veel pool tundi sellist mängu nautida.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                          Lõpuks nõustun ka mina,Forlan on tõsine kunn!Respect selle mehe ees!Saksamaast on täiesti suva.

                          Sama suva oled ka sina
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            1400 eesti krooni Uruguai võidu peale normaalajal! Mina olen rääkinud!
                            Link c*untile.

                            Aga tuleb nõustuda, et Uruguai oli tõesti väga sümpaatne meeskond. Siiski eurooplasena olen pigem ikka Euroopa meeskondade poolt, seega Saksamaa võit on positiivne ja poodium kuulud tervenisti Euroopale nagu ka 4 aastat tagasi.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kui tagasi mõelda siis, kurat, Forlan ongi ju tegelikult olnud selle turniiri parim mängija.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Kui tagasi mõelda siis, kurat, Forlan ongi ju tegelikult olnud selle turniiri parim mängija.
                                Täpselt nii.
                                Forlan on parim mängija MM-l, see on fakt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X