320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    seda ma silmas pidasingi,teise söödu ajal oli kõik korras.
    Tee paus 0:02 ja 1:06 peal. Ei olnud seal sulgu.

    Kommentaar


      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
      Mäng oli raske vilistada või mitte, aga ebapädevaid otsuseid oli liialt palju, kord pingutati üle, kord võeti liialt leebelt või lihtsalt eksiti. Kui palju statistiliselt ühele või teisele poolele liiga tehti polegi oluline, vile oli kehva ja kui sellist kehva vilet lasta MM'i finaalis jätab see mängule oma pitseri. Ehk, kui vile on kaootiline ja kord antakse sarnase situatsiooni eest kaart, teisel korral ei juhtu midagi, siis on mängijatel suhteliselt võimatu kohaneda valitsevate oludega. Ilmselgelt käis see mäng kohtunikele üle jõu.
      i double that!

      terve see mm oli selle valguses. mitte et ühele tehakse liiga või teisele mitte, aga point oli, et olukordi ei nähtud võrdses valguses ja mängijatel ei olnud ega saagi olema mingit aimu, kuidas mingis olukorras käituda. totaalne vilekaos valitses. asja kurb iroonia ongi see, et mängijad muutuvad üha nooremalt üha andekamaks ja tehnilisemaks, aga nende kontrollsüsteem, ehk siis antud hetkel veel kohtunikud platsil, aina vanemateks ja lohakamateks ja ausalt öeldes seniilsemateks. sama seis valitseb ka katusorganisatsioonis. tehke veteranide mm ja siis vilistage seal palju jaksab.


      nb! edaspidi võiks olla mingi spets auhind kohtunikele, mis välja antud mingite fännorganisatsioonide poolt. nagu darwini auhindki. a la Kuldne Vuvuzela vms...
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        lol. Robben? Van Persie?

        Kommentaar


          Algselt postitas dwideng Vaata postitust
          Mäng oli raske vilistada või mitte, aga ebapädevaid otsuseid oli liialt palju, kord pingutati üle, kord võeti liialt leebelt või lihtsalt eksiti. Kui palju statistiliselt ühele või teisele poolele liiga tehti polegi oluline, vile oli kehva ja kui sellist kehva vilet lasta MM'i finaalis jätab see mängule oma pitseri. Ehk, kui vile on kaootiline ja kord antakse sarnase situatsiooni eest kaart, teisel korral ei juhtu midagi, siis on mängijatel suhteliselt võimatu kohaneda valitsevate oludega. Ilmselgelt käis see mäng kohtunikele üle jõu.
          Üldse ei nõustu. Kohtunik oli kaartide andmisel ja mängu rahustamisel igati tasemel ning tegi oma parima. Mängijad ei kontrollinud ennast üldse. Ei kujuta ette seda ulgumist, mis siin praegu toimuks kui hollandlased oleksid lõpetanud esimese poolaja üheksakesi. Ka nii oleks täiesti vabalt võinud vilistada.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            lol. Robben? Van Persie?
            selle karatekicki vastu polegi mul midagi sitta öelda. selle eest oleks pidanud insta-red tulema loomulikult, aga palun süüdistage selleski oma paljukiidetud kohtunikke. pedekari ma ütlen.
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Algselt postitas dwideng Vaata postitust
              Mäng oli raske vilistada või mitte, aga ebapädevaid otsuseid oli liialt palju, kord pingutati üle, kord võeti liialt leebelt või lihtsalt eksiti. Kui palju statistiliselt ühele või teisele poolele liiga tehti polegi oluline, vile oli kehva ja kui sellist kehva vilet lasta MM'i finaalis jätab see mängule oma pitseri. Ehk, kui vile on kaootiline ja kord antakse sarnase situatsiooni eest kaart, teisel korral ei juhtu midagi, siis on mängijatel suhteliselt võimatu kohaneda valitsevate oludega. Ilmselgelt käis see mäng kohtunikele üle jõu.
              vilistamata jäänud nurgalöök oli suurim viga... kui seda nüüd väga eriliseks veaks tembeldada. Ülejäänu osas oli Webb'il koguaeg tervilik pilt ees - otsuseid ei langetanud ta külmalt by the book, vaid mõtles üldiselt, et mida tema otsus mängule tähendab, millepärast trennipoiss säherdust asja tegi jne.

              Taolist mängu mõistmist, lugemist on sitaks hea vaadata - parem kui eilne mäng.

              Nagu näha reageeringutest, siis selline lähenemine on sama habras kui praeguse ilmaga jää peal kõndida.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Uus maailmameister, võib rahul olla. Süda tuksus rohkem ikka Hispaania mängurütmis ja heameel, et just nemad selle karika peakohale said tõsta. Mängu kontrolliti küllaltki hästi, kui just need Robbeni olukorrad välja jätta. Robben oligi vast eilne suurim pettumus, punane kaart oleks tema mängu hästi kokku võtnud. van Bommel, njah, kohutavalt ebasümpaatne vend ja peale vigade see mees teha ei oska. van Persie , mitte üheski mängus ta midagi luua ei suutnud vist. Hispaania poolt jäid positiivsega silma Ramos ja muidugi Casillas. Kohtunike partii oli tõesti närviline, üritas kaartidega natuke maha rahustada mängu, kuid kahjuks ei õnnestunud väga.

                Kommentaar


                  Jumal tänatud, et siin ikka mõned mõistusega tegelased veel alles on. Webb võttis algusest peale konkreetse joone ja hoidis sellest hästi kinni, tajus mängu rütmi ning ennekõike jäi rahulikuks, minu meelest teevad just need jooned kohtunikutöö heaks. Esimesed suhteliselt kiired kollased näitasid selgelt ära, et raiumist ta ei soosi - kui mängijad sellest aru ei saanud või ei tahtnud saada, on juba oma viga. Tõsi, Heitinga teine kollane tundus esmapilgul väga kerge, aga kordusest vaadates käsi käis siiski õlal ja mees oli üsna puhtalt läbi minemas. Van der Wielile kollase toonud Iniesta räme daiv koos selle andmata jäänud nurgalöögiga olid ainukesed suuremad eksimused, muus osas tegi oma tööd nii hästi, kui sellises mängus võimalik oli.

                  ja ma oleks tahtnud pigem Hollandi võitu, enne kui keegi subjektiivsuse teema üles tõmbab.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Unustage Webb ja see pläma kohtunike kohta, sest ilmselgelt ei ole ka kohtunike vead võimelised takistama meeletuid jõuvarusid, mida Iniesta sai tänu asjaolule, et teda juhatas väljakule eestlane. Ilmselt otsustas ta mängu saatuse sõnadega, mis kohtumise-eelse rivistuse ajal kaamera suunas lausus.

                    Tõsisemalt võttes nõus sellega, et Webb vilistas hästi ja vaigistas igasugused provokatsioonid adekvaatselt.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Iniesta juhatas väljakule eestlane ? Ma nägin, et eestlane juhatas väljakule Hollandi väravavahi, aga vb ma eksin
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Näitekunst või meisterlikkus?
                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                        1) Mina näiteks ei suuda selles situatsioonis otsustada, sest pole näinud ühtegi kaameranurka, kus kogu tegevus näha oleks. Siin üritavad Hollandi toetajad väita, et sellise väikese seljast hoidmise peale ei tohiks kukkuda, kuid mulle jääb pigem mulje, et meeste jalad saavad kokku - jookseb ju Heitinga Iniestal nii selja tagant läbi, et mina küll ette ei kujuta kuhu seal liikuvad jalad peaksid mahtuma. Kui ta aga ees jooksva mängija jalgu enda omadega puudutas, siis pole siin palju vaielda - kindel maha tõmbamine ning kuna ta oli viimane kaitse, siis ka kollane.

                        2) denisss, saa juba üle, ulud nagu.. (täida ise lüngad, sest ma ei taha ühtegi rühma solvata)

                        3) Tauri.T, tänan, teleri kaudu ei saanud liikuva pildiga nii täpselt näha, nüüd olen kindel, et seal polnud ka nappi suluseisu.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Webb võttis algusest peale konkreetse joone ja hoidis sellest hästi kinni, tajus mängu rütmi ning ennekõike jäi rahulikuks, minu meelest teevad just need jooned kohtunikutöö heaks.
                          Maitseasi ütles kalkun ja nokkis sitta edasi...

                          Subjektiivsusest rääkides, siis tõesti, Webb võttis kohati reeglite tõlgendamisel vägagi subjektiivse joone...
                          Ei saa aru, mis mängu kontrollist siin rääkida saab, kui peale iga vilet käis verbaalne võitlus kolme osapoole vahel veel pikalt.

                          Üldse jäi antud finaaliturniir meelde väga kehvade vilepartiidega. Üks jaapani kohtunik, kui ma ei eksi, tegi suurepärased partiid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                            Maitseasi ütles kalkun ja nokkis sitta edasi...

                            Subjektiivsusest rääkides, siis tõesti, Webb võttis kohati reeglite tõlgendamisel vägagi subjektiivse joone...
                            Ei saa aru, mis mängu kontrollist siin rääkida saab, kui peale iga vilet käis verbaalne võitlus kolme osapoole vahel veel pikalt.

                            Üldse jäi antud finaaliturniir meelde väga kehvade vilepartiidega. Üks jaapani kohtunik, kui ma ei eksi, tegi suurepärased partiid.
                            Mida ta siis tegema oleks pidanud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Mida ta siis tegema oleks pidanud?
                              Vähemalt minu ja veel terve hulga inimeste arust paremini vilistama, reeglitest lähtuma ja seeläbi ühtlasema mängu käekirja kujundama. Kui ikka karistuslöögi sooritamisel on ilmselgelt näha et pall läheb vastasmängija tugevast puutest üle otsajoone ja pall antakse vastasmeeskonnale, siis on see selge tõestus sellest, et vanal olid juhtmed koos ja kontrollist oli asi kaugel.

                              Marwijki arvamus ka siis:

                              Kommentaar


                                Webb oli tont vaid seetõttu, et peale poolaega oli ikka veel 11 hollandlast väljakul. Ja kurat siin vaieldakse andmata nurgalöögi pärast! R U FOR REAL vincent???? Ma pole elusees nii leebet vilepartiid näinud. Hollandi fännid peaks oma (häbeme)mokad kinni toppima ja Hispaania omadel on täielik õigus kõike öelda ja arvata eilse mängu kohta PUNKT.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X