320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2-1 Uruguai juhib! Krt siiski sulu!

    Kommentaar


      Suluseisu ju polnud?Või oli?

      Kommentaar


        Algselt postitas difender Vaata postitust
        Suluseisu ju polnud?Või oli?
        Ei olnud.
        Kohtunik hakkas kartma.

        Kommentaar


          Algselt postitas difender Vaata postitust
          Suluseisu ju polnud?Või oli?
          Ei saand ise ka aru

          Kommentaar


            Täiesti fittus, mida fittu sellel kohtunikul viga on. Nüüd siis 10 meest umbkaitsesse ja mäng läheb igavaks.

            Kommentaar





              Väravad kah

              Kommentaar


                Uruguail mitu võimalust olnud, Forlan päris hästi neid free kick'e sinna ette andnud.

                Kommentaar


                  Päris tuline esimene poolaeg.
                  Ma seda teist kollast kaarti nägin veits halvasti aga tundus suht kergekäeline?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Päris tuline esimene poolaeg.
                    Ma seda teist kollast kaarti nägin veits halvasti aga tundus suht kergekäeline?
                    Mis vahet sel on? Nkn ta teenis seda punast enam kui 100%! Täiesti õiglane, et ta varem pessu sai!
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Väike koperdamine seal igatahes oli

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Päris tuline esimene poolaeg.
                        Ma seda teist kollast kaarti nägin veits halvasti aga tundus suht kergekäeline?
                        Võibolla pole päris erapooletu hetkel, aga minu arust umbes sama kergekäeline kui Barca Arse mängus Robinile antud teine kollane.

                        Kommentaar


                          Keegi jagaks streame, mul lakkas töötamast just..
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            http://myp2p.eu/broadcast.php?matchi...32&part=sports eks otsi siit endale sobilik

                            Kommentaar


                              Teine kollane oli jah selline kahtlane. Kommentaatorid rääkisid pärast tema esimest kollast, et selle eest oleks võinud otse ka punase saada, ju siis kohtunikud võtsid kuulda ja tahtsid mehe paika panna.
                              Igastahes tuline mäng !
                              Ootaks, et teisel poolajal võtaks Uruguay Suareze välja ja paneks Cavani sisse, Forlan langeb natukene allapoole ja hakatakse lootma pikkade pallide peale, ei ole naljaasi terve poolaeg vähemuses mängida. Uruguay mängu juures jäi see silma, et ründefaasis, Argentiina kasti läheduses ei leidnud söödud absoluutselt adressaati juba algusest peale. Põhimõtteliselt Forlani karistuslöökidest kõik ohtlikud olukorrad tulidki ju. Argentiina värav oli küll päris kenake, Messi tsenderdus oli lausa ideaalselt Higuaini pea peale suunatud ja viimane tegi ka kõik õigesti. In your face - sulle (ma ei mäleta kes) sa siin Higuaini kirusid.

                              Algselt postitas MESSI.
                              Oi, piisavalt vana. Ma küll ei saa aru, miks mu postituse pärast peab mu vanust küsima, aga ju ma olen siis nii loll või on lihtsalt enne mängu pinge sees ning ei mõtle normaalselt.
                              Ei ütleks et loll, aga lihtsalt...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                                Keegi jagaks streame, mul lakkas töötamast just..
                                http://www.stadium-live.com/Channel1.html (kui jääb seisma, siis refresh aitab )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X