320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ka ei saa aru, kuidas araablased ja aasia ei saanud kuradi britte ja nende kombeid nahhi saadetud? Kui ikka pool Hiinat lendab Man City mängu vaatama, siis kuidas julgevad britid selle pealt mingeid enda asju otsustada? Või kui tuleksid Saudi Araabia inimesed Newcastle'sse ja nii edasi. Inglismaa jalgpall pole enam Inglismaa jalgpall, vaid ikka Aasia ja globaalne shit!

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      mingi põhjakorea stiilis pealesurutud lein on päris jama asi
      Põhjus ei ole ainult leinas, politsei on hõivatud muuga ja ei saa mänge tavapäraselt turvata. Probleemid jätkuvad ilmselt ka järgmisel nädalavahetusel.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        No Euroopat mängivad Inglise klubid saavadki natukene puhata ja trenni teha ja keskenduda järgmise nädala mängudele. Lõpuks suht win-win?

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          No Euroopat mängivad Inglise klubid saavadki natukene puhata ja trenni teha ja keskenduda järgmise nädala mängudele. Lõpuks suht win-win?
          Kunagi mängitakse need ju järgi ja siis on osad edukamad juba playoffis näiteks. Sealset hädaldamist annab juba ette aimata.

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            mingi põhjakorea stiilis pealesurutud lein on päris jama asi
            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            See on küll suht debiilsus...
            Toob siis jalkakalendri pingemisemaks muutmine kuninganna tagasi?
            Huvitav mis need aktiivsed leinategevused on mis kõigil siis tunde ära võtavad, et igapäevaseid tegevusi teha ei saa?
            Need on need momendid, kus ma saan aru, et Eestlased on ikka nii kitsa mõttemaailmaga, et meie kõrval oleks isegi kääbikud globaalse mõttehaardega. See on ühe ajastu lõpp mitte ainult ühele rahvale ja rahvusele vaid mitmetele. Ja mis sellest halba on, kui nad leinavad?

            Istuge maha ja mõelge milline rännak tal oli. 1952 - 2022. 1952 polnud telekas veel massitarbekaup ... kuni me täna striimime full HD 4k mänge ekraanidesse mis annavad elamuse nagu oleksid ise kohal ja oma suuruselt well on suurem kui naabril. Tulistan puusalt ja pakun, et 1952 ei olnud isegi teie vanemad veel sündinud! Aga tema hakkas siis valitsema. Mõelge natukene mis on selle vahemiku jooksul maailmas juhtunud. Äkki siis mõistate.

            Mu hea inglasest sõber, kes on suht tugev anti-royalist, uudist kuuldes läks silm märjaks ja ta ütles mulle kurvalt "The last good monarch".

            Ja te muretsete siin, et krt sitt lugu küll 6-pack ostetud, aga mängu ei näidatagi...

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust



              Need on need momendid, kus ma saan aru, et Eestlased on ikka nii kitsa mõttemaailmaga, et meie kõrval oleks isegi kääbikud globaalse mõttehaardega. See on ühe ajastu lõpp mitte ainult ühele rahvale ja rahvusele vaid mitmetele. Ja mis sellest halba on, kui nad leinavad?

              Istuge maha ja mõelge milline rännak tal oli. 1952 - 2022. 1952 polnud telekas veel massitarbekaup ... kuni me täna striimime full HD 4k mänge ekraanidesse mis annavad elamuse nagu oleksid ise kohal ja oma suuruselt well on suurem kui naabril. Tulistan puusalt ja pakun, et 1952 ei olnud isegi teie vanemad veel sündinud! Aga tema hakkas siis valitsema. Mõelge natukene mis on selle vahemiku jooksul maailmas juhtunud. Äkki siis mõistate.

              Mu hea inglasest sõber, kes on suht tugev anti-royalist, uudist kuuldes läks silm märjaks ja ta ütles mulle kurvalt "The last good monarch".

              Ja te muretsete siin, et krt sitt lugu küll 6-pack ostetud, aga mängu ei näidatagi...
              Vaata siin ongi ausa inimese ja sotsialisti vahe. Aus inimene lubab leinata kõigil kes tahavad ja kuidas tahavad. Sotsialist ütleb ette (käseb).

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust



                Need on need momendid, kus ma saan aru, et Eestlased on ikka nii kitsa mõttemaailmaga, et meie kõrval oleks isegi kääbikud globaalse mõttehaardega. See on ühe ajastu lõpp mitte ainult ühele rahvale ja rahvusele vaid mitmetele. Ja mis sellest halba on, kui nad leinavad?

                Istuge maha ja mõelge milline rännak tal oli. 1952 - 2022. 1952 polnud telekas veel massitarbekaup ... kuni me täna striimime full HD 4k mänge ekraanidesse mis annavad elamuse nagu oleksid ise kohal ja oma suuruselt well on suurem kui naabril. Tulistan puusalt ja pakun, et 1952 ei olnud isegi teie vanemad veel sündinud! Aga tema hakkas siis valitsema. Mõelge natukene mis on selle vahemiku jooksul maailmas juhtunud. Äkki siis mõistate.

                Mu hea inglasest sõber, kes on suht tugev anti-royalist, uudist kuuldes läks silm märjaks ja ta ütles mulle kurvalt "The last good monarch".

                Ja te muretsete siin, et krt sitt lugu küll 6-pack ostetud, aga mängu ei näidatagi...
                sp peab leinama, et ta nägi pm jüriöö ülestõusu, kui ka ukraina sõda? endal tegelt pohlad, kas mängitakse või mitte, saabki korkat vahelduseks rahus vaadelda

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                  Vaata siin ongi ausa inimese ja sotsialisti vahe. Aus inimene lubab leinata kõigil kes tahavad ja kuidas tahavad. Sotsialist ütleb ette (käseb).
                  Oot, mingi monarhi austamine, kuna need on tavad, on ikka veidi mittesots...

                  Kommentaar


                    numps kuidas kõik siin diktatuuri austavad.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      See on küll suht debiilsus...
                      Toob siis jalkakalendri pingemisemaks muutmine kuninganna tagasi?
                      Huvitav mis need aktiivsed leinategevused on mis kõigil siis tunde ära võtavad, et igapäevaseid tegevusi teha ei saa?

                      Aga noh, vb kaval PR. Muidu nii globaliseeruv kommertsbränd, nüüd tahavad näidata, et ikkagi juured, traditsioonid, monarhia, blablabla.

                      Kuna vist kõik nädalavahetused ja nädalasisesed slotid on EPL / CL / FA / Carabao karikatega kinni siis tuleb see pidamata jäänud voor pärast MMi...
                      Sa tõestad taaskord, kui nihkes vend sa oled. Uskumatu lihtsalt.

                      Kommentaar


                        On ka Ing-l neid, kes jäävad eriarvamusele

                        ja kuigi kõike ära jättes magatakse maha võimalus kuningannat väljamüüdud mängudel võimsalt koos mälestada,
                        ilmselt nad kardavad, et kuningakoja vastaseid on kodumaal veel rohkem kui Zürichis, kus vilet lasti

                        Algselt postitas Jazz Ashbrook
                        It’s so obvious that’s it’s a political ploy to minimise civil unrest and bad PR around the royal family.
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          suur korea või gb, enam ei tee vahet.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Need on need momendid, kus ma saan aru, et Eestlased on ikka nii kitsa mõttemaailmaga, et meie kõrval oleks isegi kääbikud globaalse mõttehaardega. See on ühe ajastu lõpp mitte ainult ühele rahvale ja rahvusele vaid mitmetele. Ja mis sellest halba on, kui nad leinavad?
                            Liverpooli fännifoorumitest leinajaid väga ei leia:

                            https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC...of_liverpools/

                            Kommentaar


                              Lennart meri surm oli meie rahvale vähem tähtsam kui Queen gble? Mis otsast? Mis ta rohkem tegi? Lihtsast huvist küsin, sest mina ei mõista seda trillitrallitamist.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Hetkel on suur osa tegevusest Šotimaal, nii lükati ka Rangersi CL mäng teisipäevalt kolmapäevale ja välisfännid pole oodatud, sest politsei koormatud.
                                Järgmise nädala lõpus toimetatakse Londonis ning sellised mängud nagu Chelsea vs Liverpool võivad pidamata jääda.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X