320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Zidane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Yazid

    See oli Ale poolt lihtsalt Zidane maha tegemine.
    Ma ei usu ,et ta oma sõnu ise kah usub.Ajab lihtsalt vihast või masendusest sellist hAledat juttu.
    Zidane ei pruukind olla Juve hing ,aga oli kahtlemata Juve parim mängija.
    1.Zidane pole hetkel asendatav (vähemalt mitte ühe mehega)
    2.Zidane on suur staar nagu Matthäus,keda mäletatakse kaua.
    3.Egoga tal probleeme pole.Ta pole endast üldse heal arvamusel,nagu seda too bulgaarlane.
    Võibolla tahtsin ma jah tegelikult Zidane'i maha teha, kuid ma saan ausalt tunnistada et see ei tulnud masendusest. Miks pidigi see tulema- ma olen õnnelik et ta lahkus, sest ma tunnen et tänu sellele liigub Juve jälle õiget rada pidi.

    Võibolla oli see vihkamisest- ma vihkan teda sest ta on prantslane (see on hoopis teine teema) ning ma vihkan teda sellepärast et tegelikult ei toonud ta Juvele mingit kasu peale ~45m naela. Ja kõik mis ta need aastad Juves oli oli tal millegi üle viriseda.

    Kommentaar


      #17
      pean ka tunnistama fakti et mõnda aega oli ta jah Juve parim mängija.

      Kommentaar


        #18
        Ei näe kah mingit põhjust miks Zidane peaks Real M s läbi põruma.Ta on oma taseme kohta isegi liiga tagasihoidlik.Hindab oma tiimi kaaslasi ja vastaseid,nii et ma ei näe ka tas meeskonna mängijana probleemi,oskustest rääkimata.
        Kaarte saab ta tegelikult väga vähe.Tõesti jah
        kui ta on vahel saanud ,siis juba korralikud.
        Mis puutub aga Arturi iidolisse Del Pierosse,
        siis tema pole viimastel aegadel küll mingi tegija Zidane kõrval olnud(pole ilmselt kunagi olnud).Seda saan ja julgen küll väita.
        Või järsku Artur oskad öelda kuna ja kuidas Del Piero on Zidanest parem olnud?Mine tea äkki olen millesti heast ilma jäänud.

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by Ale

          pean ka tunnistama fakti et mõnda aega oli ta jah Juve parim mängija.
          Nii umbes 5 aastat!

          Kommentaar


            #20
            Zidane on selleks liiga hea mängija, et lõpetada nagu Anelka. Minu kindel arvamus on aga see, et ZZ ja Figo ühele väljakule, ühele poolele mahtuda ei taha. See on sama hea, kui panna korvpalliväljakule ühte tiimi kaks Jordanit.
            Isiklikult pean Zidane´i märksa paremaks mängijaks, kui seda on Figo (mõttetu kämbu).
            Ega ZZ pole ilmaasjata olnud maailma- ja euroopa meistrite süda. Ja on seda edasi, kuigi Prantsusmaa koondises on selline võitleja hingega mängija nagu Henry.
            Aga noh, mis rääkija mina olen - ma leian, et ka Beckahm on väga hea mängija.
            Oh mind patust.

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Artur

              Ei ytleks ,et keegi Anelkat ei maletaks.Ta on siiski ju veel noor, kes teab akki siirdub Anelka veelkord monda suurklubisse.
              Kas tahad öelda et PSG polegi suurklubi
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by eestieest

                Orginally posted by Artur

                Ei ytleks ,et keegi Anelkat ei maletaks.Ta on siiski ju veel noor, kes teab akki siirdub Anelka veelkord monda suurklubisse.
                Kas tahad öelda et PSG polegi suurklubi
                Kui võrrelda ManU,Liverpooli,Reali,Barca,Lazioga siis ei ole PSG jah suurklubi!
                C’mon Man United!!!

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by guitz

                  Orginally posted by eestieest

                  Orginally posted by Artur

                  Ei ytleks ,et keegi Anelkat ei maletaks.Ta on siiski ju veel noor, kes teab akki siirdub Anelka veelkord monda suurklubisse.
                  Kas tahad öelda et PSG polegi suurklubi
                  Kui võrrelda ManU,Liverpooli,Reali,Barca,Lazioga
                  siis ei ole PSG jah suurklubi!

                  aga kui võrrelda Flora, Udinese, Derby ja mõne muu sellisega, siis PSG on ikka suurklubi.

                  ühesõnaga, PSG on siiski suht suur klubi ja kui prantuse liigas oleks rohkem ühtlasi meeskondi, saaks PSG'd ka vist sinu toodud ritta panna, kuna siis oleks meistrite liiga meeskonnad vähem erinevad ja tulemused paremad, kusjures PSG oleks üks nesit klubidest. paraku aga mingeid ühtlasi tulemusi pole ja PSG on keskmiselt suur klubi.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #24
                    No mis te nüüd kostate inimesed, järjekordne great performance Juve poolt ning 2-0 võit juba palju raskema vastase üle- Atalanta üle. (Meenutus et eelmine hooaeg- koos Zidane-iga - mängiti Atalantaga 1-2 kaotus ja 2-1 võit). Ma tõesti nüüd arvan et Juve ilma Zizouta on palju kehvem võistkond.

                    2. Real esitas eile jälle ülikehva partii, kuid õnneks suutsid nad Malaga vastu viigi välja võidelda. köhin-köhin-Zidane'i mängis-köhin- ja ei teinud jälle midagi ära -köhin.

                    3. Del Piero vihkajatele: hhkhõmm..Del Piero-lt jälle värav, see teeb juba 3 väravat 2s mängus.

                    Kommentaar


                      #25
                      Sinu jutu järgi on siis ainult need 5 klubi suurklubi ja tahax muideks teada mis alusel sa seda järeldad
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Ale

                        No mis te nüüd kostate inimesed, järjekordne great performance Juve poolt ning 2-0 võit juba palju raskema vastase üle- Atalanta üle. (Meenutus et eelmine hooaeg- koos Zidane-iga - mängiti Atalantaga 1-2 kaotus ja 2-1 võit). Ma tõesti nüüd arvan et Juve ilma Zizouta on palju kehvem võistkond.

                        2. Real esitas eile jälle ülikehva partii, kuid õnneks suutsid nad Malaga vastu viigi välja võidelda. köhin-köhin-Zidane'i mängis-köhin- ja ei teinud jälle midagi ära -köhin.

                        3. Del Piero vihkajatele: hhkhõmm..Del Piero-lt jälle värav, see teeb juba 3 väravat 2s mängus.
                        Muideks ta tegi küll midagi ära vahe peal ka paar head pealelööki kuid malaga väravavaht oli super
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by eestieest

                          Sinu jutu järgi on siis ainult need 5 klubi suurklubi ja tahax muideks teada mis alusel sa seda järeldad
                          Ega ainult need 5 ole,tõin näiteid,et sa aru saaksid!
                          C’mon Man United!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            Tegelt PSGd saab ikka nende klubidega värrelda küll nii , et pole siin midagi ja minu arust on kohe mitu prantsuse liiga klubi suurklubid
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #29
                              milles zidane süüdi on?

                              jutt käib millegi pärast zidane ja juventuse ümber, kuigi esimeses postituses kirjas olevas nupus öeldakse sõnaselgelt, et props on Reali teistes mängijates--nad on lihtsalt kadedad, et keegi neist veel kallimalt tiimi on ostetud.
                              Üks kellele selline asi kindlasti närvidele käib on ülisuure egoga Figo. Kindlasti sõltub palju nüüd sellest, kelle poole hakkavad teised mängijad hoidma. Mõnes postis mainitud Barca on väga heaks näiteks selle kohta kuidas superstaaride ühte klubisse korjamine tiimile kokkuvõttes hästi ei mõju. Tähtede kokkuostmine tundub mõnikord sama mõjuga olevat kui kümne vanglast just vabanenud retsi ühte tuppa panemine koos 10 kirve ja üheksa pudeli viinaga

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by Ale
                                3. Del Piero vihkajatele: hhkhõmm..Del Piero-lt jälle värav, see teeb juba 3 väravat 2s mängus.
                                No mis teil, Del Piero vihkajatel selle kohta oelda on?


                                Ja muide....
                                AC Milan 5
                                Fiorentina 2

                                Ei tea mis Maarek selle kohta ytleb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X