320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Jansa, läbi Oslo 14nov dublinissse ja dublinist 17.nov otse tallinnasse oli täna hommikul nt 90eur.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas jansa Vaata postitust
      Hr. Leesment - Sul minu nr olemas - anna kohe ja kindlasti teada kui oled valiku teinud/tegemas - mul tegelikult kuni 15 inimest oleks sellise 200.- hinnaklassis kaasa tulemas...
      Lihtsalt infoks ,et ma vaatan lende vahemikus kas 15-16nov või 14-16nov..16 õhtuks tahaks kodus tagasi olla..või siis jääb see mr.Nuutre variant...a kui miskit selge annan teada
      sigpic

      Kommentaar


        #93
        Äkki võimalik siis ka mind vaikselt kursis hoida ja õnnestub äkki midagi orgunnida, et saaks teiega ühineda Tallinnast? See oleks mulle esimene välismäng, mida vaatama minna ja eks see ole vast ka peamine põhjus, miks üksinda minna ei taha.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Tim| Vaata postitust
          Mind võib-olla isegi huvitaks rohkem kokkuvõttes see, et poleks üleliigset passimist, Jansa & Rauno äkki hoiate vaikselt kursis ja õnnestub äkki midagi orgunnida, et saaks teiega ühineda Tallinnast? See oleks mulle esimene välismäng, mida vaatama minna ja eks see ole vast ka peamine põhjus, miks üksinda minna ei taha.
          Samas on üksi ka OK, Modenast tagasi tulles sai Bolognia - München lennukis koos reisitud Soome A-koondisega ja ülejäänud lennud moodustas mingi kas soome-rootslaste või lihtsalt rootslannade seltskonnast...päris lõbus oli...ja siit poolt minnes sai juhuslikult kokku istuma satutud münchen-bolognia lennukis soome jalkafänniga kellega siis sai taksot jagatud mis oli kahepeale sama hind mis buss ja raudtejaama sõidetud see ei tähenda ,et marsruuti teada ei anna..
          ma kombineerin vaikselt lõunanaabrite lennufirmat iirlaste omaga...aer lingusel ka suht head hinnad
          sigpic

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
            Jansa, läbi Oslo 14nov dublinissse ja dublinist 17.nov otse tallinnasse oli täna hommikul nt 90eur.
            Hetkel 17 nov lend Dublin- Tallinn 88 euri.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #96
              Küsimus Reinule: Mis teie selle mingi 10-11h pausi ajal Norramaal teha kavatsete? Tripite Oslosse ka või vaatate lähemal ringi?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Küsimus Reinule: Mis teie selle mingi 10-11h pausi ajal Norramaal teha kavatsete? Tripite Oslosse ka või vaatate lähemal ringi?
                Pole veel mõelnud, aga lennujaamas tõenäoliselt ei tahaks passida.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Küsimus Reinule: Mis teie selle mingi 10-11h pausi ajal Norramaal teha kavatsete? Tripite Oslosse ka või vaatate lähemal ringi?
                  Minge külakesse nimega Moss, 10 km lennujaamast, Oslo jääb suht kaugele ja kalliks.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Pole veel mõelnud, aga lennujaamas tõenäoliselt ei tahaks passida.
                    Suusatate veidi
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauno Vaata postitust
                      Lihtsalt infoks ,et ma vaatan lende vahemikus kas 15-16nov või 14-16nov..16 õhtuks tahaks kodus tagasi olla..või siis jääb see mr.Nuutre variant...a kui miskit selge annan teada
                      ...see 15-16 või siis 14-16/nov. on meile väga OK, kuna Dublinis ja Belfastis sai juba paar nädalat tagasi möllatud küll ja ega me mingid f...g kultuurituristid pole Mida lühem periood seda parem - sestap lootsin ka väga sellele teisipäevasele(15.11) tsharterile aga jah... see selleks.
                      Minu poolt oleks vanaddest võitlejatest 100% tulijad mina, vend Tõnu ja Pätsu...ülejäänute osas ma isegi mõtlen et äkki suures kambas koos läeb lennuki hind kallimaks ja ma võin nende soove kaasa tulla ignoreerida
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rauno Vaata postitust
                        Suusatate veidi
                        Ei julge, kuna oleme eestlased, siis peab äkki purki ka veel kusema.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jansa Vaata postitust
                          ...see 15-16 või siis 14-16/nov. on meile väga OK, kuna Dublinis ja Belfastis sai juba paar nädalat tagasi möllatud küll ja ega me mingid f...g kultuurituristid pole Mida lühem periood seda parem - sestap lootsin ka väga sellele teisipäevasele(15.11) tsharterile aga jah... see selleks.
                          Minu poolt oleks vanaddest võitlejatest 100% tulijad mina, vend Tõnu ja Pätsu...ülejäänute osas ma isegi mõtlen et äkki suures kambas koos läeb lennuki hind kallimaks ja ma võin nende soove kaasa tulla ignoreerida
                          Kindlasti läheb kallimaks ma tahan näha mis BT teisipäeva sooduka sihtkohad on ja siis vaatab tagasituleku..lisaks pean esmasp ülemusele augu pähe rääkima ,et saaks 2 päeva asemel 3 ära olla jne jne...variante on erinevaid ka 15minekul, läbi riia vilniusesse ja sealt dublinisse läbi londoni jne jne jne...tänapäeva valik nii suur et ei oska validagi,Ryan läbi OSL on odav samas see 11h seal passida pole just parim väljavaade...pärast ei saa dopingu pärast veel lennukile ja see 11h seal lisab eelarvele kohe 50% ehk siis topelt pileti hind juurde süües juues jne jne..
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kas kellelgi on infot, kus hotellis enamus eestlasi peatub? Või kus pubis toimub kogunemine? Seda teemat võiks küll üles võtta.

                            Mis arvate palju eestlasi kokku tuleb avivale? Isiklikult pakuks ca 1000.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kartul Vaata postitust
                              Kas kellelgi on infot, kus hotellis enamus eestlasi peatub? Või kus pubis toimub kogunemine? Seda teemat võiks küll üles võtta.

                              Mis arvate palju eestlasi kokku tuleb avivale? Isiklikult pakuks ca 1000.
                              1000 inimest ühte pubisse oleks väga äge !
                              Kui tõsiselt rääkida siis eks me kuskil Temple Bar kandis resideerume, sealt võiks ka staadionile rongkäigu teha.
                              17 fänni ööbivad The Charles Stewart Guesthouse-is

                              Kommentaar


                                Seitse vanurit ehk siis 15-20aastase staazhiga koondise toetajat lendavad nii - 14.11 Tln-Rygge-Dublin ja 17.11 Dublin-Tln. Öömaja on miski kesklinna lähikonna hostel pisut lõunapool ehk siis tsentrist staadionile poole.

                                Aeg kahe lennu vahel on pool päeva. Osa meist sõidab rongiga Oslosse sõprade juurde õlut jooma, mina isiklikult lähen bussiga 27 km kaugusele Fredrikstadi.

                                Vaatan Raio endise kodupaiga üle, istun mingi veekogu ääres pingil ning naudin Põhjamaa sügist loodust. Igaks juhuks võtan kuuspaki Tln lennujaamast kaasa, kuigi räägitakse, et Norras on õlu odav

                                Poborsky
                                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X