Lehekülg 332, kokku 397 EsimeneEsimene ... 232282322328329330331332333334335336342382 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 621 kuni 6 640, kokku 7937

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    https://www.nytimes.com/2020/09/03/u...-withdraw.html

Aga no muidugi, see kindlasti fake news ja mis iganes.
    NewYorkTimes, see on ju puhta vasakliberastide propaganda site? /s

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    NewYorkTimes, see on ju puhta vasakliberastide propaganda site? /s
    jap, no kui ma oleks Trump ja minu eesmärk oleks ainult USA, siis ma astuks ka NATOst välja, nagu ta ka osade teiste lepingutega teinud on. USAl on isolatsioonipoliitika ju täiesti minevikust proovitud ja "super" tulemustega.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    See tuleb tõesti üllatusena? Liberaalid või natsid, täpselt sama ahvidest esivanematega seltskond kõik. Ühine vastane liidab karja, ohtu pole minnakse omavahel kaklema. Liberaalid selle üle, kes on kõige wokem, natsid selle üle kust urust täpselt see kõige esimene aarialane välja ronis. Kõik kes jäävad kuskile vahepeale lähevad ka omavahel tülli, see lihtsalt on homo sapiensi DNAs sees, vaktsiini pole ega lähiajal tule ka...

Selle riikide liidu näite põhjal. Rahvuslased on vedanud piire ajaloos olulisel määral täpselt ühel korral. Pärast Esimest Maailmasõda. Suhteliselt head piirid said, sest üldjoontes kõik tänased väiksemad demokraatiad nende piiride järgi eksisteerivadki. Kõik ülejäänud ajad on neid piire vedanud ''mitterahvuslased''. Ja seda suppi süüakse erinevates konfliktikolletes veel pikalt.
    Esimese poolega muidugi päri.

Ma ei ole veel kohanud ajaloolast, kes arvaks et peale I maailmasõda tõmmatud piirid oleks olnud head.
    Impeeriumid lagunesid, sündisid uued rahvusriigid aga esimese maailmasõja lõpus kujundasid kaarti/maailma ümber endiselt imperialistlikud riigid (Prantsusmaa/Suurbritannia), kindlasti ei "vedanud" seda rahvuslased. Neid tagajärgi lapitakse siiani ning see kõik viis II maailmasõjani ja muude konfliktideni. See muidugi on õige, et pikalt vedasid piire "mitterahvuslased" sest rahvuslus/natsionalism on üsna värske ideoloogia ja varem oli "liitvaks liimiks" suuresti religioon.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Breitbart kõlab nagu mingi underground natsi-homode häälekandja nimi

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    see lihtsalt on homo sapiensi DNAs sees, vaktsiini pole ega lähiajal tule ka...
    Ei lähe küll teemasse, aga üks sõna - Neuralink.

Kes on kursis, see teab, kes ei tea, sellele on google.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Vendetta sönavött on küll viimase 100 lk parim.

Aga kui meil siin alles arutavad homode üle, siis Soomes on see väga eilane teema juba. Seal on vasakliberaalid järgmisena avastanud, et konkreetselt üle 5 milli ei tohiks MITTE KELLELGI olla: https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/...P0IU#gs.kjf9vt

Mis järgmiseks? Viimane huvitav asi mis läbi läks on nudede saatmine kuni pool aastat vangistust. Sama arutatakse teha sellise huvitav asjaga nagu "sexting", ehk siis erootilise sisuga teksti saatmine. Ma pakun et mingi hetk on üle 3 sek otsa vaatamine ka sexual harassment
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Mis % ulatuses keegi töenäoliseks peab, et 20 jaanuar vannutakse ametisse Biden ja valmis pappi vahele panema? Mind täitsa huvitab
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Mis % ulatuses keegi töenäoliseks peab, et 20 jaanuar vannutakse ametisse Biden ja valmis pappi vahele panema? Mind täitsa huvitab
    100%.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    100%.
    Mis summa sa oled nöus selle peale panema?

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Vendetta sönavött on küll viimase 100 lk parim.

Aga kui meil siin alles arutavad homode üle, siis Soomes on see väga eilane teema juba. Seal on vasakliberaalid järgmisena avastanud, et konkreetselt üle 5 milli ei tohiks MITTE KELLELGI olla: https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/...P0IU#gs.kjf9vt

Mis järgmiseks? Viimane huvitav asi mis läbi läks on nudede saatmine kuni pool aastat vangistust. Sama arutatakse teha sellise huvitav asjaga nagu "sexting", ehk siis erootilise sisuga teksti saatmine. Ma pakun et mingi hetk on üle 3 sek otsa vaatamine ka sexual harassment
    Valeuudis

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Valeuudis
    Ema on sul valeuudis

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Mis summa sa oled nöus selle peale panema?
    Ma olen nõus midagi vahele panema kui sa mõistliku pakkumise teed. Samas ma ei kujuta ette, milline see välja peaks nägema, sest minu oddsid oleks nii 1.01 vms...

Reservmängija Kasutaja Ingmar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma olen nõus midagi vahele panema kui sa mõistliku pakkumise teed. Samas ma ei kujuta ette, milline see välja peaks nägema, sest minu oddsid oleks nii 1.01 vms...
    Kaala on ju Trumpi edus nii kindel, et Bideni võit ja raha duublisse tundub enam kui aus

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Ma annan sulle veits suuremad oddsid, aga kui palju oled nöus kaotama?

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Ma annan sulle veits suuremad oddsid, aga kui palju oled nöus kaotama?
    Ma ei näe eriti mõtet a'la 1000€ riskimisel 10€ võitmiseks. Üks mõte oleks põhimõtte pärast midagi stiilis üks õlu-kast õlut vahele panna vms.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ma ei näe eriti mõtet a'la 1000€ riskimisel 10€ võitmiseks. Üks mõte oleks põhimõtte pärast midagi stiilis üks õlu-kast õlut vahele panna vms.
    +1

Tehke jah parem kasti peale.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Kuhu ma selle kastiga lähen. 1 ölu vs 10 kokteili

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kuhu ma selle kastiga lähen. 1 ölu vs 10 kokteili
    Kokteile on keeruline sulle kohale toimetada. Aga põhimõtteliselt kui sa mõtleksid 10 kokteili täpse rahalise väärtuse välja(ja lisaks kihlveo sõnastuse), siis oleks diil.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Kokteile on keeruline sulle kohale toimetada. Aga põhimõtteliselt kui sa mõtleksid 10 kokteili täpse rahalise väärtuse välja(ja lisaks kihlveo sõnastuse), siis oleks diil.
    Ehk räägid Martinga läbi, ta ka selline, kes väga palju matemaatikast tegelikult ei tea.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud