Lehekülg 345, kokku 395 EsimeneEsimene ... 245295335341342343344345346347348349355 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 881 kuni 6 900, kokku 7895
    Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Saan aru, et see on õhtulehe lugu.
    Pole viitsinud mitte ühtegi Repsi teema artiklit lugeda, seega küsin, et millal õhtuleht sellest haisu ninna sai ja miks just praegu avaldati?
    Miks selline ajastus? Et EKRE mehed saaksid Keskile kraesse hüpata ja tekiks tüli nende vahel?
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Pole viitsinud mitte ühtegi Repsi teema artiklit lugeda, seega küsin, et millal õhtuleht sellest haisu ninna sai ja miks just praegu avaldati?
    Miks selline ajastus? Et EKRE mehed saaksid Keskile kraesse hüpata ja tekiks tüli nende vahel?
    see on muidugi hea, et korruptsooni avaldamise ajastus üldse midagi loeb. korruptsioon on korruptsioon, saatke sellised inimesed na**
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Restoraniäris on tavaline maksta see 458 vms mis see min. on ametlikult ja ülejäänud sulas. kui köik oleks ametlik, siis nende business ei tuleks väljagi omadega
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Võit on ühalt motivatsioonile baseeruv - nt % käibest töötaja töösooritust väidetavalt parendav. Teisalt ka juriidiline - kui ei ole lepingus fikseeritud, siis ei ole püsivat kohustust seda maksta. Seetõttu on tööandjal kehval ajal mugavam seda vähendada, sest justkui lepingulist õigust töötajal selleks ei ole. Viimase osas on tulnud välja küllaltki palju kohtuotsuseid, mis sõltuvalt olukorra sõnastusest, praktikast ja taustsüsteemist muidugi selle kohustuse annavad. Aga see ei ole selles teemas kõige tähtsam, kohtuvaidlused tekivad avalikus sektori töötajate ja lumehelbekeste ning nende tööandjate vahel. Või siis kui tüliga on juba laiali mindud. Normaalses töökeskkonnas kui ülbitsema, lepingutega vehkima ja kohtuga ähvardama hakkad, lendad ühel või teisel moel nagunii.
    No Soomes igatahes võidab ettevõtja lepingus fikseeritud tulemuspalgana haigusrahade, puhkuserahade jne.. maksmisega. Kui nüüd hästi järele mõtlen, siis töötaja ei võida vist tõesti midagi.
    Mul puudub igasugune raamatupidamis haridus, sellepärast ka küsin.
    Sellegipoolest on palju auke, kus saab tööandja olla töölisele kasulikum tänu nendele aukudele.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Lugude lehte planeerimine on otseselt minu ülesanne, mistõttu võin sulle rahustuseks öelda, et loost saime teada septembris, sellele järgnes pikema perioodi peal uurimistöö ja lugu läks lehte siis, kui see valmis sai, kuna muidu oleks võinud Reps ja ko seda ise spinnima hakata. Oleks läinud varemgi, kui Reps poleks viimast kohtumist ise edasi lükanud.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lugu hakkasime tegema septembris. Praegu sai valmis, kuna sai kõigi allikatega räägitud. Esmalt broneerisime looks teisipäevase lehe, aga kuna Reps lükkas kohtumise edasi, siis ilmus kolmapäeval. Üks teine korruptsioonilugu lükkus omakorda Repsi loo hilinemise pärast edasi.

Mingit suurt ajastusvandenõud võid Seewaldisse ravima minna.
    Selge.
    Seewaldisse saadad kohe? Mulle on jäänud mulje, et sul on sinna rohkem põhjust minna.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Selge.
    Seewaldisse saadad kohe? Mulle on jäänud mulje, et sul on sinna rohkem põhjust minna.
    Näeh, jätad minutiks kommentaari ja kohe tsiteeritakse

Aga tõsiselt, vandenõud on toredad, aga reaalselt ei ole maailm mingite soroslaste juhitud rohujuureni.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Näeh, jätad minutiks kommentaari ja kohe tsiteeritakse
    Fakt on see, et sa seda ütlesid. Ise nägin ka originaalis ja võttis korra kukalt kratsima, et miks on vaja kohe seewaldisse saata viisaka küsimuse peale

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ma ei viitsi siin teemas küll eriti tihti sõna võtta, aga kas mõned aastat tagasi ei käinud mingi suuremat sorti jaht ettevõtte nimel olevate autode peale millega tehti erasõite? Mingid MTA vennad käisid kuskil jaeketti, jõusaali vms parklates numbreid üles märkimas ja kontrollimas, kas tegu firma autoga või mitte. Ma ei tea, kas mingeid trahve ka järgnes vms, aga imo muudeti seadust? Et veits silmakirjalik või nii?

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Olgem ausad, võrreldes EKRE skandaalidega on see ikka üsna pehmo. Eks tänapäevane poliitkultuur näeb ette, et minister lahkub alles siis, kui härral/proual on kõrini.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Ma ei viitsi siin teemas küll eriti tihti sõna võtta, aga kas mõned aastat tagasi ei käinud mingi suuremat sorti jaht ettevõtte nimel olevate autode peale millega tehti erasõite? Mingid MTA vennad käisid kuskil jaeketti, jõusaali vms parklates numbreid üles märkimas ja kontrollimas, kas tegu firma autoga või mitte. Ma ei tea, kas mingeid trahve ka järgnes vms, aga imo muudeti seadust? Et veits silmakirjalik või nii?
    Muudeti seadust, aga sõidetakse endiselt.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    lugupeetud minister Reps ütles, et erisoodustusmaks, mis lubab autot kasutada isiklikeks sõitudeks, on tasutud.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

See teema on parim kui matemaatikaks läheb. Tänan südamest meelelahutuse eest

Veider riik, Porto Francot ei mäleta enam keegi. Aga kommenteeri veidi homosid või sõiduta lapsi riigi kulul ja inimesed valmis barrikaadidele tormama.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Fakt on see, et sa seda ütlesid. Ise nägin ka originaalis ja võttis korra kukalt kratsima, et miks on vaja kohe seewaldisse saata viisaka küsimuse peale
    Mõnul ju selline stiil lihtsalt, see selleks. Aga küsiks kas ajakirjanikud on huvitunud ka praeguse esikorruptsiooniküti ootamatu töökohavahetuse põhjusest, millest Kuuuurija veidi urgitses.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Pole keskerakonna valija ega midagi aga minu arvates tehakse Repsile liiga praegu ja õhtulehe ajakirjanikud, kes luuravad laste järgi, tuleks ahju panna.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tegelikult nad siiski luurasid autojuhi tegevusi, eks...

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Tegelikult nad siiski luurasid autojuhi tegevusi, eks...
    +1

Just, pigem on inetu lapsi "kilbina" kasutada, olgu neil kuus varvast või mitte.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Küsimus on vast selles, kas teema saanuks üles võtta lapsi pilti asetamata.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud