Lehekülg 318, kokku 394 EsimeneEsimene ... 218268308314315316317318319320321322328368 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 341 kuni 6 360, kokku 7866
    kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Ongi. Pikas perspektiivis ei möju Biden majandusele hästi, sest ta ei soodusta tarbimist ja meeldivad piirangud, aga esialgu ta lükkab kuni 5 trillise stiimulpaketi mängu, mis möjub möneks ajaks positiivselt. Bideni puhul dollar hakkab kukkuma ja väärismetallid töusma, sest ega puhtalt valuuta printimine majandust ei päästa, vaid devalveerib seda. USD möjutab pmst tervet maailma. Eks Trumpi puhul juhtuks sama, aga kukkumine oleks tunduvalt väiksem.
    Kui tohib veel ühe küsimuse küsida, siis ehk sa selgitaksid, mida tähendab USDi kukkumine? Kuhu ta langeb?

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

See diskussioon siin on muidugi hea näide, kuhu meie ühiskond liigub kui inimeste andmete ja info algallikad erinevad nagu öö ja päev.
    Aga ameeriklastele peab kaasa tundma küll, kogu see valimissüsteem ja variant valida kas ligi 80 aastane Jüri Ratas või oluliselt lapsikuma suuvärgiga veel süüdimatum Mart Helme. Muid valikuid lihtsalt pole. Popcorni peab tõenäoliselt kuudeks varuma.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

See kuidas twitter, youtube, IG , google ja facebook censorship töötab on täiesti ulmelisel tasemel. Ei pea D.Icke ega A.Jones olema, et content keelatakse. Isegi Trumpi könet mainstream kanalites ei lastud löpuni, vaid segati vahele. Twitteris on mitmed whistlerblower videod ja postitused maha vöetud, youtubes vöeti just mitu suurt kanalit maha. See köik on neile lubatud, aga siiski natuke murettekitav. Umbes kui soccernet ei lubaks foorumis ühtegi AP kriitilist postitust läbi. Pakun et Trumpi kontot twitteris ka pikalt ei hoita
    Mõtle kulla mees. Ainuke asi mida tsenseeritakse on lausvaletamine.

Nii huvitav oleks teada, et mis sinusuguste peas toimub ja kuidas selle bullshiti uskumine keemiliselt käib.

Täiesti ausalt, kas sulle endale ei tundu halenaljakas see häälte pettuse jutt? Sul on Eestist veel hea võrdluski võtta e-hääletamisega, kerge on ju arusaada miks e-hääletusel saab mõni erakond palju rohkem hääli protsendiliselt kui koha peal hääletades käijad. Sa ju tead mis uspsiga tehti ja miks see hääletamine niikaua võtab. See oli ette teada, et trump hakkab sellist klounaadi korraldama, aga sa ikka siiralt usud seda - iseenesest päris kurb lugu. Õnneks Eestis on rassiste ning lapsemõistusega inimesi palju vähem kui seal.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

See kuidas twitter, youtube, IG , google ja facebook censorship töötab on täiesti ulmelisel tasemel. Ei pea D.Icke ega A.Jones olema, et content keelatakse. Isegi Trumpi könet mainstream kanalites ei lastud löpuni, vaid segati vahele. Twitteris on mitmed whistlerblower videod ja postitused maha vöetud, youtubes vöeti just mitu suurt kanalit maha. See köik on neile lubatud, aga siiski natuke murettekitav. Umbes kui soccernet ei lubaks foorumis ühtegi AP kriitilist postitust läbi. Pakun et Trumpi kontot twitteris ka pikalt ei hoita
    Äkki on asi selles, et nende öeldu ei läbi erapooletut faktikontrolli lihtsalt. Just a wild thought!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    erapooletu faktikontroll
    Sellist kolli vist küll olemas pole.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Boldi osas ootaks küll selget viidet. Praegu jääb mulje, et süüdistad betting site amatöörlikkuses ja valede koefide panemises. Ja see oleks küll päris julge väide.
    See vastus on muidugi eilne tuul, kuid koefid sünnivad ikka vähe teisiti. Milles ma saan kontoreid süüdistada, on MINU JAOKS valede konfide määramises. Ehk sellised, mis mind panustama ei kutsu, sest ma näen olukorda teisiti. Aga kui keegi tahtis Trumpi 2.5ga või Bidenit 1,5ga nt võtta, siis jumala eest, ega ma ei keela. Lihtsalt tundub rumal.

Samas Portugali võidu EMil võtsin ma 21-kordselt välja. Viimasel MMil pidil küll edge'ima finaali. Et valuet leiab, kui seda osata otsida. Trump-Biden ma ei leidnud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Kui tohib veel ühe küsimuse küsida, siis ehk sa selgitaksid, mida tähendab USDi kukkumine? Kuhu ta langeb?
    it's a trap, kaala, do not answer!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Jube agressiivsus on teemas.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Georgias Trump veel ainult 665 häälega ees, loetud 99%.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    See vastus on muidugi eilne tuul, kuid koefid sünnivad ikka vähe teisiti. Milles ma saan kontoreid süüdistada, on MINU JAOKS valede konfide määramises. Ehk sellised, mis mind panustama ei kutsu, sest ma näen olukorda teisiti. Aga kui keegi tahtis Trumpi 2.5ga või Bidenit 1,5ga nt võtta, siis jumala eest, ega ma ei keela. Lihtsalt tundub rumal.

Samas Portugali võidu EMil võtsin ma 21-kordselt välja. Viimasel MMil pidil küll edge'ima finaali. Et valuet leiab, kui seda osata otsida. Trump-Biden ma ei leidnud.
    See on päris napakas jutt juba. Sellist asja nagu SINU jaoks vale koef ei ole olemas kontorite vaates, on lihtsalt koef ja kõik. Trump koef oli 3 ringis mitte väga ammu ja see oli kindlasti value kui me ei tea veel päevi või nädalaid kumb võitis.

ps. see termin on hedge

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Sellist kolli vist küll olemas pole.
    No veits ikka on, kui on võimalik põhiseaduse paragrahvid või mõni teine juriidiliselt siduv dokument faktikontrollis aluseks võtta, siis on jube imelik ikka vastupidist jaurata.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Minu jaoks on täiesti ajuvaba, et kuidas mõnes osariigis nii kaua häälte lugemine aega võtab, võrreldes teistega.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    No veits ikka on, kui on võimalik põhiseaduse paragrahvid või mõni teine juriidiliselt siduv dokument faktikontrollis aluseks võtta, siis on jube imelik ikka vastupidist jaurata.
    Faktide põhine kontroll - jah. Erapooletu - lubage kahelda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Faktide põhine kontroll - jah. Erapooletu - lubage kahelda.
    sõida seenele, tõsiselt.
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    sõida seenele, tõsiselt.
    Sellepärast, et?

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    See on päris napakas jutt juba. Sellist asja nagu SINU jaoks vale koef ei ole olemas kontorite vaates, on lihtsalt koef ja kõik. Trump koef oli 3 ringis mitte väga ammu ja see oli kindlasti value kui me ei tea veel päevi või nädalaid kumb võitis.

ps. see termin on hedge

OOooooookei.

Mündivise, 50/50.

Teen sõbraga kihlveo, et tuleb kull - mina saan 100 euri. Tuleb kiri - tema saab 500 euri.

Viskan mündi, kukub maha ja tulemus..... kull! EASY 100 EURI.

Hea bet oli, teenisin raha - tuligi kull, ehk tegelikult ei olnud 50/50 oddsid.

Sellepärast, et?

Too mõni näide kus ei ole oldud erapooletu, näiteks just twitteri poolelt Trumpi tweetidega.
    Je suis Nasfal

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Kui kumbki pool ei tunda väärtusena, siis järelikult ongi turg õige, aga kui Trumpi võit 10% peal oleks pidanud olema, siis Bideni 1,5 oli huge value. Trademiseks oli see paar muidugi ideaalne - oleks pidanud end teemaga rohkem kurssi viima ja õigel ajal valmis olema, aga mõlemad osapooled 2,7+ sai siiski võetud.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Trumpi võitu peeti siiski 10% juurde. Et sisuliselt võinuks seda vaatama-panustama hakata mingi 6-7 juures. 3 on raha põletamine, kuigi eks annab võimaluse pärast uhkustada.

Algul paned peenelt kaalale vastu, pärast jätkad oma õpetlikku maneeri. Mulle meeldib see enesekindlus, millega sa siin künkal oled valmis surema, aga Romario vastas sulle tegelikult kõik väga selgelt ära.

Ju siis see elu ja arvamus sul ikka päris nii ei olnud, aga miski ei takista pärastist uhkustamist, eksole?

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

See on tegelikult kuradi piinlik, PISA testi kunnid, nagu me väidetavalt oleme. Aga täiskasvanud ja edukad inimesed ei oska täiesti algtasemel arvutada

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Too mõni näide kus ei ole oldud erapooletu, näiteks just twitteri poolelt Trumpi tweetidega.
    Ma viitasin väljendile "erapooletu faktikontroll" - polnud pistmist Trumpi säutsudega.

Kui kell on 11:59:00, siis täpselt minuti pärast on kell 12:00:00. Fakt. Pole vahet, kas kontrollija on ala-, üla- või erapooletu, mees või naine, must või valge jne.

Eks see norimislaadne käitumine oli, kuid igast tilu-lilu juurde pookimine on... hollivuud. Ärme seda tee, eks?

Lisamärkusena. Ma mingid kuud tagasi lugesin Trumpi säutse. Need olid nagu punk muusika - agressiivsed, sensatsiooni hõngulised ja suurt midagi aru ei saanud. Ma hästi ei teagi, mida seal üldse kontrollida on. Pigem on küll aga küsida selgitust, et mida ta/sa näiteks "sõida seenele, tõsiselt" silmas pidas(id)?
    Selline nullist sajani suhtumine, suhtlemine jne... inimesed võiks enda lapsemeelsust mitte unustada ning teinekord maailma kõige lihtsamat küsimust "millepärast" (miks) praktiseerida sheerida, keerida ja alles siis pasteerida.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud