Lehekülg 165, kokku 268 EsimeneEsimene ... 65115155161162163164165166167168169175215265 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 281 kuni 3 300, kokku 5343
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Seal ei olnud mitte mingit metafoori. Ühel laamendajal oli kaabu peas.
    Eks kaabu oli seal sellepärast, et Kersna ei peaks enda nokamütse maha müüma.

Aga nuh, lootus on, et toimuva taustal vähemalt mõned inimesed õpivad, kuidas (kodu)tüli lahendada nii, et see ei eskaleeruks.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

https://www.delfi.ee/news/paevauudis...ek?id=86224741

See on küll hea. Ruuben on ikka megatroll, isegi Le Peni trollis ära

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kõige lihtsam on Keskil ikkagi välja hüpata. Öelda, et Ratas oli purjus, panna ta mingiks perioodiks parlamendi spiikriks, mingi Reps erakonda juhtima ja ollaksegi Kallasega kohe sõpsid.
    Aga siis peaks ju ca aasta ootama sellega. Minu arust parlamendi spiiker on ametis ühe aasta. Või kui koalitsioon muutub, siis alustatakse koheselt ka spiikrite vahetamist?
    308

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Kuigi Isamaa seda koalitsiooni toetab, on nad minu meelest enda retoorikas ainukesena jätnud võimaluse sellest üsna lihtsalt taganeda. Ehk nii, nagu eelpool öeldi, siis tõepoolest on Isamaal võimalik igal hetkel üsnagi sirge seljaga minema kõndida ja RE-ga uus koalitsioon moodustada. Tropima mulje on ehk jätnud Reinsalu ja kohati ka Seeder, aga Reinsalu ongi suhteliselt tropp, niiet ei midagi uut. Luik on selgelt sümpaatseim Isamaa poliitik ja see paistis eile Valimisstuudios ka ilusti välja.
    +1
    Ei salli Isamaad üldse aga Luik on üks sümpaatsemaid inimesi ja poliitikuid kellega olen kunagi kokku puutunud.

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Aga siis peaks ju ca aasta ootama sellega. Minu arust parlamendi spiiker on ametis ühe aasta. Või kui koalitsioon muutub, siis alustatakse koheselt ka spiikrite vahetamist?
    Aasta peab tõepoolest ootama kuni järgmiste korraliste valimisteni, sest erakorraliste valimiste võimalikkus on vaid spiikri 2) tagasiastumise korral, 3) valitsusse mineku korral, 4) riigikogu koosseisu volituste kestel tema Riigikogu liikme volituste lõppemisega.
    Et jah, sellega on suht keeruline. Keegi teadjam võib parandada kui eksin.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

Algupärane

https://www.delfi.ee/news/paevauudis...ek?id=86224741

See on küll hea. Ruuben on ikka megatroll, isegi Le Peni trollis ära
    Kuidas 4chan trollis kogu internetti arvama, et "ok" märk on natsisümbol, liberaalide mõnitamiseks...
    https://www.ign.com/boards/threads/4...g7vDJtcp4vyL8M

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Kuidas 4chan trollis kogu internetti arvama, et "ok" märk on natsisümbol, liberaalide mõnitamiseks...
    https://www.ign.com/boards/threads/4...g7vDJtcp4vyL8M
    Märgil ongi siin mitu tähendust ja seda sõltuvalt vastuvõtjast.

Edit: ja su oma lingi alt: But now the alt-right has decided to get in on the troll and use the gesture itself to signal white power at people they presume to be liberals, making the hoax a sort of reality.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Märgil ongi siin mitu tähendust ja seda sõltuvalt vastuvõtjast.

Edit: ja su oma lingi alt: But now the alt-right has decided to get in on the troll and use the gesture itself to signal white power at people they presume to be liberals, making the hoax a sort of reality.
    kunagi oli lahe väljend et don't feed the troll. Sellest oleks hea õppida ka tänapäeval. Kui delfi ei hüsteeritseks käemärgi üle ei oleks sel ka mingit mõju, a sellega kaasnev shitstorm on piisavalt humoorikas et inimesed hakanud seda puht irooniliselt juba tegema

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Soovitan, vägev tööriist on jälle loodud.
    Eriti meeldib, et saan vaadata kattuvusi ka erakondadega teistest liikmesriikidest.
    Europarlamendi Valijakompass

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ei ole. Suht nõrk
    Küsimus:"Kus on naise koht". peaks tulema ilmselge vastus. Aga tuli "Homoteerulliga sõidetakse ..........." panin kinni ära.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Odav koopia.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

https://majandus24.postimees.ee/6685...-kaalepi-nimel

«Noormees võib-olla ei mõistnud väga selgesti, kuhu see pilt võib jõuda ja mis probleeme võib see tekitada teisele inimesele. Sinu jaoks on valimised läbi, su hääled on koos, oled riigikogu liige – nüüd tee neli aastat tööd ja tõesta valijatele, et väärid seda mandaati,» ütles Madison

Mwhahah... Huvitav, kas noorsandid Helmed said ka papa Madisoni käest riielda? Hääled koos, nüüd tee neli aastat tööd ja tõesta valijatele, et väärid seda mandaati.

Rääkimata sellest, et see vabandus tõmbab vee peale kõikidele "hea tuju märgi" väidetele.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    https://majandus24.postimees.ee/6685...-kaalepi-nimel

«Noormees võib-olla ei mõistnud väga selgesti, kuhu see pilt võib jõuda ja mis probleeme võib see tekitada teisele inimesele. Sinu jaoks on valimised läbi, su hääled on koos, oled riigikogu liige – nüüd tee neli aastat tööd ja tõesta valijatele, et väärid seda mandaati,» ütles Madison

Mwhahah... Huvitav, kas noorsandid Helmed said ka papa Madisoni käest riielda? Hääled koos, nüüd tee neli aastat tööd ja tõesta valijatele, et väärid seda mandaati.

Rääkimata sellest, et see vabandus tõmbab vee peale kõikidele "hea tuju märgi" väidetele.
    Madison ja Kaalep pole kunagi väga läbi saanud. Nüüd võtab Madison ilmselt endale selle "olen küll nats nats, aga see norm nats"-segmendi, keda esindada. Ehk "ma valin küll EKRE, aga Madisoni, kuna ta on okei".
    Vaata ka: "Valisin küll reformi, aga ma neid ei salli, seepärast valisin Gräzini."
    või
    "Valin Ratta-Jüri, kuigi mulle Savisaar ei meeldi, aga tema muudab erakonna normaalsemaks."

Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Madison ja Kaalep pole kunagi väga läbi saanud. Nüüd võtab Madison ilmselt endale selle "olen küll nats nats, aga see norm nats"-segmendi, keda esindada. Ehk "ma valin küll EKRE, aga Madisoni, kuna ta on okei".
    Vaata ka: "Valisin küll reformi, aga ma neid ei salli, seepärast valisin Gräzini."
    või
    "Valin Ratta-Jüri, kuigi mulle Savisaar ei meeldi, aga tema muudab erakonna normaalsemaks."
    Arusaadav, ehkki selle normi kuue all on ta ehk isegi nats natsim nats kui nats-Ruuben.

Samas on toodud näited teistes erakondades minu arust jäänud truuks oma erakonna retoorikale. Nii kui Gräzin sellest kõrvale hakkas kalduma, nii ta ka Reformist langes. Madison lasi aga oma vabandusega põhja kogu EKRE juhatuse poolt ülesehitatud kaitsekõne heatujulistest konservatiividest, kelle lõbusaid käemärke liberastid alatult ründavad. See ei ole ainult Ruubeni soolo.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Laseks need eurovalimised mööda ja vaataks siis, kuidas EKRE edasi käituma hakkab. Hetkel käib siiski valimiskampaania.

Püstitaks parem sellise dilemma, et kuna hetkel on e-valimiste värk siiski uue koalitsiooni käsutuses ja kui nüüd peaks juhtuma, et Ref e-valimisi ei võidagi, kas nad siis endiselt neid ausateks peavad? Lihtsalt oleks huvitav teada, aga ilmselt seda siiski ei juhtu.

Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Püstitaks parem sellise dilemma, et kuna hetkel on e-valimiste värk siiski uue koalitsiooni käsutuses ja kui nüüd peaks juhtuma, et Ref e-valimisi ei võidagi, kas nad siis endiselt neid ausateks peavad? Lihtsalt oleks huvitav teada, aga ilmselt seda siiski ei juhtu.
    Ma kardan, et sa vastasid ise oma dilemmale - ei saagi juhtuda, kuivõrd e-valimised on ausad. Või sa tõsimeeli kujutad ette, et selle süsteemi progrejad on mingid süvariigi esindajad, kes tegid hallile kardinalile tagaukse, et too saaks Refi toetust mõne näruse protsendipunkti võrra upitada?
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Sa tead ise väga hästi, et neid inimesi on ka reaalselt, kes usuvad et e-valimised on kahtlane kaup. Tuletasidki meelde, et peaks ka mõtlema hakkama, kellele oma hääl sheerida.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

E-valimised olid ka eelmiste valimiste ajal valitsuskoalitsiooni käes, aga võitis opositsioonipartei. Kas Urmar ongi veidi totu?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Laseks need eurovalimised mööda ja vaataks siis, kuidas EKRE edasi käituma hakkab. Hetkel käib siiski valimiskampaania.

Kusjuures sulle üks lihtne mõte, ole järgmistel valimistel E valimiste vaatleja - ise olin sel kevadel - peale seda on ikka ka kõige suuremal vandenõuteoreetiku vanal raske sama plaati kedrata. No kui IQ mingi -75 pole, kui on siis lihtsalt fucking lost cause.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud