Lehekülg 513, kokku 515 EsimeneEsimene ... 13413463503509510511512513514515 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 10 241 kuni 10 260, kokku 10281
    LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Vähemalt teab pool Eestit Rannamaja-Kristot.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Vähemalt teab pool Eestit Rannamaja-Kristot.
    Äkki jalgpallurid ka rannamajja saata?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Äkki jalgpallurid ka rannamajja saata?
    Mõte on hea. Pakun järgmise hooaaja saatesse Rääbise. On meil veel seksikaid mängijaid? Kõhulihased on must have.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mõte on hea. Pakun järgmise hooaaja saatesse Rääbise. On meil veel seksikaid mängijaid? Kõhulihased on must have.
    Rääbis on juba tuntud kui Saladuste-Kevin.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Hollandi meistriks tulek ei ole ka sittagi väärt?
    Ole nüüd ikka normaalne. Ega siinseid kõrgestisündinuid ei huvita mingi teisejärguline Hollandi liiga. Kui TOP5 liiga mees pole, siis pole jalgpallur, pole üldse keegi. Paras hari kätte ja loovale tööle saata.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Sodiaagi peod on ka päris populaarseks kujunenud, et miks mitte ka sealt alustada. Rääbis saaks ilmselt Oksmaa kehastamisega kenasti hakkama, leiaks veel Hillar Kohvile, DJ Heikile ja Marco Tasasele ka jalgpalluritest osatäitjad ning pidu võiks alata.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    ja Marco Tasasele
    kahju, et Bärengrub varakult lõpetas.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Näiteks meil on ka siin staarfoorumlased, kes on aktiivsed välismaa alateemades, aga ei ole õrna aimu kes on Henrik Pürg ega Märten Kuusk näiteks, rääkimata Joonas Tammest muidugi. Tähelepanek soccerneti suvepäevadelt. Mis see ütleb, otsustage ise.
    Joonas Tamme ma tean!

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Sind, plastic, keegi küll staarfoorumlaseks ei pidanud, võid noka kinni panna selles asjus.
    Aga eks endalgi oli aasta tagasi täitsa ähmane nende teadmistega ja täiesti must oli pilt 2 tagasi. Nüüd võiks vist igast meistriliiga satsist 5 nime nimetada nii, et puus ka ei pöörle, varem tulnuks niipalju kokku!
    Ei tea kuidas teid ainult aidata sunnikuid...ilu, see tuleb ikka inimese seest!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Sind, plastic, keegi küll staarfoorumlaseks ei pidanud, võid noka kinni panna selles asjus.
    ausalt öeldes ei märganudki mingit staarfoorumlase viidet. sambaz avas kenastu ukse, millest oli mõnus läbi läbi astuda ja edasi minna no harm intended. nii et tõmba veidi oma tuure tagasi.

p.s. pool aega tuntakse muret, et miks keegi seda komöödiat vaatamas ei käi, teine pool aega aga kulub oma tsunftiga kõvatamisele. ärge nüüd selle saadud valgustuse käes päris pimedaks jääge.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ausalt öeldes ei märganudki mingit staarfoorumlase viidet. sambaz avas kenastu ukse, millest oli mõnus läbi läbi astuda ja edasi minna no harm intended. nii et tõmba veidi oma tuure tagasi.

p.s. pool aega tuntakse muret, et miks keegi seda komöödiat vaatamas ei käi, teine pool aega aga kulub oma tsunftiga kõvatamisele. ärge nüüd selle saadud valgustuse käes päris pimedaks jääge.
    Aga miks on Eesti jalgpall sinu jaoks komöödia?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Aga miks on Eesti jalgpall sinu jaoks komöödia?
    kui sa küsid vastust minu personaalsest hinnangutest ja tähelepanekutest või üldisemast vaatest, siis need vastused on erinevad. viimase puhul on siin kõvasti erinevates teemades sõna võetud juba nagunii.

minu personaalsest vaatest:

1. kuna olen foorumikasutaja (st see punkt ilmselt ei kandu üle suuremale populatsioonile, kes ei ole foorumis aktiivsed), siis aus tähelepanek on, et see üldine läbikumav mentaliteet (erinevates teemades, mis puudutab eesti klubijalgpalli) on noh, sorry, aga küllaltki ebameeldiv ja mittekutsuv. Alustades kasvõi sellest, "teeme nii, et sõna võtavad vennad, kellel x arv klubimänge vaatamas käidud" retoorikast, mis oma olemuselt on facepalm to the max.

2. kamoon, see on ju naerma ajav, kui 22 põhimeest + varumehed + muu personal jne ei suuda isegi oma tuttavaid ja sõpru mänge vaatama saada. Rääkimata klubiga lähedalt seotud inimestest. pange nüüd need seotud inimesed kokku ja kui igaüks tooks kasvõi oma pere kodumängudele mingi 50% mahus, siis purustataks hooaja kontekstis praegused pealtvaatajate rekordid ikka massiivselt. Tammekal on 400 + noort hetkel nimekirjas, rääkimata nendest sadadest või isegi tuhandetest, kes viimase 15-20 aastaga sealt läbi käinud või klubiga seotud olnud.

Seega võib tõdeda, et isegi omasid ei koti see asi. nüüd ma küsin, miks peaks mind kottima? mis see fundamentaalne põhjus peaks olema, et rahvas tuleks vaatama eesti jalgpalli? ehk mõtled korra läbi ja üritad paari lausega vastata?

Ilmselt meie kõigi tutvusringkonnas on küllaltki palju noori, kes vähemalt noorena mingil arvestataval tasemel vutti tagusid. Ma ei tea kedagi neist, kes reaalselt täna käiks Eesti klubimänge vaatamas. Samal ajal oleme nendega tundide viisi rääkinud a la unitedist. Kui neilt küsida, et miks kodumaist vutti ei toeta, siis järgneb reaalselt ilma liialdamata "ROFL" reaktsioon.

seega kui spordiala ja klubid ei suuda kasvõi oma liikmete seas ennast kuidagi väärtuslikuks luua ja kehtestada, siis.. no on ju komöödia

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Pikk jutt
    Pmst võib kokku võtta sõnadega: "Tooge enne rahvas statale, siis võibolla tulen?" Aga kes on see rahvas? SINA Oledki see rahvas.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Seda, kui palju on mängul personali ja mängijate sugulasi sõpru oskaks vastata mõne klubi inimene täpsemalt.
    Aga facepalm to the max on minu meelest ka see, kui sa lased end häirida mõnest pröökavast foorumlasest. Ma pole veel staadionil kohanud inimest, kes mu külastuskordi lugema hakanuks. Pigem käratatakse foorumis peale kriitikale mis on stiilis "ma pole küll käinud premium liiga mängul aga võin kinnitada, et kõik on sitt".
    Sõidan praegu muide Tammeka mängule ja mõtlen, et miks mind üldse huvitama peaks mis taustaga need inimesed täna sinna saabunud on? On seal nii väga vahet kas neiu tagareas on Tauno Tekko pruut või hoopis tudeng staadioni kõrvaltänavast? Kas härrad ees reas on Kevin Aloe onupojad või lihtsalt sõbrad Karlovast, kes mõtlesid, et teeks paar õlut ja vaataks kas tartlased panevad florakad ühe korra see hooaeg veel väristama? Miks ronida pühapäeva hommikul Pärnust 200km kaugusele võõrasse linna, kuigi telkapult kogu maailma tippjalkat täis oleva pildikastiga on käesirutuse kaugusel?
    Sest, et jalgpall on emotsioon. Korduv ja samas kordumatu. Ja mulle väga ei lähe korda mis on nende teiste "kaaskannatajate" taust. On nad seal, kui murumeistri lapselapsed, U12-s mängiva lapse vanemad, kohaliku kogukonna spordihuvilised või lihtsalt haiged jalgpalli järgi.

Üks ei välista teist. Mitu tundi Unitedist võib rääkida sellegipoolest, kasvõi enne ja pärast koduliiga mängu. Välismaised sümpaatiad on ka kõige suurematel kohaliku jalka austajatel olemas. Kõik on (positiivse)mõttelaadi ja vaatenurga küsimus!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Levadia on ilmselt sellega ka korralikult kaotanud, et nad Alekokile siirdusid. Noh, et Kadrioru staadion oli kenam ja ei jätnud nii kõledat muljet.

Mõnu, tänavu staadionil käinud 0,6ks mänguks, kuna ilm oli ilus ja mõtlesin, et näitan poisile, kuidas mängitakse. Maardu võitis Kalevit. Oli meeleolukas.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Pmst võib kokku võtta sõnadega: "Tooge enne rahvas statale, siis võibolla tulen?" Aga kes on see rahvas? SINA Oledki see rahvas.
    ei või nii kokku võtta.

kokku võib võtta nii: enne kui klubid hakkavad isegi mõtlema, et võiks fänne tribüünile saada, tasuks endalt küsida - kas õde ja vend, vanemad või parimad sõbrad on kutsutud ning mida teha, et nemad tuleksid? see on see esimene sihtgrupp. teine sihtrgupp on klubiga lähedasemalt seotud isikud ja õpilased. Tuleks samamoodi küsida, et "mida teha, et nemad tuleksid". Ja kui need küsimused on vastatud ja lahendatud, võime minna edasi alles minuni või kellegi muuni.

Ja minult küsiti - miks eesti jalgpall on komöödia. vot sellepärast ongi komöödia, et isegi asjaosalisi ja lähedasi see teema pmst ei koti ning samal ajal oodatakse mingit tulemust.

See ei ole nii raske loogika, mida mõista. Samal ajal hoopis tuled mingi meelevaldse kokkuvõttega ja lükkad justkui vastutuse minule tagasi, kamoon, simmo.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ma ei saa aru, miks sa lased puusalt? Mine näiteks Tammale ja vaata, kui palju on seal endisi mängijaid, pruute, sõpru, vanemaid ning noormängijaid. Olen kindel, et enamus algkoosseisu vendadel on mõni sugulane ja sõber mängu vaatamas. Välja arvatud siis välismängijatel. Kuigi isegi Slashevi(??) isa käib suht tihti mängu vaatamas. Peterburist.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Jep, Tartu tribka on tatte täis, kes ajavad suust päris naljakat iba. Olen isegi vahel mõelnud teha Twitteri konto nimega "shit tammeka fans say". Aga kohtume siis täna tammal. Võtsime maal ekstrakiiresti porgandi ära, et ikka mängule jõukaks.

Levadiast on kahju, et neil vähe fänne. Kujutan ette, et seos ka maardu premmi jõudmisega on maardukatel kellele pöialt hoida ja ei tunne enam vajadust Levadia mänge vaatamas käia.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks sa lased puusalt? Mine näiteks Tammale ja vaata, kui palju on seal endisi mängijaid, pruute, sõpru, vanemaid ning noormängijaid. Olen kindel, et enamus algkoosseisu vendadel on mõni sugulane ja sõber mängu vaatamas. Välja arvatud siis välismängijatel. Kuigi isegi Slashevi(??) isa käib suht tihti mängu vaatamas. Peterburist.
    suht nilbe on tõsimeeli tulla kedagi "puusalt laskmises" süüdistama, ise räigelt demagoogitsedes ning võttes ühe erandnäite ja kandes selle üle tervikule. tegelt ka.

Arusaamatuks jääb ka, et mida sa ja sõpsid üritate mulle tõestada praegu muidu? Et tegelikult nii ei ole ja väljakul fännide ja klubiliikmete kaaslaste, sõprade ja sugulaste hordid? okei. väga tore. ma jään oma arvamuse juurde ja sul on vaba voli selle peale solvuda või mitte. mina vastasin lihtsalt küsimusele.

ja huvipärast siis igaks juhuks vaatasin mõnda protokolli siis pealtvaatajate suvalt valitud mängudel ja jään täielikult oma mõtte juurde. noh, näiteks vaatasin nõmme kaljut, aga... tõepoolest, nendega vist keegi väga nagunii sõber olla ei taha ka. Enne kui keegi panter infarkti saab, siis peegeldasin siin tagasi lihtsalt seda, mis siinsed rääkinud.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

No näiteks siin pildil on koos kõik Viljandi mängijad koos oma emadega. Mai kuus toimunud mäng Floraga. Olin ise ka tunnistamas ja nägin ka mõnda papat, kõige kuulsam vast oma poja mängu jälgiv Helir-Valdor Seeder. Ja üks poisike kalpsas ringi särgiga "venna fänn", kah mingid sugulussideme kõrvad siit on vist paistmas...Ei saaks väita, et klubid selles vallas tööd ei teeks, iga asi võtab aega.
    FC Kuressaare tänavuse hooaja rokkiv fänniseltskond koosneb ka paljuski mängijate tuttavatest ja Pärnu Vapruse mängudel käis näiteks suvel inimesi 50 km eemal asuvast Lihulast, sest 2 kohaliku poissi on end karude rivistusse mänginud.
    Üldiselt on siililegi selge, et need ei ole teab mis hordid aga hordid ei külasta liigamänge nagunii. Samas näitavad numbrid selgelt tõusvat trendi ja eeldatavasti on lambi ants pealtvaatajatele lisaks tõusev ka sugulaste sõprade number.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud